Jump to content
Dogomania

Nie poddamy się KORONIE, O NIE !!! do 30.03. g 22.


Poker

Recommended Posts

1 minutę temu, Aldrumka napisał:

2 mydełka z nanosrebrem poproszę

bardzo proszę, przydadzą się na pewno.

Przed chwilą, elik napisał:

To moja wina. Ślepuga już jestem, dlatego wszystkie moje posty muszę powiększać, żeby wyłapać pomyłki. Mniejsze litery czytam z nosem przy monitorze   :(

Może być   4 szt. mydło z nanosrebrem   sztuka 5 zł   =  20,00 zł.

Wiem, że psiaki nie chorują na to paskudztwo, ale na łapkach mogą przynieść do domu. Psiaki śpią z nami więc nie wyobrażam sobie, żeby z łapeczkami brudnymi od ziemi wchodziły do naszej pościeli. Myjemy tak psiakom łapeczki od zawsze, a żyją z nami po kilkanaście lat i żaden nie miał grzybicy. Każdą łapeczkę wycieramy ręcznikiem frotte do sucha. Psiaki mają oczywiście swoje ręczniki. Inne do łapek, inne do kąpieli futerka  :)

Ok, dzięki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, elik napisał:

To moja wina. Ślepuga już jestem, dlatego wszystkie moje posty muszę powiększać, żeby wyłapać pomyłki. Mniejsze litery czytam z nosem przy monitorze   :(

Może być   4 szt. mydło z nanosrebrem   sztuka 5 zł   =  20,00 zł.

Wiem, że psiaki nie chorują na to paskudztwo, ale na łapkach mogą przynieść do domu. Psiaki śpią z nami więc nie wyobrażam sobie, żeby z łapeczkami brudnymi od ziemi wchodziły do naszej pościeli. Myjemy tak psiakom łapeczki od zawsze, a żyją z nami po kilkanaście lat i żaden nie miał grzybicy. Każdą łapeczkę wycieramy ręcznikiem frotte do sucha. Psiaki mają oczywiście swoje ręczniki. Inne do łapek, inne do kąpieli futerka  :)

W zoologicznym są chusteczki do przemywania,  albo zwykłe dziecięce i tak to wprawdzie nie jest odkazanie ale jakiś sposób na pozbycie się innych brudków 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Jo37 napisał:

Poproszę fartuch dla pani i maseczkę.

Na pewno i fartuch i maseczka  będą bardzo twarzowe :)

5 minut temu, DORA1020 napisał:

Dziękuję,za ujęcie w bazarku pomocy dla szczebrzeszyniaków:)

fajne te Babulinki:)

2 minuty temu, mdk8 napisał:

Bardzo dziękuję za uwzględnienie Balbinki w bazarku. :)

 

Poproszę  1  przyłbicę .

ona świetnie chroni przed zawartością czyjegoś kichnięcia lub buzi przy kaszlu , no i oczy też

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jolanta08 napisał:

Dla mnie fartuch dla zgrabnej pani, spirytus ale salicylowy ( bo ten pierwszy mógłby zostać przeznaczony do użytku wewnętrznego) i rolkę ręcznika

Super, będziesz wyglądała w fartuszku bardzo sexy :) Niektórzy potrafią nawet spirytus salicylowy stosować do użytku wewnętrznego. Musi byc okropny.

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Zapalniczka by się przydała. Niszczy dziada. Praktyczna przy naciskaniu przycisków w windzie. 

