Jump to content
Dogomania

Psiaczek, który już na nic nie czeka. Nie patrzy już nawet przez kraty na człowieka, który podchodzi do boksu. Nie patrzy mu w oczy. PONGO już w hotelu. Zapraszam do dropiatego biedaka - Ponguś zamieszkał we Wrocławiu!! ♡♡♡.


agat21

Recommended Posts

13 godzin temu, agat21 napisał:

Ponguś, czy jak to Ktoś (Ty wiesz Zając co!) śmiał go nazwać - wałek do tapczanu ;)  - coraz lepiej. Zarzuca go głównie jak zmienia kierunek marszruty. Jak idzie prosto, to już całkiem dobrze :))

Czyli idzie w dobrym kierunku, zarówno Ponguś, jak i jego zdrówko :)

Link to comment
Share on other sites

Ponguś wczoraj był na wizycie kontrolnej. Jest poprawa, ale jeszcze musi przyjmować leki. Trzymajmy kciuki, żeby takich burz koszmarnych już tam u niego nie było!

 Zaraz wkleję zdjęcia od anecik z lekami i fakturą za leczenie. Za dojazdy do weta wyszło 45 zł.

Za hotelowanie, leczenie i dojazdy przelewam Anecik 722 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.07.2021 o 21:45, KrystynaS napisał:

Świetnie, tylko jak znów będą burze a będą, jak uchronić go przed tym stresem burzowym. Bo sytuacja może się powtórzyć. Lekarz coś sugerował?

Niestety nie. Nie ma pewności, że to burze. To tylko sugestia. Nie ma pewnie sensu faszerować psa uspokajaczami na zapas.. I tak bierze teraz mocne leki.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, KrystynaS napisał:

Przypomnij mi co leczymy, a faszerowanie lekami bez potrzeby to absolutnie nie. Myślałam raczej o towarzystwie np. innego psa, który się nie boi burzy.

Ponguś ma zespół przedsionkowy. W pawilonie jest kilka psów, Ponguś nie był sam w czasie burzy. Może poproszę Anecik, żeby w czasie następnej silnej burzy wzięła Pongusia do domu, może tam będzie spokojniejszy.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, agat21 napisał:

Przyszła kasa od mari - serdeczne dzięki :)

obraz.png.59f30c00af05ce5b822f6f142818a0d8.png

Jaka cudna nawłoć :)

Mam nadzieję, że Pongusiowe problemy zdrowotne są chwilowe, że zareaguje na leki i będzie zdrowy. Nie jest młodzieniaszkiem, ale oby te problemy jednak nie z jego wieku wynikały.

Pongusiu - zdrowiej, dropiatku nasz kochany!!!! Kotów nie ma kto pogonić za płotek ;) ;) 

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, mari23 napisał:

Jaka cudna nawłoć :)

Mam nadzieję, że Pongusiowe problemy zdrowotne są chwilowe, że zareaguje na leki i będzie zdrowy. Nie jest młodzieniaszkiem, ale oby te problemy jednak nie z jego wieku wynikały.

Pongusiu - zdrowiej, dropiatku nasz kochany!!!! Kotów nie ma kto pogonić za płotek ;) ;) 

Wiedziałam, że od razu rozpoznasz :) Też uwielbiam łąki pełne nawłoci :)

Mam nadzieję, że Pongulo tylko nas tak nastraszył, żeby nie było tak "lekko łatwo i przyjemnie", ale nie będzie już takich poważnych kłopotów. Z dnia na dzień jest coraz lepiej.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Przyszły pieniądze od limonki dla Pongusia - serdeczne dzięki!

obraz.png.7561e35b33dfbf0dee6d0123d68f3a6f.png

Piękna łąka :-))  zauważyłam że dziewczyny znają nazwy kwiatów które od Ciebie dostają, ja jestem średnia z roślinności, ale spróbuję - moje to chabry... ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, limonka80 napisał:

Piękna łąka :-))  zauważyłam że dziewczyny znają nazwy kwiatów które od Ciebie dostają, ja jestem średnia z roślinności, ale spróbuję - moje to chabry... ?

Ha! Tu mnie masz, bo sama akurat nie jestem pewna co to za kwiatulki, muszę w tej kwestii się dokształcić. Chciałam Ci po prostu przesłać piękną zakwieconą łąkę :)

Ale chaberki to to nie są na pewno. Tu masz chaberka:

obraz.png.cde970a601d5b05e668afded292fd0ff.png

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Chciałam Ci po prostu przesłać piękną zakwieconą łąkę 🙂

Ale chaberki to to nie są na pewno. Tu masz chaberka:

Bardzo dziękuję, łąka przepiękna :-)) 

Chaberki też śliczne, ale moja łączka ładniejsza :-)) 

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, agat21 napisał:

Przyszła stała od Yoany dla Pongusia - dzięki piękne i tym razem w podzięce kwiaty, które na pewno każdy zna ;))

obraz.png.ade4dfeca16555ddb69dc02573cd2c8b.png

Bardzo dziękuję,  kocham mąki za ich kolor i delikatność.  Chociaż w sumie to uwielbiam wszystko co kwitnie 😁

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, konfirm31 napisał:

Mnie ta łąka limonki, wygląda na kosmos=onętek=warszawianka, czyli kwiaty, które na każdej glebie wyrosną. W Warszawie, rosły nawet na ruinach, a w każdym wiejskim ogródku - obowiązkowo :). Bardzo je lubię :)

https://www.mojpieknyogrod.pl/artykul/kosmosy-uprawa-i-pielegnacja

Mnie się skojarzyły z kocankami ogrodowymi, tzw. "nieśmiertelnik" na suche bukiety :) ale kosmos też mógłby to być :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...