Jump to content
Dogomania

Rodzinka z podkarpackiej wsi-- Mały Antoś najpierw w DT Madie- teraz w DS pod Krakowem, Mamusia EMI w DT u Kasiainat-a teraz DS w Katowicach <3


kiyoshi

Recommended Posts

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

Na koncie Emisi niespodziankowa wpłata - 50 zł  :) :) od Pani Moniki J :) w tytule, na operacje Emisi :)

BARDZO DZIĘKUJE <3 jestem tak miło zaskoczona że ktos o nas pomyślał i dołożył swoją cegiełke do poprawy sprawności suni :)

<3

kwiat-ruchomy-obrazek-0008.gif

To Monika od zamojskiej Florci. Przekażę podziękowanie 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, agat21 napisał:

Olbrzymie kciuki za jutrzejszy zabieg. Niestety nie wesprę mimo najszczerszych chęci. W przyszłym tygodniu operacja mojego psiula, muszę wyskoczyć z 3500 zł.

o matko...co mu jest? co to za operacja? miałam pytać na watku Ambera..Trzymam mocno kciuki za staruszka Twojego <3

49 minut temu, limonka80 napisał:

Ja też trzymam ,powodzenia dziewczyno :-)

 

41 minut temu, Tianku napisał:

Tez bede jutro trzymac kciuki zeby wszystko sie udalo 

dziękuje dziewczyny, dam znać jak tylko Kasia odbierze ja z lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

Emi jest już w domu po operacji, wszystko się udało wg Pani doktor, jedynie Pani powiedziała Kasi że Emi bardzo długo sie wybudzała z narkozy, więc już mysle, co będzie ze sterylizacją....

Kasia ma rachunek i wyniki badań krwi, potem wstawie :)

23 godziny temu, agat21 napisał:

Zerwane więzadła w obu łapkach. Na razie operacja jednej..

trzymam kciuki za operacje Twojego pieska. Straszny pech że zerwały mu sie oba wiązadła :( :(

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Gabi79 napisał:

Kochana Emisia, jak dobrze, że już po operacji. 

tak, tez tak uważam :)  tylko gorzej teraz z chodzeniem w tym opatrunku...:( byle teraz juz łapka była sprawna.

Przepraszam, że niektóre zdjęcia wkleiły mi sie takie małe a inne duze, nie wiem od czego to zalezy.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę że dobrze poszło. Przestraszona trochę w tym koszyczku dziewczyna, za dużo wrażeń dla małego pieska :-) Czy Emi uzbierała na pokrycie kosztów operacji? Zarezerwowałam parę złotych dla suni ze stajni o której pisałyśmy, a której nie udało się pomoc, więc w razie czego mogę wesprzeć Emisię. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, limonka80 napisał:

Bardzo się cieszę że dobrze poszło. Przestraszona trochę w tym koszyczku dziewczyna, za dużo wrażeń dla małego pieska :-) Czy Emi uzbierała na pokrycie kosztów operacji? Zarezerwowałam parę złotych dla suni ze stajni o której pisałyśmy, a której nie udało się pomoc, więc w razie czego mogę wesprzeć Emisię. 

Dziękuję serdecznie :)))) 

Sunia że stajni ma już DOM. były z nią historie bo młodzi ludzie jednak odmówili wydania ja na sterylizacje aborcyjns. Na kilka dni przed porodem w stadninie pojawił się biznesmen z okolicy który miał już jednego podobnego pieska uratowanego. Sunia jakby go sobie wybrala. Pan zdecydował zabrać ja do siebie. Sunia urodziła 3 szczeniaki, z czego 2 już aja domy zaklepane. Cała rodzinka jest pod opieką Weterynaryjna Pani Ani do której i ja jeżdżę z moimi psami więc wiem że są w dobrych rękach. 

Także takie cuda

 

Emisia ma uzbierane na operację. Rozliczenie jest w 2 czy 3 poście na 1szej stronie wątku. Jeszcze czeka nas wizyta kontrolna no i sterylizacja. Sunia nie ma deklaracji więc przyjmę z wdzięcznością każdy grosz :) jak tylko zdejmiemy opatrunek to zacznę ja ogłaszać.

DZIĘKUJĘ 

9 godzin temu, b-b napisał:

Podeślijcie konto mało bo mało ale coś wpłacę.

Dziękuję ślicznie. Prześlę wieczorem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, limonka80 napisał:

I takimi wieściami się nie podzielić?! A ja się martwiłam co z sunią bo cisza na jej temat, a tu taki zwrot akcji :-)

Bardzo, bardzo się cieszę. W takim razie "jej" pieniadze wpłacę dla Emi. Konto mam, pozdrawiam.

Przepraszam :) jakoś umknęło :)))

Dziękuję jeszcze raz :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...