Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Piękna jest po prostu.  można zaktualzować zdjęcia. Ciekawa jestem, czy ta dziewczyna z Tarnowskich Gór się odezwała? Na razie robi remont mieszkania, ma dzwonić i się dopytywać, czy Pola znalazla już dom. Zobaczymy. 

To chyba z mojego ogłoszenia p. Ewa Zdjęcia nowe podmienię w ogłoszeniu :))

Tak pisała:

Pola jest przepiękna! Ma w oczkach nadzieje... jestem zainteresowana adopcja dziewczynki, niestety bedzie to możliwe za 2-3 miesiące (mam teraz generalny remont mieszkania, pomieszkuje u kilku osób, to nie najlepsze warunki dla stworzonka po przejściach...), czy w ogóle taka opcja wchodzi w grę? Jak rozumiem Pola jest w schronisku a nie w domu tymczasowym? Od razu powiem, ze moje mieszkanie znajduje sie na 4 pietrze- czy dziewczynka da rade chodzić po schodach, z powodu nozki, albo pozwoli sie znosić na rękach? Nie chciałabym jej skrzywdzić... wiem, ze nie jest ze mnie idealny kandydat na rodzica, zrozumiem jesli Pani mi odmówi. Ponad miesiąc temu odszedł moj ukochany psiak, ale obiecałam sobie i Jemu, ze postaram sie dać innemu stworzonku kochający domek. Czekam na odpowiedz, pozdrawiam serdecznie, Ewa

 

Zdjęcia nowe podmienię w ogłoszeniu :))

 

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za powodzenie zabiegu.

Patrzę na zdjęcia i nie dowierzam...

ae455beb1d0a1c28med.jpg405f119ec11deab8med.jpg

0f335902c88dfe01gen.jpga46c2f72f43df4ccgen.jpg

Czy to ta sama sunia? :)

PIĘKNA METAMORFOZA.

Zdjęcia uszczknę do ogłoszeń, ale okazało się, że jadę na oparach internetu i na razie nie mam jak pobrać i wgrać do olx zdjęć. Postaram się rozwiązać to jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Wydaje mi się że na wielu zdjęciach z przytuliska też był uśmiechnięty psychol

Przyznam szczerze, że nie pamiętam.  Ale możliwe, że mnie pamięć zawodzi.

Przytuliskowi pokazałam zdjęcia aktualnej Poli, wzruszyli się jej uśmiechem :) 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ogłoszenie na KRAKÓW oraz na WROCŁAW nie mają już wyróżnienia :( Spadły nisko. Jeśli Polcia ma fundusze to będę wdzięczna za wykupienie promowania.

Po pracowitym weekendzie dziś ogarniam sytuacje. Wyróżniłam ogłoszenia Poli na Warszawę, Wrocław i Kraków - skorzystałam na OLX    z 3 różnych wariantów  wyróżnień - dlatego cenny są inne , chcę zobaczyć, która opcja w praktyce okarze się najkorzystniejsza. 26,92 - za Kraków, 17,81 za Wrocław i 17,80 za Warszawę.

image.png.6b8fa110bbf9d36abfd3c51ca34be7b5.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2020 o 15:04, Murka napisał:

Obwód to jest właśnie szerokość tego kikuta, tam nie ma co obrysowywać. 

Jak but ma być na kikut to po co mierzyć zdrową łapkę? 

To musi być malutki bucik, choć i tak podejrzewam, że nie utrzyma się na tej uciętej łapce, będzie spadał/zsuwał się. 

Podejrzewam też, że Pola zdejmie go szybciej niż zdołam go założyć:)

Pola jest bardzo energiczna, brak łapki w niczym jej nie przeszkadza.

 

Można ewentualnie zapytać tej firmy czy mogą coś zaproponować:

http://www.firma-admiral.pl/proteza-tylna-skokowa.html

 

 

Rozliczenie suni:

Stan konta na 3 lipiec wynosił -414,50 zł

+414,50 zł jankamalpa

+100 zł ludzie z Krakowa

+29,90 zł jankamalpa

-300 zł hotelowanie 04.07-02.08 (zniżka ze względu na karmę)

-28 zł szczepienie na wirusówki

-1,90 zł dojazd weta

Stan konta na 2 sierpień wynosi -200 zł.

 

Wpłata 200 zł poszła w dniu dzisiejszym.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, b-b napisał:

To chyba z mojego ogłoszenia p. Ewa Zdjęcia nowe podmienię w ogłoszeniu :))

Tak pisała:

Pola jest przepiękna! Ma w oczkach nadzieje... jestem zainteresowana adopcja dziewczynki, niestety bedzie to możliwe za 2-3 miesiące (mam teraz generalny remont mieszkania, pomieszkuje u kilku osób, to nie najlepsze warunki dla stworzonka po przejściach...), czy w ogóle taka opcja wchodzi w grę? Jak rozumiem Pola jest w schronisku a nie w domu tymczasowym? Od razu powiem, ze moje mieszkanie znajduje sie na 4 pietrze- czy dziewczynka da rade chodzić po schodach, z powodu nozki, albo pozwoli sie znosić na rękach? Nie chciałabym jej skrzywdzić... wiem, ze nie jest ze mnie idealny kandydat na rodzica, zrozumiem jesli Pani mi odmówi. Ponad miesiąc temu odszedł moj ukochany psiak, ale obiecałam sobie i Jemu, ze postaram sie dać innemu stworzonku kochający domek. Czekam na odpowiedz, pozdrawiam serdecznie, Ewa

 

Zdjęcia nowe podmienię w ogłoszeniu :))

 

Czy ktoś tej Pani odpisał lub poprosił o kontakt telefoniczny? 

Link to comment
Share on other sites

Ta pani z Tarnowskich Gór do mnie nie dzwoniła. 

 

Pola dobrze zniosła zabieg. Musi mieć niestety kołnierz dla bezpieczeństwa, bo cięcie jest większe niż przy sterylce, więcej szwów. Zdjęcie szwów za minimum tydzień. 

Zabieg kosztował 220 zł, potem wrzucę rachunek.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Murka napisał:

Ta pani z Tarnowskich Gór do mnie nie dzwoniła. 

 

Pola dobrze zniosła zabieg. Musi mieć niestety kołnierz dla bezpieczeństwa, bo cięcie jest większe niż przy sterylce, więcej szwów. Zdjęcie szwów za minimum tydzień. 

Zabieg kosztował 220 zł, potem wrzucę rachunek.

Nie sądziłam,że to będzie aż tak poważny zabieg. Dobrze że Pola jest tak dzielna. Dziękuję za informacje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...