Jump to content
Dogomania

Bixi-piesek - 8-tygodniowe szczenię w tarapatach-parwowiroza.23.05.20-Bixi za [TM*]


Recommended Posts

Czyż nie jest cudny:).

U nas w Zamościu tez tak poszczekiwał, taki chce być ważny mały szkrab, mamci broni;)

Reszka ma mniej zaognioną skórę po tym antybiotyku, oby dalej się to goiło.

Sporo nerwów dzisiaj było, ale wszystko przebiegło bez problemów, p. Maciek spisał się super!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Tola napisał:

 

Reszka ma mniej zaognioną skórę po tym antybiotyku, oby dalej się to goiło.

Sporo nerwów dzisiaj było, ale wszystko przebiegło bez problemów, p. Maciek spisał się super!

Widzę,że  mamcia Pajda otrzymała nowe imię :) Martuniu już jest poprawa na skórze, więc musi być tylko lepiej! :)

Bardzo się cieszę,że p.Maciek nie zawiódł i dowiózł szczęśliwie psiaczki do hoteliku :) Nie wiem czy planował jakiś nocleg ale jeżeli nie,to jeszcze go czekał powrót do Katowic i mam nadzieję,że równie szczęśliwie dotrze do domu.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bogusik napisał:

Widzę,że  mamcia Pajda otrzymała nowe imię :) Martuniu już jest poprawa na skórze, więc musi być tylko lepiej! :)

Bardzo się cieszę,że p.Maciek nie zawiódł i dowiózł szczęśliwie psiaczki do hoteliku :) Nie wiem czy planował jakiś nocleg ale jeżeli nie,to jeszcze go czekał powrót do Katowic i mam nadzieję,że równie szczęśliwie dotrze do domu.

Bogusiu, pan Maciek pojechał jeszcze do Poznania!

Dopiero potem do domu, a jutro znowu w trasę.

Super, ze  znalazłaś takiego p. Maćka!

 

Mamcia Megi otrzymała nowe imię, teraz mamcia Bixi to Reszka:)

Pajda zostaje Pajdą;).

Do Megi nie mogłam się przyzwyczaić;)

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Tola napisał:

Bogusiu, pan Maciek pojechał jeszcze do Poznania!

Dopiero potem do domu, a jutro znowu w trasę.

Super, ze  znalazłaś takiego p. Maćka!

 

Mamcia Megi otrzymała nowe imię, teraz mamcia Bixi to Reszka:)

Pajda zostaje Pajdą;).

Do Megi nie mogłam się przyzwyczaić;)

No to p.Maciek dzisiaj narobił nie mało kilometrów i jutro też czeka go trasa do pokonania.Już pisałam na dogo nie raz,że dzięki Fb udało mi się szczęśliwie uzyskać pomoc dla psiaków.Tak było z wizytami p/a i transportem :)

Martuniu dzięki za sprostowanie :)To już z dzisiejszych wrażeń, a może ze  skakania z wątku na wątek pomyliłam Pajdę z Megi :)

Link to comment
Share on other sites

Bixi jest cudowny. Ma cudowną mamę, która pokazuje mu przyjaźń do człowieka i nie każe się go bać, dzięki temu maluch jest ufny i beztroski. Teraz będzie już tylko rozpieszczany. W domu szczeka i broni hihi, na dworze wszędzie za Reszką biega, pilnuje się bardzo. Może jak pozna nas i teren, to będzie swobodniejszy i bardziej zaciekawiony np. ogrodem.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...