Jump to content
Dogomania

Nie poddamy się KORONIE, O NIE !!! do 30.03. g 22.


Poker

Recommended Posts

2 godziny temu, Aska7 napisał:

W ostatnim tygodniu z powodu grypy zachorowało 200 tys. osób. Od początku roku milion 700 tysięcy. Zmarło 40 po powikłaniach pogrypowych. 

No właśnie.

Ja mam swoją teorię spiskową.  Mam wrażenie , że ktoś wykorzystyue sytuację , aby na świecie zapanował chaos i strach.  Ludźmi śmiertelnie wystraszonymi można łatwo manipulować.

1 godzinę temu, Smyku napisał:

Pokerku proszę 1 i 2 po dwie sztuki .

Dziękuję, oby nie musiały się przydać.

eliku i uxmalku , żeby pacjent dostał e-receptę nigdzie nie musi się rejestrować. Lekarz, którego jesteście pacjentkami wystawia receptę i podaje Wam kod 4. cyfrowy i z nim oraz swoim peselem idziecie do apteki. Może to zrobić na prośbę pacjenta po jego zgłoszeniu potrzeby w rejestracji.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

komu, komu spirytusik do odkażania. Wystarczy dolać 50 ml wody do 100 ml spirytusu i można odkażać co kto chce.

 To może ja sie skuszę na ten spirytusik. Będę się odkażać zewnętrznie i wewnętrznie, do tego fartuszek dla zgrabnej pani. Może się jeszcze zmieszczę po tych potrawach świątecznych.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

 To może ja sie skuszę na ten spirytusik. Będę się odkażać zewnętrznie i wewnętrznie, do tego fartuszek dla zgrabnej pani. Może się jeszcze zmieszczę po tych potrawach świątecznych.

Havanko, kuś się kuś. Dla dobra ogółu , a przede wszystkim swojego.

Jesteś zgrabną dziewczynką i na  pewno w fartuszku będziesz wyglądała rewelacyjnie.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Aska7 napisał:

W ostatnim tygodniu z powodu grypy zachorowało 200 tys. osób. Od początku roku milion 700 tysięcy. Zmarło 40 po powikłaniach pogrypowych. 

Tego się tak nie da porównywać bo koronawirus jeszcze nie  skończył się. Dopiero jak krzywa przypadków będzie znana można próbować. Ale to medycyna trudno tu porównywać tak tylko cyferki. 

Ta ostrożność wynika z tempa rozprzestrzenia się,  braku jednoznacznego sposobu leczenia i nieznane dlugofalowe skutki tego wirusa. No i ta ogromna śmiertelność u osób starszych. Dyscyplina jak na Tajwanie lub Korei przynosi efekty. Jej brak widoczny jest we Włoszech. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trudno. Ludzi jest za dużo. Ux, Ty jesteś młoda i w sumie to przykro, że będziesz musiała zmierzyć się z końcem tego świata (i nie z powodu wirusa). Ja starszy człowiek to nie mogę się doczekać, kiedy to wszystko pier.... nie. Przyroda się odrodzi. Człowiek to szkodnik i dobrze jak go nie będzie.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Współczuję tego stresu. Uffff. Dzięki Bogu to zwykła grypa.  Ja się potwornie boję, co by było, gdybyśmy z mężem zostali poddani kwarantannie. Nie mamy już w Krakowie nikogo bliskiego. Wszyscy wyemigrowali. Kto by wyprowadzał nasze psiaki? Aż mi się słabo robi, gdy o tym pomyślę.

Myślę, że tutaj też znajdą się osoby do ewentualnego wyprowadzania psiuka. 

https://www.wosp.org.pl/pomagamy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja dziś wychodziłam z Kulką, oczywiście, i aż nie wiedziałam co się dzieje, cisza taka, wszystko zamarło, żywego ducha, a mieszkam w takim miejscu z sercem, normalnie sporo ludzi z psami/dziećmi itd. Nawet w ogrodach żadnych prac wiosennych, nawet z okien nic nie słychać prawie, Jordanek zamknięty na łańcuchy i kłódki. Straszne jest to wszystko, ten lęk paraliżujący    :(

Trzymajmy się choć tu!

Link to comment
Share on other sites

Też jestem ciekawa. U mnie też pusto. Był jeden dwa dni kiedy wydawało mi się że ludzie poluzowali.Teraz jest cisza.Tylko metro nadal budują.

Przechodząc prawie każdy staje przyglada się grupie ludzi i maszynom.

Siedzimy w domu, puszczam co jakiś czas inne olejki eteryczne.  No i tyle.

Bleee. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

O, to powiedz jak odbierasz. Może tam, gdzie mieszkasz, nie widać różnicy.

U mnie też jest pusto ale mnie to nie przeszkadza. Puste ulice świadczą o tym, że dużo

ludzi myśli rozsądnie. O wiele mniej mi się podoba to co robią politycy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry  : )

ja od 15 lat mieszkam w lesie. I nie widzę różnicy. Co innego jeśli chodzi o przyrodę. W sumie to jesteśmy elementem przyrody, najbardziej dla niej upierdliwym, może dlatego zdecydowała się wyeliminować szkodnika. Tylko słabo jej to idzie. Niestety.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Aska7 napisał:

Dzień dobry  : )

ja od 15 lat mieszkam w lesie. I nie widzę różnicy. Co innego jeśli chodzi o przyrodę. W sumie to jesteśmy elementem przyrody, najbardziej dla niej upierdliwym, może dlatego zdecydowała się wyeliminować szkodnika. Tylko słabo jej to idzie. Niestety.

Aska zlituj się    1341729907_miech2.gif.8c7f7eca4dae195df4026160216caa68.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...