Jump to content
Dogomania

Muki w typie polskiego owczarka nizinnego a może w typie teriera tybetańskiego? Muki od 02.07.20 w DS.


Recommended Posts

8 godzin temu, Murka napisał:

Nie ma pośpiechu. Może być wszystko hurtem przy rozliczeniu na koniec miesiąca.

 

Muki w domu zachowuje się bardzo fajnie, jest bardzo ciekawski, na koty nie zwraca uwagi. Psy domowe podchodzą na razie do niego z dystansem i muszę je zapoznawać spokojnie na ogrodzie.

Ok bardzo dziękuję :) Kasiu w wolnej chwili zrób Mukiemu  zdjęcia takie do ogłoszeń.Myślę,że jak Anula wróci to będziemy chłopaka pomału ogłaszać.Jeszcze zostały tylko wyniki z krwi i szczepienie na wirusowe

Miło golasem już w domu :) to Pola została sama ?

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Aldrumka napisał:

Miło golasem już w domu :) to Pola została sama ?

Pola na spacerach ma towarzystwo Cygana i Foresta. Foresta się trochę boi, bo jest zbyt nachalny, ale z Cyganem świetnie się rozumieją:)

Dzisiaj porobiłam sporo fotek, potem wrzucę. Myślę, że się nadadzą do ogłoszeń.

Muki zaskarbił sobie sympatię prawie u wszystkich już psiaków domowych. Jeszcze tylko jeden powarkuje, ale on zawsze potrzebuje więcej czasu. 

A Muki jest po prostu świetny, domki będą się bić o niego:)

 

Są już wyniki krwi. Trochę ta biochemia dziwna. Skonsultuję to z naszym wetem. Może trzeba będzie powtórzyć za jakiś czas. Muki zdecydowanie nie wygląda na chorego psiaka:)

c90c65fa99fc850b.jpg

023c0a79bd452fe9.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Bogusik napisał:

Bardzo dziękujemy Kasiu za cudne foteczki Mukiego :) Nie znam się zbyt na wynikach ale ta biochemia wygląda nie dobrze i ta glukoza 2,9 ? Koniecznie Kasiu potrzebna jest konsultacja z wetem

Wetka, która przesłała mi wyniki odpisała mi na moje wątpliwości:

Cytat

Delikatnie wątroba, ale tylko AST  pewnie po jakimś leku np. na pchły, robaki. Glukoza w normie. Glukoza w próbce z poprzedniego dnia została zużyta przez krwinki czerwone. Na glukometrze było 89mg/dl.

Muki dostał tabletkę Simparica przy odrobaczeniu u weta, więc pewnie stąd ta wątroba.

Także jest ok:)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Murka napisał:

Wetka, która przesłała mi wyniki odpisała mi na moje wątpliwości:

Muki dostał tabletkę Simparica przy odrobaczeniu u weta, więc pewnie stąd ta wątroba.

Także jest ok:)

Jeżeli tak,to bardzo się cieszę :)  Kasiu a kiedy planowane szczepienie na wirusówki? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.06.2020 o 22:04, Bogusik napisał:

Jeżeli tak,to bardzo się cieszę :)  Kasiu a kiedy planowane szczepienie na wirusówki? 

Mogę podjechać z nim w tym tygodniu.

 

Dla Mukiego zgłosiły się już dwa domy z Warszawy:) Ładnym zawsze łatwiej:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam z p.Małgosią z Warszawy,która bardzo chciałaby adoptować Mukiego.Mieszkanie na 3 piętrze adaptacja strychu ok 100 m.Pani ma 65 lat i jest na emeryturze, tak więc Muki miałby towarzystwo na okrągło.W pobliżu dużo terenów spacerowych.Piętro niżej mieszka córka,więc w razie czego zaopiekowałaby się Mukim.Pani Małgosia miała przez 13 lat sunię Melę a także swego czasu kotka.Mela mimo operacji przegrała walkę z nowotworem[*] Teraz gdy przeglądała ogłoszenia i zobaczyła Mukiego to zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia i zaraz zadzwoniła do Kasi.Za niedługo chce też dać dom małemu kociakowi,więc podobnie jak to było w przeszłości.Bardzo dobrze mi się z Panią rozmawiało i można było wyczuć,że to wielka miłośniczka wszelkich zwierząt.Jestem przekonana,że Muki miał by bardzo dobrze i jeżeli pokocha spanie w łóżku z Panią Małgosią to sprawi jej to wiele radości :)

O wizytę p/a poprosiłam agat21 i ma dać znać kiedy będzie mogła ją przeprowadzić.Przy wizycie ma być także córka p.Małgosi, a jak wszystko będzie dobrze to w umowie adopcyjnej będzie wpisana jako osoba,która spełni rolę opiekuna zastępczego.

Rozmawiałam także  z Panią z Krakowa i poinformowałam,że w pierwszej kolejności sprawdzimy domek w Warszawie.Dopytywała w jaki sposób pomagamy psiakom więc powiedziałam o Forum dogomania i podesłałam ogólny wątek zamojskich psiaków.Chce przejrzeć także inne wątki i być może wypatrzy jakiegoś psiaka do adopcji.

A to Mela:

105427189_1201837283484446_6990007381777021924_n.jpg.aaafb72f482acd16e19a25cc82f3bb05.jpg

104936076_2741846389380566_4605974366307462745_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQmuHJkRVtYNpQjy411n0gYGLAXhirTF9eL-e6yMKzfqxY2ULWxc--ZX6WYCBuhtvlbNCS1w0OJhdMqaZlHaDNki&_nc_ht=scontent-dus1-1.xx&oh=d659d97d5d1582b961aed0f49f00a361&oe=5F173E1F

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jakoś widzę Muki w młodszej rodzinie np. z młodzieżą, która się wyszaleje z psem. Pani zA 5 lat będzie miała 70 wiosen. Różnie bywa z energią w tym wieku. A Muki będzie w sile wieku. No chyba, że jest 100 % gwarancji , że córkę będzie odpowiedzialna.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

A ja zaszczepiłam Mukiego wczoraj na wirusówki, koszt 28 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/3718a653c10e9693

 

Miałam dzisiaj kolejne dwa telefony, ale już nie dopytywałam o szczegóły. Numery zapisałam jakby coś nie wypaliło z adopcją Mukiego z tych dotychczasowych zgłoszeń.

Kasiu już przelałam za 

SPA - wpł.23.06.20- 100,00zł

2.szczepienie p/ch/wirusowym -wpł.23.06.20- 28,00zł

3.badanie krwi - wpł.23.06.20-70,00zł

Razem: -+198,00zł

Tak sobie myślę czy nie warto także porozmawiać z tymi też domkami byłaby szersza skala do wyboru tego najlepszego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...