Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

5 minut temu, Nesiowata napisał:

No, niestety, nie mam lajków. Dzięki za dobre słowa. Różnie bywa z tą grzecznością, ale  przecież to nie są pluszaki tylko żywe stworzenia. Tak musi być!

Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...

Ciociu sciskam Was przyyytulam

Niechaj ciepelko i spokoj ,zdrowko bedzie z Wami caluni czas

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2021 o 06:43, Nesiowata napisał:

Super grzeczny Ares mówi dzień dobry przez sen - jakoś nie ma ochoty na przebudzenie (choć wcześniej już zaliczył wyjście na dwór). Nawet nie zauważył, że Fuks wciągnął śniadanie, sen jest najważniejszy.

Śpioszek z tego Areska  🙂

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

Muszę się pochwalić, że  Ares świeci się jak lakierowane buty! Recepta weterynarza naprawdę się sprawdziła.

Z Twoich relacji już dawno wywnioskowałam, że masz dobrego i empatycznego weta. Szkoda, że tak mało jest takich wetów.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Z Twoich relacji już dawno wywnioskowałam, że masz dobrego i empatycznego weta. Szkoda, że tak mało jest takich wetów.

Mam nadzieję, że jeszcze nie przejdzie na emeryturę choć coraz częściej o tym mówi. Wiem, że każdy ma do niej prawo ale  sporo zwierzaków straciłoby na tym.

Ares mówi wszystkim dzień dobry (przez sen), zapowiada się całkiem przyjemny dzień i niech tak zostanie.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Nesiowata napisał:

Mam nadzieję, że jeszcze nie przejdzie na emeryturę choć coraz częściej o tym mówi. Wiem, że każdy ma do niej prawo ale  sporo zwierzaków straciłoby na tym.

Ares mówi wszystkim dzień dobry (przez sen), zapowiada się całkiem przyjemny dzień i niech tak zostanie.

Wetowi życzę dużo zdrowia i wigoru, żeby jak najdłużej pozostawał w służbie zwierzakom, a Aresowi i reszcie Stada życzę miłego dnia  🙂  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.09.2021 o 07:13, Nesiowata napisał:

Mam nadzieję, że jeszcze nie przejdzie na emeryturę choć coraz częściej o tym mówi. Wiem, że każdy ma do niej prawo ale  sporo zwierzaków straciłoby na tym.

Ares mówi wszystkim dzień dobry (przez sen), zapowiada się całkiem przyjemny dzień i niech tak zostanie.

 

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Dziś trochę smutny dzień - za oknem zrobiło się teraz mokro. Wprawdzie Ares rano wyskoczył na siusiu jeszcze kiedy było sucho ale zaraz po tym ułożył się do spania i nawet nie zauważy, że  Fuks jadł. Pewnie jeszcze trochę pośpi.

Spokojnosci dnia kazdenkiego dla Aresikowa Caluniego
              Niechaj sie darzy wszystko P doktorowi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Jejku muszę poszukać tej receptury na sierść żeby moim zaaplikować bo toniemy w kłakach.

 

Codziennie łyżeczka mielonego siemienia i drożdże spożywcze (wielkość paznokcia) - ja dodaje do karmy). A raz w tygodniu łyżka oleju z pestek winogron. Wprawdzie trwa to ale  Aresowi przestała wychodzić sierść (a można było wyciągać garściami) i jest lśniący.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś Ares głodny od chwili kiedy wstałam. Wspólnie z Fuksiem krążyli wokół moich nóg kiedy przygotowywałam jedzenie dla kotów. Zjedli szybciutko (tzn. Ares bo Fuks ma zawsze tempo kosmiczne) i ułożyli się do spania.Już nie ma psów w domu. Bo Lala od początku zakopana w kołdrze udaje, że jej nie ma - to jeszcze za wcześnie na pobudkę.,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...