Jump to content
Dogomania

Fionka - młoda, urocza sunia o bursztynowych oczach


Ewa Marta

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Malutka miała wczoraj sterylkę i lada dzień ruszamy z ogłoszeniami. Jest bardzo fajną, wesołą i przytulaśną sunią, najczęściej zgodną z innymi psami. Czasami tylko chce pokazać, że to ona rządzi.

Dzisiaj przesyłam kasę za pobyt, za badania przed sterylką i za samą sterylkę. Wiem, że schronisko a oddać 100 zł za sterylkę, ale od jakiegoś czasu bardzo długo trwa ten zwrot, dlatego opłacam całą sterylkę, a na kasę ze schroiska zaczekam. Podamy moje konto, na fakturze jest napisane, że została opłacona gotowką. Jak tylko przyjdzie zwrot, wpiszę to w rozliczenia. Prawdziwy koszt sterylki to 280 zł. Jak dostanę dwie fakyury, to wgram. Faktury zostały podzielone, żey do schroniska przesłać tę na kwotę 100 zł.

To faktura za badanie krwi Fionki:

cc45b4a0b1041543med.jpg

 

A to Fionka po sterylce:

f2940a2955190b2dmed.jpg

 

fb671d71e066e43bmed.jpg

 

2daaf295ba4c8071med.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Znowu jest problem z aktualizacją wątku rozliczeniowego:( Spróbuję skopiować go tu:

Post rozliczeniowy:

POMOC RZECZOWA:

 

 

 

WPŁATY:

28.02 - 100,00 zł - Ewa Marta
29.02 - 250,00 zł - Małgosia i Rafał
05.03 - 20,00 zł - Nesiowata
27.03 - 200,00 zł - Małgosia i Rafał
02.04 - 20,13 zł - od Bezy, która znalazła DS
02.05 - 371,00 zł - od Rafała, Małgosi 
02.05 - 129,00 zł - ze zbiórki w firmie u Ewy Marty

 

 

BAZARKI dla psiaków:

16.03 - 136,00 zł - Bazarek b-b dla Fionki
01.04 - 160,00 zł - bazarek Poker w 50% dla Fionki

 

 

 

W sumie zebrane: 1.386,13 zł


 

WYDATKI:

14.03 - 50,00 zł - transport Fionki do hotelu
14.03 - 19,00 zł - zabezpieczenie przeciw kleszczom
14.03 - 10,00 zł - transport Fionki do weta i powrót do hotelu
14.03 - 127,00 zł - badanie krwi, badanie kału (również na gargię)
14.03 - 45,00 zł - pobyt 27-29.02 w hotelu
30.03 - 450,00 zł - pobyt 01-31.03 w hotelu
02.05 - 60,00 zł (badanie krwi i jazda do weta)
02.05 - 280,00 zł - sterylka Fionki
02.05 - 20,00 zł - 2 jazdy do weta na i ze sterylki
02.05 -  450,00 zł -  pobyt 01 - 30.04 w hotelu

 

 

W sumie wydane: 1.511,00 zł



Na koncie pozostało: -124,87 zł

Link to comment
Share on other sites

Udało się skopiować usuwając formatowanie.Dobrze i to:)

Chciałam goraco podziękować za poratowanie funduszów Fionki Rafałowi i jego żonie Małgosi i moim wspaniałym kolegom i koleżankom z pracy za wpłaty na psiaki:) To niewiarygodne, bo 15.03 pracujemy zdanie, a mimo to w słoiku znalazło się 129 zł:) Tak bardzo jestem wdzięczna za tę pomoc:)  Od Małgosi i Rafała dostałam 371 zł, od kolegów i koleżanek z pracy 129 zł

 

Link to comment
Share on other sites

Mały łobuziak rozwaliła już 3 ubranka, w związku z tym chodzi w kołnierzu. 

