Jump to content
Dogomania

Ich dotychczasowy świat to obszar okręgu wyznaczonego przez długość łańcucha:( Czy uda się zmienić życie matce i córce? Obie sunie mają własne domy w Warszawie, bardzo dziękują za pomoc!


Tola

Recommended Posts

11 godzin temu, mgog napisał:

Czy sunia miała badane  nerki? Pytam, bo mocznica może bardzo zaburzyć apetyt.

Miała robine ogólne badanie krwi i dzisiaj usg

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, przepraszam, ale na prawdę rozważyłabym sprawdzenie na choroby odkleszczowe...

Tak, rozmawiałam z Kasią, Deri miała dzisiaj wykonane 4 testy

10 godzin temu, b-b napisał:

Jeśli jakaś osoba byłaby chętna zrobić bazarek dla suń to z chęcią wyślę fanty. Niestety brak czasu - chora mama a i teraz moje zdrowie zaczęło bardziej siadać -  i przez to sama nie mam kiedy zrobić zdjęć i bazarku a szkoda żeby fanty leżały. Zawsze jakiś grosz by wpadł dla suń.

Jakby się znalazł ktoś chętny byłabym wdzięczna, bo szykuje się spora faktura od weta. ja nie dam rady z bazarkami, od dawna ich nie robię, bo nie daje rady czasowo:(

6 godzin temu, Onaa napisał:

Tak, zamówiłam już gastro intenstinal - puszki i suchą, wlasnie Kasia potwierdziła, ze dzisiaj przyszła paczka. Problem w tym, że sunia nie ma apetytu, nie chce nic jeść. Gastro puszki są bardzo dobre, jadły je nasze szczeniaki po parwo.

6 godzin temu, helli napisał:

Może zrobić usg,jamy brzusznej, ale bez usypiania czy innych środków, jak ona taka słaba? Tylko nie wiem czy ten by bliski wet robi

Co do przewodu pokarmowego to chyba gastroskopia, w uśpieniu? Wsadza się do gardła sonde

A ropomacicze wykluczone? No i test na parwo i odkleszczowe

Jaki jest stan funduszy?

Dzisiaj sunia miała usg i testy, usg nic nie wykazało, wszystko ok.  Nie wiadomo, czemu sunia tak długo nie chce jeść :( Kasia na pewno napisze więcej, bo niedawno odebrała Deri z lecznicy, mala miała kroplówkę, jutro tez jedzie.

Jest ok. 840 zł.  Czekam na faktury od weta, ale to na pewno dopiero po skończonym leczeniu

Link to comment
Share on other sites

Na pewno wszystkich ucieszy ta  informacja -  dzisiaj była wizyta w Warszawie dla Deri, wypadła bardzo dobrze:)

Jeśli wszystko potoczy się dobrze, to Deri ma szansę na własną rodzinę - zamieszkałaby w bloku u sympatycznych, młodych ludzi:). 

Tylko sunia musi wyzdrowieć! Dzisiaj była na kroplówce , jutro tez  jedzie.

Jo37 - pięknie dziękuję za wizytękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0076.gif

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ode mnie z bazarku będzie ok. 360 zł .

Już mi się myli. Czy Deri to starsza czy młodsza?

Kiedyś jak nasz piesio po chorobie kompletnie nie chciał jeść, to psia dietetyczka poleciła gotować  surowy boczek, zmiksować i wkładać do gardła małe kulki. Po kilku kulkach załapał i apetyt wrócił.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Poker napisał:

Ode mnie z bazarku będzie ok. 360 zł .

Już mi się myli. Czy Deri to starsza czy młodsza?

Kiedyś jak nasz piesio po chorobie kompletnie nie chciał jeść, to psia dietetyczka poleciła gotować  surowy boczek, zmiksować i wkładać do gardła małe kulki. Po kilku kulkach załapał i apetyt wrócił.

Deri to ta młodsza.

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Ich dotychczasowy świat to obszar okręgu wyznaczonego przez długość łańcucha:( Czy uda się zmienić życie Deri i Fani - córce i matce? Bardzo proszę o pomoc w ich imieniu!
9 godzin temu, Olena84 napisał:

Trzymam kciuki za zdrowie i dom!

 

6 godzin temu, Poker napisał:

Jak  Deri dziś?

Rozmawiałam z Kasią no i  wieści są lepsze - Deri zaczęła jeść, mam nadzieję, że to początek dobrych informacji, juz dosyć nam napędziła strachu.  Wczoraj wieczorem zjadła odrobinę puszki  i dzisiaj też, jest też radośniejsza, żywsza.  Dzisiaj jeszcze była na kroplówce, ale jutro dostanie już tylko antybiotyk.

A w sobotę sunia będzie miała gości - przyjedzie rodzina zainteresowana adopcją Feli vel  Deri.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2021 o 19:48, Nadziejka napisał:

coeur nounours GIF - Télécharger & Partager sur PHONEKY

 

Rozliczam prosze o wplatyDziekuje cudnie!Dla Qatro Sercem 8.02

          TQuatrunio juz w swoim cudownym ds Toluniu pozwol ze 80 zl z tego kramiku bedzie dla sunieczek

                  

             80 zl poslalam na fundacje ZEA

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

baz nick + suczki z łańcucha

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Nadziejka napisał:
             80 zl poslalam na fundacje ZEA

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

baz nick + suczki z łańcucha

Pięknie dziękuję, potwierdzę jak dotrzekwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069.gif

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Nadziejka napisał:
        Tolu dzis konczy sie kramik dla niunieczek
moze jeszcze cos dobreduszki kupia
              na teraz mam 30 zl
                   30 zl poslalam na Fundacje dla sunieczek 
Mnostwo mnostwo pozdrowien zasylam lapenkom
Link to comment
Share on other sites

Sunia już praktycznie zdrowa, je regularnie, choć jeszcze niewiele i ostrożnie. Koopki są coraz lepsze. 

Wraca jej energia:) 

Z testów na choroby odkleszczowe wyszła tylko anaplazmoza, ale ona nie daje takich objawów jakie miała sunia. Mogła się tylko przyczynić do gorszego przechodzenia choroby. Anaplazmozę trzeba będzie przeleczyć w późniejszym czasie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dziś byłam na ostatnich zastrzykach. Od soboty sunia będzie mogła dostawać antybiotyk (Doxycyklinę) na anaplazmozę, chorobę tę leczy się dwa tygodnie. Za ok. 2-3 tygodnie będzie możliwa sterylka (anaplazmoza nie stanowi przeszkody), o ile sunia nie dostanie cieczki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...