Jump to content
Dogomania

Nie mam przyjaciół ani pieniędzy. Moim jedynym majątkiem jest uroda i długie łapki. Tak też miała moja imienniczka Greta ( oczywiście Garbo )


Jo37

Recommended Posts

Dnia 13.01.2020 o 21:27, szafirka napisał:

Greta była dzisiaj u weta, była bardzo grzeczna. Waży 5,8 kg, ma około 3 lata. Dzisiaj rano pierwszy raz załatwiła swoje potrzeby na dworze.

 

17 godzin temu, Poker napisał:

W takim razie pokażę ją chętnym.

Kiedy by była do zabrania? Czy jest wysterylizowana? I gdzie są jej parametry? wiek, waga , wysokość?

Sunia jest wysterylizowana. Teoretycznie do zabrania od zaraz ale myślę, że kilka dni u Szafirki pozwoli lepiej

ją poznać.

Link to comment
Share on other sites

Greta bardzo lubi towarzystwo psiaków, lubi biegać, wygłupiać się. Człowieka lubi i obawia się jednocześnie. Czasem przychodzi żeby ją pogłaskać, posmyrać za uchem,a czasami drętwieje jak koło niej przechodzimy. Nie ma w niej agresji. Dalej kombinuje jakby zwiać między nogami przez drzwi, sprawdza, czy czasem gdzieś płot nie ma większej szczeliny. Czystość utrzymuje w 80 % Interesuje się kotami jako partnerami do zabawy.

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że Greta lubi być na dworze i także lubi spacery.Dlatego ucieka z domu.W hoteliku w tej chwili są ograniczenia jeżeli chodzi o spacer,wybieg.Latem jest to częste,psiaki wychodzą na wybieg.Są pilnowane przez szafirków,nigdy nie są same na wybiegu.Są wypuszczane turami tak aby nie doszło do awantury między psiakami.

Link to comment
Share on other sites

Greta najlepiej czuje się wtedy, gdy może poszaleć, więc myślę, że warto byłoby poszukać jej domu z drugim psem. Jest jeszcze troszkę zdystansowana, ale coraz bardziej swobodna, coraz bardziej ciekawa i potrafi już podejść, gdy ma chęć na pieszczoty. W ogrodzie nie traci już czasu na kombinowanie ucieczki, natomiast w drzwiach jeszcze owszem, czasami mam wrażenie, że robi to dla rozrywki :)

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, szafirka napisał:

Greta najlepiej czuje się wtedy, gdy może poszaleć, więc myślę, że warto byłoby poszukać jej domu z drugim psem. Jest jeszcze troszkę zdystansowana, ale coraz bardziej swobodna, coraz bardziej ciekawa i potrafi już podejść, gdy ma chęć na pieszczoty. W ogrodzie nie traci już czasu na kombinowanie ucieczki, natomiast w drzwiach jeszcze owszem, czasami mam wrażenie, że robi to dla rozrywki :)

Może wcześniej była takim psem biegajacym bez kontroli i zostały jej stare nawyki;)

Jeszcze par zdjęć od Hani

dbdbbef07be8c75amed.jpg

163f9c5fb634a96amed.jpg

741e06fd507b0542med.jpg

94bfbb52f3a8c81dmed.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Moja koleżanka, która objęła adopcją wirtualną Amber, po jej wyjeździe do domu zdecydowała sie, że swoją comiesięczną deklarację 80 zł na jedzonko czy weta wpłacane na konto ZEA przeniesie na Gretę. Pierwszą wpłatę dokona na początku lutego. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...