Jump to content
Dogomania

Rodzinka z podkarpackiej wsi-- Mały Antoś najpierw w DT Madie- teraz w DS pod Krakowem, Mamusia EMI w DT u Kasiainat-a teraz DS w Katowicach <3


kiyoshi

Recommended Posts

Do 3 jeszcze 3 razy wymiotował i miał mdłości. Potem poszedł spać i właśnie się obudziliśmy na spacer i jedzenie ;) 

 

na spacerze kupka bardzo twarda i zwarta (zakładam ze wydała robale). 
 

Wlasnie roznosi mi dom wiec czuje się chyba dobrze ;) 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Madie napisał:

Do 3 jeszcze 3 razy wymiotował i miał mdłości. Potem poszedł spać i właśnie się obudziliśmy na spacer i jedzenie ;) 

 

na spacerze kupka bardzo twarda i zwarta (zakładam ze wydała robale). 
 

Wlasnie roznosi mi dom wiec czuje się chyba dobrze ;) 

Całe szczęście bo już się zmartwilam

:))) 

Link to comment
Share on other sites

Doktor powiedział, że po 3 tygodniach ponownie zbieramy kał i nie trujemy psa bez powodu. Więc to przekażę domowi, jeśli maluch jutro pojedzie. Mają się Państwo do mnie odezwać w sprawie umowienia miejsca spotkania, choć odniosłam wrażenie że są nieco zawiedzeni że nie dostaną psa pod dom. Niestety Marcin ma kawał drogi w obie strony do zrobienia wiec nie uda sie tym razem/

 

Odnośnie naszej psiej piękności, to dziś szaleje tak, że przechodzi samego siebie :D Odkrył szczekanie i swój ogon. Wiec albo drze japkę na psy i koty albo gania się w kółko. jest prześmeszny :)

 

Aportuje też powoli piłeczkę :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Państwo dzwonili, bardzo przyjemna rozmowa <3 Pani świadoma wszystkiego,więc Młody rusza jutro z Marcinem po 10 w kierunku nowego zycia ;) 

Ode mnie dostanie wyprawkę, suchą karmę, kilka puszek i oczywiście nieśmiertelnego acz już wyciumkatego rożowego jednorożca <3

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ojoj..fajnie, że tak szybko znalazł domek :) dziękuje Ci z całego serca za opieke nad nim szczególnie weterynaryjną <3

Z tego co Tianku opowiadała, to domek zapowiada się bardzo dobrze. Oby maluszek szybko się zaaklimatyzował   :)

 

ps. pewnie będzie Wam troszke smutno bez tego Wampirka

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Madie napisał:

Będzie mi trochę gnojka brakowało, to prawda, ale zasługuje żeby kilka osób skakało tylko nad nimi dla niego. Dam znać jak Marcin go dowiezie :)

tyle dobrego że był u Was krótko i nie zdązyliście się mocno przywiązać...

A w DS masz racje- będzie 100% uwagi dla niego i w dodatku aż 6 rak do głaskania :D :D

Szerokiej drogi (zwiedził chłopak w te kilka dni pól Polski ;))

 

 

ps. postanowiłam przelać 500 zł z wątku Mani - które otrzymałysmy od DS Romy na pomoc bezdomniakom- na watek Emisi. I to też czynie.

Będzie na start dla suni, bo w przyszłym tygodniu czeka nas wizyta u weta, rtg łapki i nie wiadomo co jeszcze, a pieniązków ni ma ...:( :(  Rozliczenie w 2gim poście watku

ps2. Madie- jeśli trzeba zwrócic Wam jakies pieniązki to daj znać :)

Link to comment
Share on other sites

Za każdym razem, jak widzę pierwsze zdjęcia przy tej budzie aż mi się słabo robi.

Cudownie, że psiaczki już bezpieczne.

Nie mogę wyjść z podziwu dla Antosia, że on przetrwał, że nic złego mu się nie przytrafiło, pilnował się mamusi, a ona pilnowała jego.

Madie przyłączam się do podziękowań za opiekę nad Antosiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pojechali po 10. Smutno było, ale naprawdę uważam że to fajny dom jest i da mu o wiele więcej czasu niż my możemy. Poza tym DS wie że może do mnie dzwonić i pytać o wszystko:) Oczywiście  Antosiem pojechała wyprawka, książeczka, tabletka na jutro i umowa adopcyjna w 2 kopiach. 

Odnośnie tęsknoty...Tak to jest z DT przywiązujemy się do zwierzaków, i pamiętam każdego psa i kota który u mnie było, kotów naliczyłam ponad 200 przez ostatnie 15 lat, 10% z nich bardzo chciałam zatrzymać, ale liczby mówią same za siebie ;)

 

Młodzieniaszek na wyjście zasikał nam z radości jeszcze łóżko ;) i z miłości ugryzl mnie pod oko więc dłuższą chwilę będę o nim pamiętała. Za to sp.ał ze mną w łóżku pierwszy raz całą noc Musiał się chyba do temperatury przyzwyczaić.

 

Jeśli chodzi o $ to jak mówiłam bierzemy wszystko na siebie, wystarczająco zabawy będziecie mieli z mamusią. 

 

Jeszcze zdjęcia na wyjście:

Ciumkanie palca na dzień dobry

52c41ed20b91504bmed.jpg

 

Łobuzeria to mu się w nocy załącza ;)

44244d49a5d8ea4fmed.jpg

Wkurzanie cioci Sadzy 

 

e93ec1d56ab67a9amed.jpg

 

I pożegnalne zbieractwo kapci i butów, wszystko co da się przenieść w pycholu ;)

 

17d5ca19a8f25014med.jpg

 

Dam znać po przekazaniu młodzieńca <3

 

 

 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

Za każdym razem, jak widzę pierwsze zdjęcia przy tej budzie aż mi się słabo robi.

Cudownie, że psiaczki już bezpieczne.

Nie mogę wyjść z podziwu dla Antosia, że on przetrwał, że nic złego mu się nie przytrafiło, pilnował się mamusi, a ona pilnowała jego.

Madie przyłączam się do podziękowań za opiekę nad Antosiem.

To bardzo mądry dzieciak, i absolutnie rozkoszny :) To była przyjemność zajmowanie się nim :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • kiyoshi changed the title to S.O.S. rodzinka z podkarpackiej wsi-- Mały Antoś najpierw w DT Madie- teraz w DS pod Krakowem, Mamusia w DT u Kasiainat.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...