Jump to content
Dogomania

Do trzech razy sztuka? Mała Mela/Małgorzatka już w nowym domku. Wierzymy, że tym ostatnim, najlepszym:)


Ewa Marta

Recommended Posts

5 minut temu, mgog napisał:

Takie długie pazurki, chyba biedactwo spacerki miała tylko pod klatkę i z powrotem 😞

Ona ma bardzo długie nerwy, to nawet widać na zdjęciach, więc wiele nie da się ściąć. 

Trudno powiedzieć, jakie miała spacery, ale moje psiaki mają podcinane pazurki co miesiąc, bo nie maja jak zetrzeć ganiając po polach i na trawie. A chodzimy co najmniej 3 godziny dziennie:)

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, rozi napisał:

Ewa, nerwy robią się długie, coraz dłuższe, jeśli się nie przycina/nie ściera. Zaniedbanie po prostu. Trzeba z tym porządek zrobić, ponieważ (pisałam o tym gdzieś) takie długie pazury powodują wyginanie paluszków.

Oczywiście, zgadza się. Moja Peruszka miała kiedyś przycinane dosłownie pół milimetra, bo nerwy były długaśne i przez długi czas dochodziłyśmy do takich pazurków, które nie przeszkadzają jej ganiać. Ale nie ścierają ich i dlatego muszę sama przycinać. 

Już rozmawiałam z Anetą, przy szczepieniu wet jej przytnie:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2021 o 21:21, agat21 napisał:

Chyba trzeba uzbroić się w cierpliwość. Nie ma rady. Coś z ludźmi niedobrego się porobiło.

Ale wciąż są pozytywni wariaci na tym świecie. I w nich cała nadzieja. Taki na pewno w końcu zadzwoni.

Trzeba spokojnie czekać, innego wyjścia nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...