Jump to content
Dogomania

Psie przedszkole z Dniepropietrowska. Rita również w swoim domu :)Na s. 24 zdjecia szczeniąt, które moga przyjechać, pomóżmy!


Recommended Posts

3 godziny temu, Mruczka napisał:

Kenia!!!!!! Jakie śliczne imię i jaka historia!  Ciekawa byłam imienia małej, bo te pieski z Ukrainy nazywane są b. oryginalnie :).

Tak, i dlatego ja zazwyczaj zostawiam te imiona. Pamiętam, jak zastanawiałam się, dlaczego Baryton nazywa się własnie tak ;) Szybko przekonałam sie, że imię zostało doskonale dobrane. Nie wiem tylko, czemu Amely została z takim imieniem przekazana. Ona z kolei jak trafiła do schroniska, to została przedstawiona na filmiku jako Violet.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2021 o 09:47, Jaaga napisał:

Marina jak zwykle nie miała litości nad nami i przysłała znowu dwie suczki do wyboru. Obie cudne, choć całkiem rózne. Wysłałam fotki Mruczce, ale nie da rady wybrac. Nie dziwię się, bo biała świetna, a druga wygląda na piękną owczareczkę. Sama nie miałabym sumienia jednej wybrac, a drugiej zostawić. Gdybym miała wyadoptowanego któregoś ze szczeniaków, to prosiłabym dziewczyny na FB o zbiórkę na transport

Resized_received_958366994905895001.jpeg

Resized_received_257418789416031001.jpeg

 

 

Tutaj jest Kenia. 

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Poker napisał:

Anecik ma sprawdzić czy czipy u suniek zgadzają się z tymi w książeczkach. Nie pasuje jej wygląd do wpisanego wieku .

 

44 minuty temu, Mruczka napisał:

Imię nie pasuje, wiek nie pasuje, wygląd  też nie ten.  Jak by nie było, zwrotów nie przewidujemy, więc jaka to  różnica.

A sunia jest starsza czy młodsza  niż  miała być?

 

Wczoraj wieczorem dzwoniła Jaaga, że ta moja sunia to prawdopodobnie też nie ta, na którą czekałyśmy,  nie zgadza się czip i imię z tym, które  smsem przysłała Marina...

Link to comment
Share on other sites

Tak myślę ,że zwrotów nie będzie . Problem polega  na tym, że część psów była zamówiona przez przyszłe DS .

Anecik mówi ,że sunia na pewno jest właściwa. Ta na zdjęciu i w realu ma podgoloną łapkę i  dzięki temu została odnaleziona.

Psów w samochodzie było kilkanaście, było ciemno i trudno było odnaleźć właściwego psa.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Anecik ma sprawdzić czy czipy u suniek zgadzają się z tymi w książeczkach. Nie pasuje jej wygląd do wpisanego wieku .

Mówiłam Ci  o tym. Wiek trzeba okreslac po zębach. Jak coś, to pytajcie na PW.

Z tego, co mama sprawdzała czytnikiem, to chip Kenii nie pasuje do podanego przez Marinę. Pan Arek identyfikował ją po zdjeciu i wygolonej łapie. Marina w tym chaosie i zamieszaniu przysłała smsem zdjecia suczek, ich nowe imiona i chipy, ale niestety nie zgadzają się przynajmniej u niektórych. Sunia Toli, czyli ta u mojej mamy wg wyglądu własciwa, ma całkiem inne imie i nr chip, niż w paszporcie, który dostała. Kenia też. Nie wiem, jak sunie Agaty.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...