Jump to content
Dogomania

Imienny dla starego schorowanego biedaka siedzącego od 13 lat w schronie. Niech ma chociaż na koniec życia WŁASNE PIĘKNE IMIĘ - z całego serca zapraszam! Do 7 marca godz. 22.00 - MAMY FENIKSA!! :) ZAKOŃCZONY!


agat21

Recommended Posts

16 godzin temu, agat21 napisał:

Bardzo bardzo dziękuję Ewu! Wiem, ile masz swoich biedaków, więc tym bardziej Ci dziękuję za serce i pomoc. A który Twój psiaczek tak się wyczekał?

Mustafa. 11 lat siedział na budzie w Miedarach. Przysięgłam mu ,że go zabiorę ale były psy w większej potrzebie i on biedny dalej czekał. Jednak przyszedł taki dzień i zabrałam Mustafę . Juz prawie trzy lata jest pod  moją opieką.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

5 głosów na Aresa. 

Walcz chłopaku!

 

2 godziny temu, kikou napisał:

10 głosów na Igora

 

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Nawet nie wiedziałam, że ma bazarek imienny. Dla mnie, to on Viktor, Lucky, ale dobry i Feniks, jak proponuje Aska7. 

W uznaniu dla Aski i z niewzruszonym przekonaniem o jego zmartwychwstaniu tej wiosny - 20 głosów na Feniksa :) 

 

42 minuty temu, mgog napisał:

Poproszę o 10 głosów na Antona :)

Bardzo Wam dziękuję za przybycie na bazarek imienny i głosowanie :) Wszystkie propozycje piękne, więc jedno jest pewne: dzileny psiak będzie miał piękne imię :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...