Jump to content
Dogomania

Rodzinka z podkarpackiej wsi-- Mały Antoś najpierw w DT Madie- teraz w DS pod Krakowem, Mamusia EMI w DT u Kasiainat-a teraz DS w Katowicach <3


kiyoshi

Recommended Posts

10 godzin temu, Poker napisał:

Słodka jest.

Ledwie co widać ,że coś jest nie tak. Czy to prawa, tylna łapka?

Mam jeszcze jeden filmik Kasia doslala jak kuleje wyraznie- wstawię wieczorem.

Na pewno inaczej też na żywo wygląda ta cała sytuacja. 

10 godzin temu, agat21 napisał:

Pewnie ją boli, tylko jak ona biedna ma to okazać? Jeśli można jej ulżyć i nie jest to na bardzo długo unieruchamiający sunię zabieg, to pewnie warto.

Cieszę się Kiyoshi, że Twoja sunia wraca do zdrowia, to wspaniale!

Tak. To prawda--gdyby mogły powiedzieć to wszystko byłoby prostsze :) Nie mamy wyboru. Kasia mówi że to jest naprawdę bardzo widoczne na codzień 

Moja sunia miała dużo szczęścia. W piątek wizyta kontrolna i dowiem się czy można już całkiem odetchnąć przynajmniej na jakiś czas. 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dostalismy z Kasią wspaniała niespodziankę od adopcyjnej rodziny Luci z Radys--Pani przywiozła 200 zł na potrzeby naszych podopiecznych. Bardzo mnie to wzruszyło. W tych trudnych czasach idealnie przydadzą się na operację dla Emi. 

Operacja będzie umówiona na przyszły tydzien

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tianku napisał:

trzymające kciuki za poszukiwania Amberka zapraszam na bazarek dla Emisi 

KLIK

dziękuje z całego serca <3 bazarek jest przecudny :)

28 minut temu, Gabi79 napisał:

Poleciało 190,- dla Emilki z bazarku:

 

DZIĘKUJE Gabrysiu, napracowałaś się, bardzo bardzo Ci dziękuje <3 to ogromna pomoc dla nas <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, kiyoshi napisał:

Emi umówiona jest na operacje kolana na 29tego grudnia. Niestety szybciej nie ma szans :( także po Nowym Roku dopiero ruszymy z ogłoszeniami adopcyjnymi

To nawet lepiej ze nie na swieta ale tez bym pomyslala czy na spokojnie nie umowic na styczeń? 

Moze bedzie musiala brac jakies zastrzyki albo cos lepiej zeby wet byl dostepny ..

Tak tylko gdybam nie wiem jak to wyglada z otwarciem lecznic w tym.okresie 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tianku napisał:

To nawet lepiej ze nie na swieta ale tez bym pomyslala czy na spokojnie nie umowic na styczeń? 

Moze bedzie musiala brac jakies zastrzyki albo cos lepiej zeby wet byl dostepny ..

Tak tylko gdybam nie wiem jak to wyglada z otwarciem lecznic w tym.okresie 

mówiąc szczerze też o tym pomyślałam gdy spojrzałam na kalendarz. Jeszcze zapytam Kasi czy nie lepiej przełożyć na styczeń, te kilka dni nikogo nie zbawi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...