A nie podpali przycisku nie mówiąc o tym , że w windach są czujniki dymu.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, uxmal napisał:

W zoologicznym są chusteczki do przemywania,  albo zwykłe dziecięce i tak to wprawdzie nie jest odkazanie ale jakiś sposób na pozbycie się innych brudków 

Nie wiem jak w przypadku innych psiaków, ale dla moich byłoby to mało skuteczne, a czasem wcale. Jak wracają ze spaceru mają łapki mocno zabrudzone ziemią, zwłaszcza gdy jest rosa, bo wtedy ziemia klei się im do łapek. Moje psiaki bardzo mało chodzą po chodniku. 85% drogi spacerowej idą po trawie. Czasem woda po umyciu ich łapek jest czarna.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Super, będziesz wyglądała w fartuszku bardzo sexy :) Niektórzy potrafią nawet spirytus salicylowy stosować do użytku wewnętrznego. Musi byc okropny.

A nie podpali przycisku nie mówiąc o tym , że w windach są czujniki dymu.

Nie, bo dezynfekcja jest po wyjściu z windy i bloku.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

To co sie robi zapalniczką?

 

1 godzinę temu, Dusia-Duszka napisał:

Palce opalasz ogniem? 

 

17 minut temu, Isabel napisał:

Też jestem ciekawa jak posługiwać się tą zapalniczką.

Proszę tu jest instrukcja 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem,gdzie to napisać...wiem,że ten wątek jest popularny,więc...zakupcie niezbędne leki u wetów,głownie dla psów z chorobami przewlekłymi,środki opatrunkowe etc. Jest bardzo mocno prawdopodobne,że materiały sanitarne,opatrunkowe,strzykawki,wenflony etc.- będą przekierowane do dyspozycji wyłącznie dla służby zdrowia.Gabinety wet. nie będą miały czym pracować.(To się już dzieje..) Leki,oczywiście zostaną,ale np.operatywa upadnie,zarówno duże jak i małe zabiegi.Nie wiem jak mam zakończyć ten komunikat...to wszystko wydaje się taką abstrakcją,a jednak...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, bou napisał:

Nie wiem,gdzie to napisać...wiem,że ten wątek jest popularny,więc...zakupcie niezbędne leki u wetów,głownie dla psów z chorobami przewlekłymi,środki opatrunkowe etc. Jest bardzo mocno prawdopodobne,że materiały sanitarne,opatrunkowe,strzykawki,wenflony etc.- będą przekierowane do dyspozycji wyłącznie dla służby zdrowia.Gabinety wet. nie będą miały czym pracować.(To się już dzieje..) Leki,oczywiście zostaną,ale np.operatywa upadnie,zarówno duże jak i małe zabiegi.Nie wiem jak mam zakończyć ten komunikat...to wszystko wydaje się taką abstrakcją,a jednak...

Już się zaopatrzyłam. Dziękuje bardzo. Jeszcze mi tylko euthyrox został. Jutro pojadę po receptę. 

Dziwne czasy nastały. 

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, bou napisał:

operatywa upadnie,zarówno duże jak i małe zabiegi.

Moja Masia ma mieć w poniedziałek  usunięcie guza na śledzionie, oczywiście razem ze śledzioną. Mam nadzieję, że ta operacja nie zostanie odwołana, bo guz rośnie i to nie powoli :(   Grozi rozerwanie śledziony  :(

  

28 minut temu, uxmal napisał:

mi tylko euthyrox został.

Którego już nie ma w aptekach i nie ma w hurtowniach  :(   Też potrzebuję. Jeszcze mam mały zapas, ale....

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, elik napisał:

Moja Masia ma mieć w poniedziałek  usunięcie guza na śledzionie, oczywiście razem ze śledzioną. Mam nadzieję, że ta operacja nie zostanie odwołana, bo guz rośnie i to nie powoli :(   Grozi rozerwanie śledziony  :(

  

Którego już nie ma w aptekach i nie ma w hurtowniach  :(   Też potrzebuję. Jeszcze mam mały zapas, ale....

 

Elik a sprawdzałaś tutaj? 

https://ktomalek.pl/

Można zarezerwować lek i odebrać. Wszystko zdalnie.  Siostra mi tydzień temu tak lek wyszukała,  bo nie mogłam znaleźć. Latałam od apteki do apteki bez sensu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...