Jump to content
Dogomania

Nie mam przyjaciół ani pieniędzy. Moim jedynym majątkiem jest uroda i długie łapki. Tak też miała moja imienniczka Greta ( oczywiście Garbo )


Jo37

Recommended Posts

12 godzin temu, Tola napisał:

Byłam dzisiaj znowu w schronisku zarezerwować jeszcze sunię, którą wiele miesięcy temu wypatrzyła Jagna.

Próbowała szukać jej domu na FB, ale nic z tego nie wyszło, sunia jest w schronisku chyba dłużej niż Dredzik.

Jutro opuści schronisko razem z innymi psiakami, jedzie do Jaaga do BDT.

Widziałam dzisiaj z daleka za siatką Gretę, zakumplowała się chyba z szorstką sunią od Anuli i Bogusik.

Jesteśmy umówieni z Arkiem, TZem anecik jutro o 8.00 w schronisku, prosimy o kciuki, żeby to wydawanie psiaków, zakładanie im obroży odbyło się sprawnie i bez problemów.

Mąż zobaczył zdjecia Grety z wyjazdu ze schroniska i wziął ją za wilczaczkę. Mało zawału nie dostał, jakiego ja wilczaka wzięłam ;) Kiedyś marzył o wilczaku więc pewnie tylko dlatego sie zgodził na nastepnego psa na DT w domu. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Olena84 napisał:

Jestem u piątego psiaka z dzisiejszego transportu po nowe życie ;), psiak od Sary, 2 psiaki od Anuli, Gabi, i jeszcze jakiś psiak?

Ja tym razem nie wzięłam psiaka

Dredzik - Livka

Fanni i druga sunia ( zapomniałam imienia) - Anula i Bogusik

Gabi - Sara2011

i Greta - Jo37

A do DS oprócz Twojego Jogisia  wyruszył Nugacik, który był u szafirki

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

Ja tym razem nie wzięłam psiaka

Dredzik - Livka

Fanni i druga sunia ( zapomniałam imienia) - Anula i Bogusik

Gabi - Sara2011

i Greta - Jo37

A do DS oprócz Twojego Jogisia  wyruszył Nugacik, który był u szafirki

Chodziło mi o sunię imieniem Gabi;) ale źle mi slę przyporządkowały psiaki;) dziękuję za info! Jeszcze Jaaga wzieła wilczka

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Olena84 napisał:

Chodziło mi o sunię imieniem Gabi;) ale źle mi slę przyporządkowały psiaki;) dziękuję za info! Jeszcze Jaaga wzieła wilczka

Przepraszam, to ja czytam bez zrozumienia

Fakt, jeszcze Freja czyli w sumie 7 szczęściarzy.

Wspaniale.

A Greta już ma przyjaciół, tak wiele osób zauroczyła, ślicznotka

Link to comment
Share on other sites

Gretka to bardzo delikatna sunia, troszkę przestraszona, ale spragniona czułości. Niezła z niej kombinatorka, ciągle patrzy, gdzie by tu zwiać, a w zamknięte drzwi drapie. Najbardziej głodna z całego towarzystwa podróży, wyjadała już karmę podczas jej nakładania do misek :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, szafirka napisał:

Gretka to bardzo delikatna sunia, troszkę przestraszona, ale spragniona czułości. Niezła z niej kombinatorka, ciągle patrzy, gdzie by tu zwiać, a w zamknięte drzwi drapie. Najbardziej głodna z całego towarzystwa podróży, wyjadała już karmę podczas jej nakładania do misek :)

Ta chęć do zwiewania to słaba cecha. Mam nadzieję, że jej to przejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...