Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

Dnia 20.07.2022 o 22:52, Poker napisał:

Jak sobie radzisz?

Pusto w domu, pierwszej nocy budziłam się nasłuchując czy on się gdzieś nie rusza, nie poszczekuje. Wyprałam legowisko,koc i nagle jakoś mam za dużo miejsca do chodzenia. Bardzo mi brakuje tego cichutkiego psiaka. Żyć trzeba  ale nawet Lala jest dziwnie spokojna. i ten jego uśmiech,  którego już nie ma. Ciężko, ale co można poradzić? Może za jakiś czas trafi się jakaś starsza bida, której nikt nie chce?

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2022 o 02:58, Nesiowata napisał:

Pusto w domu, pierwszej nocy budziłam się nasłuchując czy on się gdzieś nie rusza, nie poszczekuje. Wyprałam legowisko,koc i nagle jakoś mam za dużo miejsca do chodzenia., spokojnego psiaka.Bardzo mi brakuje tego cichutkiego psiaka. Żyć trzeba  ale nawet Lala jest dziwnie spokojna.i ten jego uśmiech,  którego już nie ma. Ciężko, ale co można poradzić? Może za jakiś czas trafi się jakaś starsza bida, której nikt nie chce?

Ta bida gdzieś już czeka, wręcz doczekać się nie może.... ❤️ 

Dobrze znam ten rodzaj pustki.... pustki pomimo kilkunastu innych biegających psiaków.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2022 o 17:36, elik napisał:

Na razie kasa pusta  😪     Bazarek w trakcie i Ares będzie jednym z beneficjentów, ale dopiero robię zdjęcia  😞 

Może ktoś zechce wspomóc Areska?

Wpłacę coś na jakie konto ?

Mam też fanty od Nesiowatej i zrobię bazarek, ale to musi potrwać

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2022 o 13:32, Aldrumka napisał:

Wpłacę coś na jakie konto ?

Mam też fanty od Nesiowatej i zrobię bazarek, ale to musi potrwać

Dzięki wielkie  748377988_sercerednie.jpg.91707c830441a3808c06c273fc5995fd.jpg              
Nr konta poleciał na PW.         

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2022 o 21:22, elik napisał:

Dziękuję  bardzo.

Zaraz podam nr konta na PW.

Podałam swoje, to na które dotychczas były robione wpłaty.

Ale zastanawiam czy jest sens, abym ja zbierała i przesyłała do Nesiowata. Może teraz od razu na Jej konto, bo w zasadzie jest to zwrot kosztów jakie poniosła, a nie, jak to było dotychczas, zbieranie na ewentualne wydatki. 

Obecnie na koncie Areska [*] jest kwota 2,69 zł, a pełne zadłużenie wynosi 438,00 zł.
Wpłacę na konto Nesiowata 2,69 zł i zadłużenie będzie wynosiło 435,31 zł.

Wpłacający będzie pisał na wątku ile zamierza wpłacić, a Nesiowata będzie informowała ile wpłynęło. Na tej podstawie będę aktualizowała stan zadłużenia na bieżąco, po informacji Nesiowata o pojawieniu się wpłaty na Jej koncie.
W tytule przelewu powinno być napisane - Zwrot poniesionych kosztów na leczenie Aresa.

Bardzo proszę Nesiowata powiedz, czy mógłby być taki sposób zwrotu poniesionych przez Ciebie kosztów ?
Chcę zaznaczyć, że jeśli byłoby to w jakiś sposób uciążliwe, czy kłopotliwe dla Ciebie, czy po prostu wolisz, żeby było, jak dotychczas, to tak zostanie do całkowitej spłaty zadłużenia. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2022 o 21:48, elik napisał:

Bardzo proszę Nesiowata powiedz, czy mógłby być taki sposób zwrotu poniesionych przez Ciebie kosztów ?

 

Chcę zaznaczyć, że jeśli byłoby to w jakiś sposób uciążliwe, czy kłopotliwe dla Ciebie, czy po prostu wolisz, żeby było, jak dotychczas, to tak zostanie do całkowitej spłaty zadłużenia. 

Dla mnie to żaden problem.

Link to comment
Share on other sites

Kwotę 2,69 zł, jaka została na koncie Areska [*], przelałam w dniu dzisiejszym na konto Nesiowata

Przelew

24257205_Ares269.png.c648a0df1dd90ef38ba0731caf21b02b.png

 

Pomoc w spłacie kosztów leczenia Areska [*] proszę wpłacać bezpośrednio na konto Nesiowata.          

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2022 o 14:36, limonka80 napisał:

 

Tych psiaków które odeszły zawsze będzie brakować. Kochamy te które przychodzą po nich, ale żaden z nich nie zastępuje poprzedniego, każdy ma swoje miejsce w pamięci i w sercu ...

Pięknie to napisałaś, każda z nas się pod tym podpisze.....

Link to comment
Share on other sites

Jak ja cię rozumiem, ja też nadal szukam swojej Emi cjoć już mi się kręci po domu Kama no i nadal jest Maks. I też pamiętam wszystkie swoje poprzednie , one zawsze zostaja w sercu i pamięci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...