Jump to content
Dogomania

Do trzech razy sztuka? Mała Mela/Małgorzatka już w nowym domku. Wierzymy, że tym ostatnim, najlepszym:)


Ewa Marta

Recommended Posts

32 minuty temu, Ellig napisał:

Ewuniu jest moje ogłoszenie na Wrocław.

 

580-dziekujemy.jpg

Aaaa, to trzeba poszukać innego miasta.

30 minut temu, Ellig napisał:

Jakieś miasto blisko Góry Siewierskiej / hotelik/

To na jakie miasta mamy teraz? Katowice i Wrocław? To może na Sosnowiec?

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Początek miesiąca jest zawsze bardzo miły, bo wpływają stałe deklaracje. Dzisiaj dziękujemy bardzo synowi b-b za wpłatę 20 zł dla Meli:)

 

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Wpłaciłam swoją stała 30 zł dla Meli. 

 

 

images.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że pieniądze dotarły bo przecież obiecałam, że po pierwszym pomogę i staram się dotrzymywać słowa. A Mela jest słodka, szkoda że nie mogę jej wziąć bo by mnie sąsiedzi przegonili jakby się rozszczekały z moją też wrzaskliwą Emi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, dwbem napisał:

Cieszę się, że pieniądze dotarły bo przecież obiecałam, że po pierwszym pomogę i staram się dotrzymywać słowa. A Mela jest słodka, szkoda że nie mogę jej wziąć bo by mnie sąsiedzi przegonili jakby się rozszczekały z moją też wrzaskliwą Emi.

                  Teddy Bear with Heart Printable Art Digital file | Etsy | Teddy bear  drawing, Cute bear drawings, Teddy drawing

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Nadziejka napisał:

gefunden auf @Bazaart | Happy birthday frame, Birthday greetings quotes,  Happy birthday greetings

        Z kramku zakonczonego  76 zl poslalam teraz 
pozdrawiam Melunie Malgorzacie malenka 

Och jak bardzo Ci dziękujemy:)

7 minut temu, dwbem napisał:

Cieszę się, że pieniądze dotarły bo przecież obiecałam, że po pierwszym pomogę i staram się dotrzymywać słowa. A Mela jest słodka, szkoda że nie mogę jej wziąć bo by mnie sąsiedzi przegonili jakby się rozszczekały z moją też wrzaskliwą Emi.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za wpłatę:) Mela jest słodka, ale jak czasami słyszę przez telefon jej piskliwy szczek, to aż mnie ciarki przechodzą. 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Ewa Marta napisał:

A książeczka oczywiście nie przyszła. Kłamali pisząc sms, że została wysłana listem poleconym w ubiegły poniedziałek. Znowu mi się podniosło ciśnienie:(

Co za gnoje. Przecież chyba zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest książeczka zdrowia psa. Kompletni degeneraci. Ale cóż można się było spodziewać po kimś, kto potrafi porzucić żywa stworzenie na pastwę losu, narazić go na wiele niebezpieczeństw, z utratą życia włącznie.
Ewuniu nie denerwuj się, szkoda zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Co za gnoje. Przecież chyba zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest książeczka zdrowia psa. Kompletni degeneraci. Ale cóż można się było spodziewać po kimś, kto potrafi porzucić żywa stworzenie na pastwę losu, narazić go na wiele niebezpieczeństw, z utratą życia włącznie.
Ewuniu nie denerwuj się, szkoda zdrowia.

Ja im napisałam, że bez książeczki nie mogę odebrać Meli ze schroniska, więc myślą, że ona nadal tam jest:(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ewa Marta napisał:

myślą, że ona nadal tam jest:(

We mnie też krew się burzy, gdy o tym pomyślę.  Sory, ale myślę, że dobrze się stało, że Melcia już nie jest z nimi. To bezduszne kreatury i Melcia z pewnością nie zaznała tam miłości i nie wiadomo, co ją tam mogło czekać. Myślę też, że oni nigdzie nie wyjeżdżają,   po prostu znudziła się im opieka nad sunią. Była dla nich zbyt uciążliwa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...