Jump to content
Dogomania

Ich dotychczasowy świat to obszar okręgu wyznaczonego przez długość łańcucha:( Czy uda się zmienić życie matce i córce? Obie sunie mają własne domy w Warszawie, bardzo dziękują za pomoc!


Tola

Recommended Posts

Rozmawiałam dzisiaj z Kasią - nie ma żadnego problemu z suczkami - są otwarte, energiczne, cieszą się na widok człowieka. Starsza ma chwilami obawy przed zapinaniem obroży, jest ostrożniejsza, ale to prawdopodobnie wynika z faktu, że była mniej tolerowana przez właścicielkę:(.

Kasia umawia już sterylizację dla młodszej, poprosiłam o wcześniejsze badanie krwi.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tola napisał:

Rozmawiałam dzisiaj z Kasią - nie ma żadnego problemu z suczkami - są otwarte, energiczne, cieszą się na widok człowieka. Starsza ma chwilami obawy przed zapinaniem obroży, jest ostrożniejsza, ale to prawdopodobnie wynika z faktu, że była mniej tolerowana przez właścicielkę:(.

Kasia umawia już sterylizację dla młodszej, poprosiłam o wcześniejsze badanie krwi.

Biedna ta starsza sunieczka, to ta Gnida tak :( ? Już samo imię było "pełen miłości do psa" :/.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2021 o 22:11, b-b napisał:

Mogę niestety tylko trzymać za nie kciuki.

Jeśli tylko uda mi się coś wyskrobać to wspomogę. Niestety Mama  mi się pochorowała a wszędzie tylko prywatnie można się dostać.

Bogusiu, zdrowie Twojej Mamy najważniejsze!

Ja bardzo  cieszę się, że jesteś z nami  u suczek, a tutaj każde wsparcie jest ważne, kciuki tez mają swoją moc, wiemy to przecież:).

Mamie życzę zdrowia!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, helli napisał:

Jakby cos z oczami mialy, obie

 

To jest niedopigmentowana powieka. Oko optycznie wydaje się wtedy mniejsze lub inne od drugiego. Czasem zdarza się u białych psów.

Sunie są przepiękne. W weekend je poreklamuję na FB, bo w tygodniu nie warto. Jak bedą ogłaszane, to dajcie w tytule, że w typie szpica.

Sa po prostu zjawiskowe!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, helli napisał:

Jakby cos z oczami mialy, obie

 

Ja zwróciłam uwagę już tam na wsi na te różowe obwódki u młodszej, ale Murka mnie uspokoiła, że to tak bywa u białych psów. Pamiętam, że podobnie miał zamojski Albin u Murki.

Tak, dziewczyny faktycznie są zjawiskowe i pięknie harmonizują z bielą śniegu:).

Oby wszystko ze sterylkami poszło dobrze,trochę już się stresuję, a jeszcze dochodzi zabieg u Heidi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...