Jump to content
Dogomania

!Czarnulek z mega pechem...odczarujemy zły los....Tonik vel. Czaruś ma nowy dom w Warszawie <3


Recommended Posts

:) na razie nie wybrałam imienia ....

Jest szansa że pewna cudowna osoba przywiezie czarnulka w piątek do Krakowa...ale musze zorganizować transport z obecnego hoteliku do Warszawy. To ledwie 80 km a na razie odbijam się od ścian, ALE nie poddaje się :) a może ktos z dogo miałby auto i czas by w piątek przed południem odbyc taka podróż>>????? 80 km - w dwie strony będzie ok. 160 km

Jutro jeszcze czeka go wizyta u weta bo nie ma NIC nawet świstka o szczepieniach. Poprosiłam tylko o szczepienie na wścieklizne i odrobaczenie. Zamówie mu obroże Foresto. Czekam czekam...

Żeby się udało z tym piątkiem

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Marysia R. napisał:

Kiyoshi na kiedy jest potrzebny ten transport z Sochaczewa do Wa-wy?

Edit. Przepraszam, już wiem przecież jest napisane jak wół, że w piątek ;)

tak w piątek..Agata mogłaby go zabrać, ale ok. 13:30 musi wyjechać z Wawy i to jest terminarz bardzo napięty, więc o tak dalekim odbiciu z trasy nie ma mowy. Trzeba by więc ok. 13tej być już z psiakiem w Warszawie gdzies czekać na Agatke....

Może znacz kogoś ? zapłace oczywiście za ten transport. Na razie wszyscy odmawiają, Pani z hoteliku może jedynie kowałeczek go podwieśc ale to nic nie zmienia...Jeszcze została Pati..może ona da rade...ale poza nią to już nie mam innego pomysłu :(

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, kiyoshi napisał:

tak w piątek..Agata mogłaby go zabrać, ale ok. 13:30 musi wyjechać z Wawy i to jest terminarz bardzo napięty, więc o tak dalekim odbiciu z trasy nie ma mowy. Trzeba by więc ok. 13tej być już z psiakiem w Warszawie gdzies czekać na Agatke....

Może znacz kogoś ? zapłace oczywiście za ten transport. Na razie wszyscy odmawiają, Pani z hoteliku może jedynie kowałeczek go podwieśc ale to nic nie zmienia...Jeszcze została Pati..może ona da rade...ale poza nią to już nie mam innego pomysłu :(

Ja teoretycznie mogłabym go przywieźć rano, tylko że ja dla odmiany muszę być o 11 w pracy i pytanie, czy dałoby się go gdzieś przetrzymać przez ten czas?

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Marysia R. napisał:

Ja teoretycznie mogłabym go przywieźć rano, tylko że ja dla odmiany muszę być o 11 w pracy i pytanie, czy dałoby się go gdzieś przetrzymać przez ten czas?

cholerka :( zapytam Agaty, ale ona chyba też prosto z pracy jedzie a to 2 godziny...kurcze :( dobra kochana...może zróbmy tak, że dam Ci znac jutro oki? dziś jeszcze spróbuje popytać

DZIĘKUJE CI BARDZO <3

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

cholerka :( zapytam Agaty, ale ona chyba też prosto z pracy jedzie a to 2 godziny...kurcze :( dobra kochana...może zróbmy tak, że dam Ci znac jutro oki? dziś jeszcze spróbuje popytać

DZIĘKUJE CI BARDZO <3

Jasne, daj znać :)

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, kiyoshi napisał:

Już dam znać :) Pisze na priv, jest szansa że się dogramy wszyscy :)

Odpisałam :)

13 minut temu, agat21 napisał:

Na pewno się dogadamy :) Marysiu, masz chyba mój numer, umówmy się już bezpośrednio :)

Zgadza się, numer mam więc jak kiyoshi ustali kwestę z Panią z hoteliku to zadzwonię i się umówimy :)

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Nesiowata napisał:

Jeśli nie będzie innej możliwości - mogę psa przetrzymać przez kilka godzin.

super. Witaj Nesiowata i dziękuje :) ALE juz na szczęście przetrzymanie jest ogarnięte. Marysia psa dowiezie przed pracą, opiekun juz jest ;) ANia psa odbierze od Agaty w Krakowie. Tylko jeszcze Panią z hoteliku poprosiłyśmy by kawałek wyjechała w strone Marysi...i czekam na odpowiedź...tak byłoby wygodniej...wczoraj jeszce 30 km wyjazd był możliwy....

DZIEKI ŻE JESTEŚCIE <3  <3

 

Zamówiłam czarnulkowi kilka potrzebnych rzeczy- obroże Foresto, obroże zwykła plus adresatke, szampon z odzywką. Musi to mieć bo bidak nic nie ma :( ...i żwacze na dobry początek żeby troche porzuł i sie odstresowywał. Zapłaciłam za wszystko 170 zł z groszami. Rozlicze jak dojdzie i Pani Ewa zrobi zdjęcia.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, agat21 napisał:

Z Anią już dogadane :)

Piątek coraz bliżej :)

super, Wasza strona dziewczyny na medal opanowana :) :) jeszcze tylko Marysia musi umówić jutro z Panią z z hoteliku bo teraz się okazało, że Pani troszke niedyspozycyjna jednak :(  :( ale mam nadzieje, że Marysia jakoś ustali coś co będzie pasowac obu stronom...

Strasznie skomplikowany ten przekaz....

ALE JESTEM DOGOMANIACZKOM CUDOWNYM BARAARDZO WDZIĘCZNA :) <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

MARYSIA dziękuje z całego serca. Własnie ostatni element dopięty- Pani z hoteliku umówiła się z Marysia i mamy transport! Czarnulek nasz kochany w piątek ptrzenosi się do Krakowa pod naszą opieke.

Jejku...ale się ciesze. Będzie miał znowu dość trudny dzień w podróży ale to juz ostatni taki...potem sobie z miesiąc odpocznie u Pani Ewy, troszke weterynaryjnie ogarniemy, poobserwujemy.

Link to comment
Share on other sites

Psiaczek już w naszych rekach. 

Marysia kochana odebrała go o umówione porze i już przekazała do osoby ktira chwilkę z nim pospaceruje czekając na podróż dalszą z Agatka. 

Czarnulke niestety CHORY. kaszle mocno o czym NIE WIEDZIAŁAM! szczepień nie zrobiła mu Pani z hoteliku bo jak pojechała z nim wczoraj do weta to ten zabronił szczepień że względy na kaszel. I dał antybiotyk :((((

Marysia ubrala psiatko w piekne szelki pożyczone od swojej suni więc jest bezpieczny. Eh 

Zaraz zadzwonię do Pani Ewy z DT żeby się przygotowała

MARYSIU DZIĘKUJĘ CI SERCE!! :) 

IMG_0902.jpg

IMG_0900_01.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...