Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

9 godzin temu, Nesiowata napisał:

dziś, o dziwo, hrabia raczył zjeść śniadanie. Chyba dlatego, że  było gotowane jedzenie. Normalnie to ostatnio zaczyna jeść 14 - 15. 

To masz spokój do 14-tej  🙂      Moje upominają się o żarełko ledwo tylko oko otworzę  🙂    

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

To masz spokój do 14-tej  🙂      Moje upominają się o żarełko ledwo tylko oko otworzę  🙂    

Wcale nie - ja przygotowuję jedzenie i chodzę za psami czekając kiedy łaskawie raczą zdecydować się na zjedzenie.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Nie dać jeść w jeden dzień, to może na drugi będą miały większą ochotę do jedzenia  🙂

No nie wiem - Ares plątałby się pod nogami cały czas, zaglądał w oczy z każdej strony. A Lala wieczorem robiłaby to samo. To już wolę pilnować ich misek i podstawiać pod nos.

A co przy tym nagadam to tylko moje.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nesiowata napisał:

No nie wiem - Ares plątałby się pod nogami cały czas, zaglądał w oczy z każdej strony. A Lala wieczorem robiłaby to samo. To już wolę pilnować ich misek i podstawiać pod nos.

A co przy tym nadam to tylko moje.

Widzę, że u Ciebie tak, jak i u mnie - wszystko dostosowane do psich "wymagań" <3

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Nesiowata napisał:

No nie wiem - Ares plątałby się pod nogami cały czas, zaglądał w oczy z każdej strony. A Lala wieczorem robiłaby to samo. To już wolę pilnować ich misek i podstawiać pod nos.

A co przy tym nagadam to tylko moje.

Psiaki trafiły na królewski dwór:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.08.2021 o 08:05, Nesiowata napisał:

A ja to niby służba?

 

23 godziny temu, elik napisał:

Tak z powyższego wynika   😉   

Za tą służbę mamy "zapłatę" w postaci mnóstwa psiej miłości i żadna inna waluta nie jest tak cenna :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ares mówi wszystkim deszczowe dzień dobry. I choć padało całkiem nieźle to on dzielnie wymaszerował na dwór. Ale teraz nie ma głupich - trzeba spać do oporu. Może za kilka godzin nie będzie już tej wilgoci pod łapami? Mimo wszystko - suche podłoże jest znacznie przyjemniejsze.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Mimo wszystko - suche podłoże jest znacznie przyjemniejsze.

Zdecydowanie :) Mój pies ma to samo! Terier, a na mokrą trawę nie wejdzie i sika na tarasie (co nie przeszkadza mu na spacerach zaliczać każdą kałużę, błotko itp.) Wszystkiego dobrego dla Was :*

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.08.2021 o 09:32, Tyśka) napisał:

Zdecydowanie :) Mój pies ma to samo! Terier, a na mokrą trawę nie wejdzie i sika na tarasie (co nie przeszkadza mu na spacerach zaliczać każdą kałużę, błotko itp.) Wszystkiego dobrego dla Was :*

Moje kiedy pada albo zimno to zawracają na schodach (zadaszonych!) i załatwiają co trzeba w przedpokoju... i co mam zrobić - "biedne" staruszki na podwórko wyganiać? ;) ;) dawno pogodziłam sie z faktem, że "Wersalu" w domu mieć nie będę...choć to "psi pałac" przecież ;)

Link to comment
Share on other sites

No to dziś chłopak przywita wszystkich z pięknym słoneczkiem. Wprawdzie wszystkie potrzeby już  załatwił ale na śniadanie to za wcześnie - lepiej poleżeć, pospacerować. Pani nie ugotowała świeżego garnka a puszki mogą sobie poczekać, mają czas. Chłopak najwyraźniej nie dospał jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, mari23 napisał:

Moje kiedy pada albo zimno to zawracają na schodach (zadaszonych!) i załatwiają co trzeba w przedpokoju... i co mam zrobić - "biedne" staruszki na podwórko wyganiać? ;) ;) dawno pogodziłam sie z faktem, że "Wersalu" w domu mieć nie będę...choć to "psi pałac" przecież ;)

 

55 minut temu, Nesiowata napisał:

No to dziś chłopak przywita wszystkich z pięknym słoneczkiem. Wprawdzie wszystkie potrzeby już  załatwił ale na śniadanie to za wcześnie - lepiej poleżeć, pospacerować. Pani nie ugotowała świeżego garnka a puszki mogą sobie poczekać, mają czas. Chłopak najwyraźniej nie dospał jeszcze.

                        Teddy Bear with Heart Printable Art Digital file | Etsy | Teddy bear  drawing, Cute bear drawings, Teddy drawing

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

No to dziś chłopak przywita wszystkich z pięknym słoneczkiem. Wprawdzie wszystkie potrzeby już  załatwił ale na śniadanie to za wcześnie - lepiej poleżeć, pospacerować. Pani nie ugotowała świeżego garnka a puszki mogą sobie poczekać, mają czas. Chłopak najwyraźniej nie dospał jeszcze.

A u nas, to znaczy znowu na działce, nie było słonecznie,  wręcz zanosiło się na deszcz, ale ostatecznie nie padało. Ale jak nas nie było, to musiało dobrze popadać. Pojemnik na deszczówkę pełny po brzegi i widać, że się przelewało przez brzegi. Ile się przelało???

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

A u nas, to znaczy znowu na działce, nie było słonecznie,  wręcz zanosiło się na deszcz, ale ostatecznie nie padało. Ale jak nas nie było, to musiało dobrze popadać. Pojemnik na deszczówkę pełny po brzegi i widać, że się przelewało przez brzegi. Ile się przelało???

I u nas były momenty w ciągu dnia z większym zachmurzeniem, ale jakoś deszczu nie było. Za toi na jutro zapowiadają po południu burze. Nie zazdroszczę Pati, która będzie jechać z psami. Chyba, że do jutra zmieni się prognoza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...