Jump to content
Dogomania

Imienny dla starego schorowanego biedaka siedzącego od 13 lat w schronie. Niech ma chociaż na koniec życia WŁASNE PIĘKNE IMIĘ - z całego serca zapraszam! Do 7 marca godz. 22.00 - MAMY FENIKSA!! :) ZAKOŃCZONY!


agat21

Recommended Posts

6 minut temu, KrystynaS napisał:

Oczywiście zapisz jako moje propozycje. On jest średniaczek, kurcze to powinnam zaproponować inne ale niech tak będzie.  Zobaczymy co się stanie

Możesz zmienić, dopiero co wpisałam, jeszcze cieplutkie ;)

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie uciągnę stałej bo mam dwa psiaki w hoteliku na własnym utrzymaniu ale proszę o 15 głosów na Aresa i konto do wpłat na biedaka.

Psiak rozwalił mi serce na kawałki tym bardziej ,że jeden z moich podopiecznych przesiedział 11 lat na budzie w schronisku czekając na cud.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ewu napisał:

Niestety nie uciągnę stałej bo mam dwa psiaki w hoteliku na własnym utrzymaniu ale proszę o 15 głosów na Aresa i konto do wpłat na biedaka.

Psiak rozwalił mi serce na kawałki tym bardziej ,że jeden z moich podopiecznych przesiedział 11 lat na budzie w schronisku czekając na cud.

Bardzo bardzo dziękuję Ewu! Wiem, ile masz swoich biedaków, więc tym bardziej Ci dziękuję za serce i pomoc. A który Twój psiaczek tak się wyczekał?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...