Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2


Recommended Posts

1 godzinę temu, Murka napisał:

A ja dopowiem, że jestem umówiona na piątek na przekazanie suni w Rzeszowie:)

Ojejku jak to szybko idzie. Teraz więcej szczegłów. AniaB dała zielone światło. Ludzie świadomi, pani ma zajęcia zdalnie, więc na razie w domu - ciepła spokojna osoba. Blok kameralny, ogrodzony. Dostali namiar na dobrego  weta, psi park, zostali poinformowani o mozliwych problemach, jakie mają stosować zabezpieczenia itd. o ewentulanej pomocy behviorysty Poczynili już pierwsze zakupy typu smycz, chyba też legowisko, karma. 

Teraz trzeba trzymać kciuki aby transport się udał i za pierwsze kroki w nowym domu.

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, jankamałpa napisał:

Ojejku jak to szybko idzie. Teraz więcej szczegłów. AniaB dała zielone światło. Ludzie świadomi, pani ma zajęcia zdalnie, więc na razie w domu - ciepła spokojna osoba. Blok kameralny, ogrodzony. Dostali namiar na dobrego  weta, psi park, zostali poinformowani o mozliwych problemach, jakie mają stosować zabezpieczenia itd. o ewentulanej pomocy behviorysty Poczynili już pierwsze zakupy typu smycz, chyba też legowisko, karma. 

Teraz trzeba trzymać kciuki aby transport się udał i za pierwsze kroki w nowym domu.

Мишка тедди - анимация на телефон от biku №779602 | Tatty teddy, Bear  valentines, Teddy  

                         Cuda cuda niechaj sie spelni najlepsze najpiekniejsze

radujemy i kciuki calun czas trzymamy

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Tola napisał:

Bardzo się cieszę, gratuluję:).

Gdyby nie ta szalona decyzja sunia kolejny rok spędziłaby w schronisku.

Dziękuję za wszelką pomoc. Moja rola to tak naprawdę tylko skarbnika. Ogłoszenia dziewczyny, rozmowy Murka  z Tobą, ankieta od Ciebie. Dziękuję wszystim - to dzięki Wam Savi ma dom. 

Dziekuję też AniB, która zgodziła się zrobić wizytę. 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, jankamałpa napisał:

Savi ma trzy aktywne ogłoszenia na Lubin zrobione przez kiyoshi, na Warszawę zrobine przez Tole i na Kraków zrobione przez Havankę - to na Kraków jest wyróżnione - może podmięcie na inne psiaki w potrzebie, może na kolejnego, który już długo czeka u Murki na dom.

Podmieniłam na Sambę, która mieszka u Murki i bardzo długo czeka na dom.

https://www.olx.pl/oferta/samba-wspaniala-suczka-czeka-na-swoj-pierwszy-w-zyciu-dom-CID103-IDGTcKR.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...