Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

5 minut temu, rozi napisał:

Zaglądaj, Tysiu, i ogłoszenia może zrobisz, jak już będzie więcej wiadomo o Ogórku naszym.

Rozitko,to ja może wpłacę 50 zł,skumuluję tę dychę comiesięczną,bo na początku będzie potrzeba najwięcej.Tylko jakieś konto mi podaj,bo na Berdyczów się nie da:)A za 5 miesięcy mi przypomnisz,że pora wpłacić,ok?

A poza tym - to Ogórek bardziej na tłustego Precla wygląda!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, bou napisał:

Rozitko,to ja może wpłacę 50 zł,skumuluję tę dychę comiesięczną,bo na początku będzie potrzeba najwięcej.Tylko jakieś konto mi podaj,bo na Berdyczów się nie da:)A za 5 miesięcy mi przypomnisz,że pora wpłacić,ok?

Ja sobie poradzę z początkiem. Nie poradzę sobie z ciągłością, jeśli nie będzie wystarczających stałych.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, rozi napisał:

Ja sobie poradzę z początkiem. Nie poradzę sobie z ciągłością, jeśli nie będzie wystarczających stałych.

"Jak stryjenka uważa". To ja teraz wpłacę 50,a od kwietnia po 10 co miesiąc,czy może tak być?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, rozi napisał:

O masz.

Zapisuję jednorazową 30   Bisous28.gif

(nie muszę niczego podawać? podgrzewać? muszek wyciągać? żyć nie umierać )

Masz wyjątkowo wolne od garów i obsługi kelnerskiej ;)) 

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, rozi napisał:

Dostałam też wiadomość od katakka - miejsce dla Ogórka jest, DT czeka i zaprasza  :)

Jeśli ktoś chciałby poczytać, zobaczyć zdjęcia, to sporo jest w wątku Iwony, dam link do 4 strony, tam się zaczynają:

https://www.dogomania.com/forum/topic/350739-szansa-na-cud-komu-podarować-życie/page/4/

 

faktycznie suuper :)

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, kiyoshi napisał:

faktycznie suuper :)

Ogórek tak mnie ujął (jak wiesz), że brałam pod uwagę właściwie tylko dwa miejsca dla niego. Denerwowałabym się okropnie, gdyby "musiał" jechać do któregoś typowego hoteliku, nawet nie wiem jak dobrze ocenianego na Dogo.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.02.2020 o 18:50, Anula napisał:

W jakich warunkach ma przebywać pies w domowych czy w kojcu w budzie?

Dla pewności dopytałam jeszcze raz i dostałam taką odpowiedź:

"Jeśli schody nie będą dla niego problemem (trochę ich mamy do pokonania) i wszyscy się zaakceptują , to na pewno znajdzie dla siebie wolne legowisko w mieszkaniu a Kulka podzieli się miejscem na kanapie :) . Opcja druga - pokoik w psim domu, w którym aktualnie mieszka tylko Luna (dwa tygodnie temu umarł dziadek, który dotrzymywał jej towarzystwa) . Domek jest całodobowo ogrzewany , wyposażony w kanapki i legowiska , atmosferą nawiązujący do warunków domowych, coby zwierzaki czuły się jak najlepiej.

Jak będzie wyglądała sytuacja, gdzie ostatecznie "podzieje się" Ogórek , to będzie zależało od jego wyboru , chociaż jak znam życie, Lunka dalej będzie mieszkała sama... "

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, jankamałpa napisał:

Przyszłam z zaproszenia, na razie nic nie obiecuje, ale pomyślę, może uda mi się wspomóc chociaż jednorazową wpłatą.

Bardzo dziękuję, Janka, za odwiedziny u Ogórka  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...