Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

Pongo zawiera nowe znajomości wakacyjne, jak elegancko towarzyszy nowym znajomym i umila im czas rozłąki z opiekunami. Kochany towarzyski Ponguś. I czym on się różni od tych domowych psów?? Kulturalny, uprzejmy, spokojny ale ma pecha w życiu.

Sunia na ławce - Pongusiu bardzo cię przepraszam, że kiedyś dokuczałam ci że jesteś grubaskiem. Nie wiedziałam co mówię, teraz to zobaczyłam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, KrystynaS napisał:

Pongo zawiera nowe znajomości wakacyjne, jak elegancko towarzyszy nowym znajomym i umila im czas rozłąki z opiekunami. Kochany towarzyski Ponguś. I czym on się różni od tych domowych psów?? Kulturalny, uprzejmy, spokojny ale ma pecha w życiu.

Sunia na ławce - Pongusiu bardzo cię przepraszam, że kiedyś dokuczałam ci że jesteś grubaskiem. Nie wiedziałam co mówię, teraz to zobaczyłam.

Samokrytyka zawsze w porę :) 

Ponguś jest atletyczny - to wszystko :D

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, agat21 napisał:

Wciąż nie ma żadnych telefonów. Pobrań i odsłon w ogłoszeniu sporo, ale nic z tego nie wynika. Czasem jakaś głupia wiadomość zostawiona przez kiepskiego żartownisia. :/

U mnie nawet głupich wiadomości brak :( a ma wyróżnione przez cały czas ogłoszenie.

Kolega bardzo podobny do Amika - prawie "beznadziejny przypadek", a domek rewelacyjny znalazł...oby i Pongusia odnalazło wreszcie jego szczęście <3

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mari23 napisał:

U mnie nawet głupich wiadomości brak :( a ma wyróżnione przez cały czas ogłoszenie.

Kolega bardzo podobny do Amika - prawie "beznadziejny przypadek", a domek rewelacyjny znalazł...oby i Pongusia odnalazło wreszcie jego szczęście <3

Amik to beznadziejny przypadek z powodu charakteru i traum... długo czekał na Dom, bo prawie 2lata (+3 zmarnowane na łańcuchu), ale... każda rozmowa z Rodziną to wyciskacz łez, wczoraj też miałam łzy w oczach. Minęło ponad pół roku odkąd mieszka u siebie.

Ponguś jest cudowny, ma miłe uosobienie... wierzę, że TEN JEGO Dom gdzieś jest, trzeba tylko poczekać :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, mari23 napisał:

U mnie nawet głupich wiadomości brak :( a ma wyróżnione przez cały czas ogłoszenie.

Kolega bardzo podobny do Amika - prawie "beznadziejny przypadek", a domek rewelacyjny znalazł...oby i Pongusia odnalazło wreszcie jego szczęście <3

Dziękuję Ci za to ogłoszenie bardzo ♡. Wczoraj nawet na nie trafiłam, jak sprawdzałam moje. 

Link to comment
Share on other sites

 

14 godzin temu, agat21 napisał:

Dziękuję Ci za to ogłoszenie bardzo ♡. Wczoraj nawet na nie trafiłam, jak sprawdzałam moje. 

Ależ za co? :) Przecież on też i "mój" <3 od dawna mu odświeżam i wyróżniam ogłoszenie, tak bardzo bym chciała, żeby znalazł dom <3

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.08.2021 o 13:20, mari23 napisał:

Czy moja sierpniowa wpłata nie dotarła? Sprawdzałam, poszło 02.08.

Mari, pewnie dotarła, przepraszam najmocniej, na pewno przeoczyłam, ale od 31 lipca jestem w rozjazdach i z ograniczonym dostępem do netu. Po powrocie na spokojnie sprawdzę, ale już i tak wpisuję Twoją wpłatę. Serdeczne dzięki ❤

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, agat21 napisał:

Mari, pewnie dotarła, przepraszam najmocniej, na pewno przeoczyłam, ale od 31 lipca jestem w rozjazdach i z ograniczonym dostępem do netu. Po powrocie na spokojnie sprawdzę, ale już i tak wpisuję Twoją wpłatę. Serdeczne dzięki ❤

ależ nic się nie stało, sama siebie sprawdziłam, bo wiadomo,. że czasem różnie bywa z pamięcią, choć tu mam zlecenie stałe - ani sobie, ani bankowi nie ufam na 100% ;)

50 minut temu, agat21 napisał:

A teraz - szok! Pongo złamał zasadę estetyczną. Zakumplował się z kimś zupełnie niepodobnym do siebie :D

received_134916438812117.jpeg

 

 

 

 

 

oj tam, zaraz niepodobnym ;) 4 łapki są? Ogonek jest? to bardzo podobny! ;) ;) ;)

Ponguś jest przyjacielski bez względu na kolor, nie tylko "białą rasę" uznaje ') nie jest rasistą ;) :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mari, masz całkowitą rację: łapki są, ogonek jest, nawet łepki są! Czyli faktycznie podobne :D Ponguś bardzo polubił tego nowego kolegę. Mają wspólne zainteresowania: niespieszne spacery i staranne badania zapachów w otoczeniu. Spacerowym szaleńcom mówią stanowcze "nie"! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...