Dzisiaj zaczynamy ją ogłaszać. Na FB w hoteliku już wisi jej ogłoszenie, dzisiaj Elunia zrobi ogłoszenie na OLX na Katowice. Trzymajcie kciuki za panienkę:) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2020 o 20:16, Ewa Marta napisał:

Ogłoszenie ma już 159 wyświetleń, ale jeszcze nikt nie zadzwonił. Ellig w prezencie wyróżniła ogłoszenie na miesiąc. Bardzo dziękuję!!!

https://www.olx.pl/oferta/fionka-mala-sunia-o-bursztynowych-oczach-CID103-IDEMuXp.html?fbclid=IwAR2ykoPB2NSr4YnQcxANjeTwuqQwvZBIajHohw6Yvlia4u-PtUNPBSB2oW0

 

 

Zadzwoni, zobaczysz ;) Ona jest tak urocza, że zaraz kogoś "chyci"! 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, agat21 napisał:

Zadzwoni, zobaczysz ;) Ona jest tak urocza, że zaraz kogoś "chyci"! 

 

13 godzin temu, elik napisał:

Też tak uważam  :)

Tego jestem pewna. Jeden telefon już był, ale odmówiłam. Pani chciała, żeby Fionka biegała cały dzień po nieogrodzonym podwórku, a wieczorem wracała do domu.

Link to comment
Share on other sites

Dzwonią, dzwonią, ale tak naprawdę jeden telefon wydaje się być tym jedynym. Pan przyjedzie jutro poznać Fionkę. Wizyta przed adopcyjna odbyta niestety wirtualnie, ale jeśli adopcja dojdzie do skutku, to będę szukać osoby na poadopcyje spotkanie. Pan jedzie do suni z Wrocławia. Poprosimy o kciuki!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Ewa Marta napisał:

Dzwonią, dzwonią, ale tak naprawdę jeden telefon wydaje się być tym jedynym. Pan przyjedzie jutro poznać Fionkę. Wizyta przed adopcyjna odbyta niestety wirtualnie, ale jeśli adopcja dojdzie do skutku, to będę szukać osoby na poadopcyje spotkanie. Pan jedzie do suni z Wrocławia. Poprosimy o kciuki!

W takim razie trzymam kciuki za potencjalny DS Fioneczki. Oby okazał się właśnie TYM wymarzonym  :)

Link to comment
Share on other sites

Fionka od dzisiaj jest mieszkanką Wrocławia:) Panowie bardzo sympatyczni, od razu przylgnęli do Fionki. Ona dawała się głaskać, ale troszkę się przestraszyła, kiedy zamiast do domu wsiadała do samochodu. Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczai się do nowego domku. 

Urywają się o nią telefony w tej chwili. Odsyłam Ludzi do schroniska. Część twierdzi, że pojedzie, ale różnie z tym bywa jak wiemy.

Wieczorem zadzwonię i zapytam jak się czuje Fionka.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Fionka od dzisiaj jest mieszkanką Wrocławia:) Panowie bardzo sympatyczni, od razu przylgnęli do Fionki. Ona dawała się głaskać, ale troszkę się przestraszyła, kiedy zamiast do domu wsiadała do samochodu. Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczai się do nowego domku. 

Urywają się o nią telefony w tej chwili. Odsyłam Ludzi do schroniska. Część twierdzi, że pojedzie, ale różnie z tym bywa jak wiemy.

Wieczorem zadzwonię i zapytam jak się czuje Fionka.

 

 

Fionka u siebie :)

98133367_2713634728922586_6903500599300456448_n.jpg

97965307_245078850035062_1355391288052023296_n.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Fionka od dzisiaj jest mieszkanką Wrocławia:) Panowie bardzo sympatyczni, od razu przylgnęli do Fionki. Ona dawała się głaskać, ale troszkę się przestraszyła, kiedy zamiast do domu wsiadała do samochodu. Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczai się do nowego domku. 

Urywają się o nią telefony w tej chwili. Odsyłam Ludzi do schroniska. Część twierdzi, że pojedzie, ale różnie z tym bywa jak wiemy.

Wieczorem zadzwonię i zapytam jak się czuje Fionka.

 

 

Ja bym też do takich Panów chętnie przylgnęła.

Powodzenia śliczna Fioneczko

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...