Jump to content
Dogomania

Piękna ZOJA w typie FLAT COATED RETRIEVER JUŻ W DOMU!!!


agusiazet

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zoja SUPER, jest wesoła, ruchliwa, ciekawska, apetyt ma :multi: Zupełnie już wyzdrowiała. Tylko jeszcze oczka leczymy... ale są zdecydowanie mniej zamglone :cool3:

Aby przyspieszyć leczenie skóry (tego placka na głowie) i ogólnie poprawić stan sierści (Zoja ma łupież i matową sierść) zapodaję Zoi Omegan - dostaliśmy w darze dla psiaków dwie buteleczki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Zoja SUPER, jest wesoła, ruchliwa, ciekawska, apetyt ma :multi: Zupełnie już wyzdrowiała. Tylko jeszcze oczka leczymy... ale są zdecydowanie mniej zamglone :cool3: [/quote]
Bardzo sie cieszymy, ze z Zojka lepiej. Oby jeszcze te oczka wyzdrowialy.

Murko, trzeba bedzie robic jakies badania kontrolne, zeby potwierdzic w jakim stanie jest watroba i trzustka, czy przyjmiemy, ze jesli apetyt i wigor jest, to Zojka jest zdrowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']\
Murko, trzeba bedzie robic jakies badania kontrolne, zeby potwierdzic w jakim stanie jest watroba i trzustka, czy przyjmiemy, ze jesli apetyt i wigor jest, to Zojka jest zdrowa?[/quote]

Możemy zrobić badania krwi - zapytam jeszcze weta.
Ale przy problemach wątrobo-trzustkowych to od razu chyba widać, że coś jest nie tak: rzadka koopa, chudość itp. :roll:
Zoja produkuje piękne twarde balaski :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Możemy zrobić badania krwi - zapytam jeszcze weta. Ale przy problemach wątrobo-trzustkowych to od razu chyba widać, że coś jest nie tak: rzadka koopa, chudość itp. Zoja produkuje piękne twarde balaski :cool3:[/quote]
No to superasnie. Czyli mozna Zojke wystawiac ponownie na allegro?
Bo aukcja sie skonczyla.

Link to comment
Share on other sites

Przygotowuję rodzinę, która w poniedziałek (20.04) rano starciła 9-letniego PONa, który odszedł na raka, do przyjęcia do swojego domu psa z dogomanii.
Dzwoniłam już do Murki z pytaniami dotyczącymi Zoi.

Warunki do adopcji następujące:
*parterowy dom z ogrodem;
*pies sypiał w przedsionku, do którego wchodził przez klapkę w drzwiach (z powodu bujnej szaty w domu było mu gorąco);
*odpowiedzialni właściciele (pedagodzy);
* dwóch chlopców w wieku 9 i 14 lat, dobrze znający zasady postępowania z psem;
*pies był żywiony karmą specjalnie gotowaną przez właścicielkę;
*pies miał zawsze wypielęgnowaną szatę

Jedyne czego teraz potrzeba, to przygotowanie tej całej rodziny do przyjęcia nowego domownika, po śmierci wieloletniego przyjaciela.

Mój wybór padł na Zoję, bo ma idealny charakter dla dzieci a potencjalni właściciele nie mieli jeszcze nigdy psa z adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Jedyne czego teraz potrzeba, to przygotowanie tej całej rodziny do przyjęcia nowego domownika, po śmierci wieloletniego przyjaciela.
[/QUOTE]Lewkonia, czy my mozemy tez cos zrobic, zeby przekonac Rodzinke do Zoi? Przede wszystkim wielkie dzieki za pamiec o Zoi :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Ja już pracuję osobiście. Dzisiaj po lekcjach mój 11 letni syn, który się z chlopcami przyjaźni, będzie u nich. Gdy po niego przyjedziemy, to spróbuję delikatnie chłopców (szczególnie najmłodszego) namówić. Mój syn ma doświadczenie z adopcjami psów i pewno też z nimi pogada:eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lewkonia']Ja już pracuję osobiście. Dzisiaj po lekcjach mój 11 letni syn, który się z chlopcami przyjaźni, będzie u nich. Gdy po niego przyjedziemy, to spróbuję delikatnie chłopców (szczególnie najmłodszego) namówić. Mój syn ma doświadczenie z adopcjami psów i pewno też z nimi pogada:eviltong:.[/quote] Super :klacz: 11 latek rosnie na godnego nastepce i dogomaniaka z krwi i kosci. Dobre mamy dzieci :p
[SIZE=1]Moja Ulka tez namowila kolezanke z klasy na kota i psa ze schroniska.[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
Trzymamy kciuki za misje :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...