Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

Ares, po rannym odzyskaniu swojego posłania, bardzo mocno go pilnuje. I choć Fuksa nie ma w domu - on praktycznie cały czas śpi. Zjadł późne śniadanie, podreptał po dworze i po powrocie od razu ułożył się na nowo do snu. On jest bardzo, bardzo spokojny. Ale, o dziwo, na spacerze wieczorem kiedy przechodzimy obok sąsiada - akity - warczy na niego i szczeka. A przecież ten pies właściwie nie szczeka.! I choć w domu jest potulny, schodzi z drogi wszystkim - za bramą chce udawać agresora.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Ares, po rannym odzyskaniu swojego posłania, bardzo mocno go pilnuje. I choć Fuksa nie ma w domu - on praktycznie cały czas śpi. Zjadł późne śniadanie, podreptał po dworze i po powrocie od razu ułożył się na nowo do snu. On jest bardzo, bardzo spokojny. Ale, o dziwo, na spacerze wieczorem kiedy przechodzimy obok sąsiada - akity - warczy na niego i szczeka. A przecież ten pies właściwie nie szczeka.! I choć w domu jest potulny, schodzi z drogi wszystkim - za bramą chce udawać agresora.

tatty teddy dog off 71% -

Link to comment
Share on other sites

Dziś, z racji pobytu u weterynarza, poprosiłam o lek na dotlenienie mózgu dla Aresa. Wcześniej dał mi 2 tabletki (na 4 dni) i miałam sprawdzić jak chłopak zareaguje, czy przypadkiem nie będzie gorzej. Ponieważ nic się nie działo poprosiłam go dziś o te leki. iZASKOCZYŁ MNIE - STWIERDZIŁ, ŻE  WETERYNARYJNE LEKI SĄ BARDZO DROGIE WIĘC WYPISZE  mi receptę na ludzki lek o tym samym składzie. Tak więc  trzeba będzie spróbować - może chłopakowi poprawi się choć ciut komfort życia, nie będzie się tak "zawieszał"?

Link to comment
Share on other sites

Po wczorajszej wieczornej głodówce Ares też nie mógł sobie znaleźć miejsca dopóki nie dostał michy. Wprawdzie coś tam na dnie zostało (co Fuks wykorzystał błyskawicznie) ale zadowolony z siebie wyszedł pospacerować.

Dnia 12.10.2021 o 22:14, mari23 napisał:

Powtórzę za elik - wspaniały ten wet i niech jak najdłużej ma siłę i chęć pracować 🙂

Też mam nadzieję, że jeszcze będzie pracował.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2021 o 21:39, Nesiowata napisał:

Dziś, z racji pobytu u weterynarza, poprosiłam o lek na dotlenienie mózgu dla Aresa. Wcześniej dał mi 2 tabletki (na 4 dni) i miałam sprawdzić jak chłopak zareaguje, czy przypadkiem nie będzie gorzej. Ponieważ nic się nie działo poprosiłam go dziś o te leki. iZASKOCZYŁ MNIE - STWIERDZIŁ, ŻE  WETERYNARYJNE LEKI SĄ BARDZO DROGIE WIĘC WYPISZE  mi receptę na ludzki lek o tym samym składzie. Tak więc  trzeba będzie spróbować - może chłopakowi poprawi się choć ciut komfort życia, nie będzie się tak "zawieszał"?

Tatty Teddy © Me to you | Teddy pictures, Tatty teddy, Teddy

Najnajnajlepsiutkiego wszelkiego Tobie Ciociu wszystkim lapuniom 
                       Niezwyklemu Panu doktorowi wet
                     
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ares całkowicie padł po powrocie do domu z "wycieczki". Jadł niby - ale niemal z zamkniętymi oczami. Teraz trochę drepcze ale najchętniej śpi. Musi chłopak odpocząć. Chyba trochę za dużo było dla niego. Ze mną jeszcze nigdy nie jechał tak daleko., jedynie do weterynarza. A to kilka km.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2021 o 20:31, Nesiowata napisał:

Ares całkowicie padł po powrocie do domu z "wycieczki". Jadł niby - ale niemal z zamkniętymi oczami. Teraz trochę drepcze ale najchętniej śpi. Musi chłopak odpocząć. Chyba trochę za dużo było dla niego. Ze mną jeszcze nigdy nie jechał tak daleko., jedynie do weterynarza. A to kilka km.

Odpoczywajcie zrubeczki ,na dobry sen i noc przytulam cala druzynke
 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2021 o 17:46, elik napisał:

 

image.jpeg

Przelew

Ooooo właśnie chciałam przelać  należność za leki, ale okazało się, że do Twojego nazwiska przypisane są dwa numery kont. Jedno zaczyna się na 62, a drugie na 65. Na który numer konta zrobić przelew??

65

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2021 o 20:31, Nesiowata napisał:

....Musi chłopak odpocząć. Chyba trochę za dużo było dla niego. Ze mną jeszcze nigdy nie jechał tak daleko., jedynie do weterynarza. A to kilka km.

 

Dnia 17.10.2021 o 06:22, Nesiowata napisał:

Chłopak chyba jeszcze nie doszedł do siebie pp wyjeździe - bardzo dużo śpi. Nawet śniadanie jest później.

 

Dnia 17.10.2021 o 11:44, Aldrumka napisał:

A dokąd albo w jakim celu on tak podróżowal ?

No właśnie. Nic Nesiu kochana nie pisałaś, że chłopak gdzieś podróżował.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2021 o 11:44, Aldrumka napisał:

A dokąd albo w jakim celu on tak podróżowal ?

W czwartek byliśmy na długiej "wycieczce" - pod Wyszkowem. I choć to ja się narobiłam ()musiałam tam sprzątnąć 3 groby) to Ares zmęczył się chyba jazdą. W międzyczasie jeszcze wstąpiliśmy do jednej z ciotek, która mieszka w pobliżu. Tam spacerował  sobie po ogródku (nie chciał wcale wchodzić do domu) i wrócił bardzo, bardzo zmęczony.Ale  dziś już wrócił do normalności, spanie przeplata dreptaniem po podwórku Podchodzi pod drzwi i czeka dopóki mu nie otworzę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2021 o 15:55, Aldrumka napisał:

Fajnie skubią trawkę :), Fuks też się załapał 🙂

Były wszystkie. Tyle, że  Lala od razu wpakowała się do domu na kanapę. Chłopaki woleli sob ie spacerować po podwórku. Zwłaszcza Ares. Fuksio w końcu zdecydował się wejść do domu (choć nie miał ochoty na zapoznanie się z rezydentami) ale przy pierwszym otworzeniu drzwi znów wymaszerował. Jednym słowem - chłopaki  preferowali dotlenianie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...