Jump to content
Dogomania

JAK BARDZO I JAK DŁUGO CIERPIAŁ? Po długiej walce Pachyder za TM [*]


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Nutusia']Basiu, co by się nie stało, cholerne szczęście ma ten pies! W ubiegły piątek odprowadziliśmy za TM naszą Tosię. Była z nami właśnie 2 lata. Pomimo nieustannej walki o jej zdrowie, a wielokrotnie i życie - były to lata szczęśliwe - i dla nas i dla Niej. Dla Pachcia, po tym jakie miał życie zanim do Was trafił, schronisko i Wasza opieka to też niewyobrażalne szczęście. On przecież nie wie, że może być lepiej - to wiemy tylko my. Do schroniska nie odważyłabym się wejść, a co dopiero tam pracować. Podziwiam Was, Waszą odwagę, determinację i serce![/QUOTE]
podpisuje sie obiema rekoma pod wpisem Natusi ...boje sie co przyniesie noc....:(((

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja jest poważna. On jest bardzo słaby. DT to najlepsze rozwiązanie. W schronisku mimo bardzo dobrej opieki jest niebezpieczeństwo zarażenia się różnymi chorobami. Jest duża ilość psów i tak samo dużo przypadków chorobowych. W tej chwili trzeba szukać DT i osoby, która uniesie ciężar opieki nad tak schorowanym pieskiem.

Link to comment
Share on other sites

Pisałam o tym w zeszłym mięsiącu i moje krakanie sie spełnia ! Nie wiem jak jutro wejdziemy do jego izolatki, boję się tego bardzo. Pocieszam sie tym, że mam w domu szczeniaka na tymczasie ( nie z Elbląga a mojego stowarzyszeniowego przytuliska), który był w bardzo złym stanie, wygladalo to na parwo, apatia, krew w stolcu. Wziełam go aby nie umierał sam w budzie. Szczeniak wyzdrowiał. Produkuje kupy w ogromnej ilości , roznosi je po salonie a Tz dostaje szału bo zawsze w jakąś wdepnie. Będzie miał szczęście jak nikt !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']Proponuję wykorzystać zainteresowanie na tym wątku i zebrać deklaracje na DT i szukać DT. I deklaracje na leczenie.Ja się dołożę[/QUOTE]
To jest niestety bardzo trudnym zadaniem:-( DT musialby byc koniecznie domowy i najlepiej bezplatny... wtedy moze udaloby sie nam uzbierac na karme dla Pachcia... Koszt samego pokarmu dla niego to 600zl miesiecznie:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']Proponuję wykorzystać zainteresowanie na tym wątku i zebrać deklaracje na DT i szukać DT. I deklaracje na leczenie.Ja się dołożę[/QUOTE]

jasne, najlepiej oddać go na płatne DT, gdzie będzie trzymany w najlepszym przypadku w łazience i będzie robił za maszynkę do kasy... Sorry, ale Pachcio ma 10000 razy lepiej tam gdzie jest niż będzie miał na płatnym DT. Po raz kolejny piszę - jemu potrzeba kogoś z sercem a nie z planem na biznes...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...