Jump to content
Dogomania

Psie przedszkole z Dniepropietrowska. Rita również w swoim domu :)Na s. 24 zdjecia szczeniąt, które moga przyjechać, pomóżmy!


Recommended Posts

31 minut temu, Poker napisał:

Może należy w ogłoszeniach pisać ,że szczeniak nie będzie wydany do osób powyżej 55 roku życia? Mogą podać do sądu za wykluczenie z powodu wieku.

Sami powinni wiedzieć, że jak taka osoba odejdzie, to pies trafi w najlepszym razie do schroniska. Jesli bedzie się chciało komuś tam go odwieźć. Dla mnie to egoizm, jak dzwonią ludzie po siedemdziesiatce o szczeniaka. Każdemu życze życ jak najdłużej, ale np ja też mam ustalone z przyjacióką i mężem, co mają robić, gdybym umarła, a co dopiero powinna myślec o przyszłości psa starsza, samotna osoba. Jednej pani już powiedziałam, że nie jestem od spełniania ludzkich życzeń, bo szukała szczeniaka dla starszego, niepełnosprawnego samotnego przyjeciela. Robię to dla dobra psów, a nie żeby dogodzić ludziom. Szantażowanie psychiczne, że ktoś załamie się bez psa i bedzie nieszczęsliwy działa na mnie odwrotnie.

W ogloszeniu jest napisane, że szczeniaki przebyły długą drogę i szukamy im najlepszych domów. Przy Margo, że szukamy rodziny aktywnej.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Jaaga napisał:

Odradziłam, bo nie bedzie wracać diablica po kilka dniach z adopcji. Margo zamęcza, kogo się da. Powiedziałam, żeby zobaczyła Matusia i mogę wysłać zdjecia Fiolki, ale już nie odezwała się, wiec się nie spodobał. 

Margo jest cudna, mordka łobuza :-)) to chyba siostra naszej Nory, bo całkiem podobna :-))

A jak i komu Mati może się nie podobac ?!?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, helli napisał:

Wg mnie błękitne tło jest korzystne do zdjęć, jakiś kocyk czy prześcieradło

To zapraszam do pomocy przy robieniu zdjeć ;) Margo to takie diablę, że pół godziny trzeba ją ogarniac, żeby udało się jakies zdjecie w domu pstrykąć, ale to i tak na leząco, kiedy czai się i kombinuje, co zrobić. Zdjęcia z ogrodu są robione z okna, bo gdyby ja była z nimi, to biegałaby jak strzała albo wisiała na moich nogach. 

Link to comment
Share on other sites

Niestety, żadnych nowin nie mam. Pani, która była zainteresowana Margo, dziś napisała sms, że jednak nie weźmie jej. Zresztą sama w rozmowie nie naciskałam, bo tak żywiołowy szczeniak nie jest chyba dobrym pomysłem do małego mieszkanka w bloku dla samotnej osoby.

Szczeniaki rosną, nabierają masy, jedzą jak smoki. W domu roznoszą wszystko, a w ogrodzie już pokopały mi dziury w dopiero do wysianej trawie, wykopały zasadzone w kwietnikach roślinki, powyrywały krzewy. Idą razem jak burza i są nie do opanowania. Jak za którymś lecę interweniować, to dwa pozostałe juz psocą. kupiłam moim psom suszone uszy za stówkę i już połowę worka zużyłam na te diabełki, żeby trochę się wyciszały przy ich gryzieniu.

U Fiolki opanowałam kaszel, ale kupa jeszcze nie jest najlepsza. Choc też nie jest to woda i śluz jak na początku.

Poker, poproście o test na lamblie u tej białej, bo ta jej chyba siostra miała. Nie zawsze przy lambliach są biegunki, jesli ich ilość nie jest za duża.

Dostałam od Mariny potwierdzenie opłacenia transportu dla 4 psów, bo piątego opłaciła Ola.

179730760_807690426796520_3780510700946867871_n.jpg

180982955_301397628358682_7579844936681437186_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Mruczka napisał:

Marina i jakiś przepiękny szczenior. Ale chyba nie żaden z "naszych".

To zdjecie juz po transporcie naszych. Uszy ukraińskich szczeniąt są dla mnie intrygujące. Szczeniaki są z róznych miotów, ale niezmiennie mają mega ogromne uszy i co najlepsze, to te uszy wbrew prawom fizyki często z wiekiem stają ;)

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam tak wstępnie  Fiolce OLX no i bywa  śmiesznie, ale  najczęściej to jest strasznie.

Dzwonią  dzieci, ludzie,  którzy chcą Fiolkę dla swojego samotnego dziadka, albo na prezent dla dziewczyny.  Dzwonią w  godzinach nocnych, albo tuż po 7 rano. Wczoraj zadzwoniła pijana kobieta, nie potrafiła wypowiedzieć zdania. Dzisiaj dzwoniła znowu, ze domaga się wizyty, bo chce szczeniaka jak najszybciej. 

Może to  wina tej zimnej aury  w trakcie majówki...

 

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Psie przedszkole z Dniepropietrowska, zapraszamy i dziękujemy za pomoc reszcie maluchów. PILNIE POTRZEBNA WIZYTA PA W CZĘSTOCHOWIE DLA MARGO!

Pilnie poszukuję kogoś do wizyty PA w Częstochowie. Dajcie prosze znać, jesli ktoś kojarzy kogoś stamtąd. Chodzi o dom dla Margo. Pani brzmi bardzo sympatycznie, dom z ogrodem, zawsze ktoś w domu. Zgodnie z Tolą uznałysmy że ankieta jest bardzo ładnie wypełniona. Szkoda, zeby siedziała u nas, jak może to dom dla niej. Tym bardziej, że mimo iż najmniejsza, to terroryzuje nie tylko Fiolkę, ale i Matusia. 

 

Chciałam podziękowac Limonce80 za wpłate 50 zł na maluchy. Już wstawiłam w rozliczenia na pierwszej stronie.

Nasze maluchy czekają na Advocate, bo głównie Matti ma sporą cheyletiellę i stale się drapie. Jutro odbieram, bo musiałam zamówić. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Jaaga napisał:

Pilnie poszukuję kogoś do wizyty PA w Częstochowie. Dajcie prosze znać, jesli ktoś kojarzy kogoś stamtąd. Chodzi o dom dla Margo. Pani brzmi bardzo sympatycznie, dom z ogrodem, zawsze ktoś w domu. Zgodnie z Tolą uznałysmy że ankieta jest bardzo ładnie wypełniona. Szkoda, zeby siedziała u nas, jak może to dom dla niej. Tym bardziej, że mimo iż najmniejsza, to terroryzuje nie tylko Fiolkę, ale i Matusia. 

 

Chciałam podziękowac Limonce80 za wpłate 50 zł na maluchy. Już wstawiłam w rozliczenia na pierwszej stronie.

Nasze maluchy czekają na Advocate, bo głównie Matti ma sporą cheyletiellę i stale się drapie. Jutro odbieram, bo musiałam zamówić. 

Z Częstochowy jest Jola Wolsza. Robila wizytę dla zamojskiej suni. Owczareczki. Mogę przekazac nr tel na PW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...