Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

Przy bardzo impulsywnym psie, uderzającym zębami, pomogło założenie kagańca - non stop na ponad miesiąc. Pies uwarunkował się na "niegryzienie". Wykluczone było też szczypanie w zabawie. Oczywiście każdy pies jest inny, jeśli pan pracował z belgiem, to już wie, jak szybko pies może zmieniać emocje - i dobre, i złe, w obie strony.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, za Wasze kibicowanie. Myślę,  że kaganiec i tutaj moglby okazać się strzałem w dziesiątkę, bo kiedy szczypanie na kimś nie robi wrażenia to Amik na tej osobie juz więcej tego nie próbuje. Podsunę ten pomysł Panu. Sowa, jesteś niezawodna ♡

Czekam na faktury od Rafala, dwie dla nas (1 - za grudzień, 2 - za styczeń i kąpiel), i jedna dla fundacji (wszczepienie chipu i odrobaczenie). Niestety, na początku stycznia popsuł mu się komputer, zaniósł do naprawy i jeszcze go nie odzyskał. Prosil mnie o wyrozumiałość. 

Dzisiaj zadzwonię do Pana Macieja czy wie coś więcej o niedzielnym transporcie, czy będzie trzeba coś dopłacać. 

I pozwólcie, że wstrzymam się z całkowitym rozliczeniem do świąt Wielkanocnych. Dopiero jak do tego czasu wszystko będzie dobrze to porozdzielam majątek Amika. 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tyśka) napisał:

Pan Maciej jest juz umówiony z Rafałem na odbiór Amika. Będzie dopłata za transport,  ale Pan policzył tylko 100zł. Założyłam z Krecikowych, bo chciałam od razu przelać póki pamiętam:)

Obiecałam dołożyć 50 zł do transportu Amika więc zaraz zrobię przelew. Tylko nie wiem na jakie konto zrobić wpłatę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, elficzkowa napisał:

Obiecałam dołożyć 50 zł do transportu Amika więc zaraz zrobię przelew. Tylko nie wiem na jakie konto zrobić wpłatę.

Dziękuję. :)

Ten sam nr konto co na cegiełki z bazarku transportowego. Za chwilę Ci wysle nr konta.

 

Link to comment
Share on other sites

Podsyłam potwierdzenia przelewów za ostatnie wydatki. Faktury otrzymamy jak tylko Rafał odzyska komputer.

- hotelowanie - 250zł
 


hotel.jpg.c03f0916697d53439bf6c58d163ed81d.jpg

hotel2.jpg.d08d64404595ca939cab7ada1ef58db1.jpg

 

 

SPA u wetki - 30zł (kąpiel, czesanie  wycinanie kołtunów, podstrzyżenie portek)

spa1.jpg.cd704be5571fdda0340d2acf97c7ce77.jpg

spa2.jpg.bac8cc7b94d7840efd558b7713edd5c5.jpg

 

 

Za te koszta otrzymamy jedną fakturę (EDIT: otrzymaliśmy 02.02)
faktura_stycz.jpg.dccd3a28bbb1f171996f1a1329e6aa30.jpg

Za wszczepienie chipu (30zł) i odrobaczenie (10,50zł) opłaci Stowarzyszenie Aktywna Gmina+ ze zbiórki na ratujemyzwierzaki. 
EDIT: Faktura na s. 82

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Poker napisał:

Powodzenia na trasie i potem jeszcze bardziej

 

9 godzin temu, Nadziejka napisał:

Amiczku piesiu niechaj sie wszystko uda 

 

7 godzin temu, b-b napisał:

Zaciskam mocno kciuki!

Oby jutro wszystko przebiegło po naszej myśłi!

 

1 godzinę temu, guccio napisał:

Dzisiaj wyjątkowo mocno trzymam kciuki.

Dziękuję za Waszą obecność i kibicowanie. Dla mnie to bardzo ważne. Stresu jest co niemiara, będę spokojniejsza jak Amik wsiądze do samochodu pana Macieja i ruszy... I potem szczęśliwie dojedzie.

Szczerze mówiąc, marzę o jakimś odpoczynku, resecie od adopcji. Ale zobaczymy czy suczka, której chcę pomóc znalazła już swoich Ludzi - jutro powinnam to wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Dzwonił Pan Maciej. Amik już jedzie, ale przy pakowaniu do samochodu mocno się bronił, nie wiedział co się dzieje: Rafałowi łza w oku się zakręciła, więc zapewne emocje udzieliły się i psu. Omal Pana Macieja nie zjadł. Teraz jest już spokojny. Do Pana Jerzego wniosą z klatką. Miejmy nadzieję, że Amik przywita swoją Rodzinę względnie dobrze... on biedny jeszcze nie wie, że Rafał był na chwilę, że dom to dopiero teraz będzie miał.

(Rafał mi powiedział przez łzy, że tak wspaniałego psiego przyjaciela i obrońcy mieć już nie będzie, że już tęskni.)

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to AMIK W DRODZE DO DS, POTRZEBNE KCIUKI. Krótki łańcuch, pchły i samotność...
21 minut temu, Tyśka) napisał:

Dzwonił Pan Maciej. Amik już jedzie, ale przy pakowaniu do samochodu mocno się bronił, nie wiedział co się dzieje: Rafałowi łza w oku się zakręciła, więc zapewne emocje udzieliły się i psu. Omal Pana Macieja nie zjadł. Teraz jest już spokojny. Do Pana Jerzego wniosą z klatką. Miejmy nadzieję, że Amik przywita swoją Rodzinę względnie dobrze... on biedny jeszcze nie wie, że Rafał był na chwilę, że dom to dopiero teraz będzie miał.

(Rafał mi powiedział przez łzy, że tak wspaniałego psiego przyjaciela i obrońcy mieć już nie będzie, że już tęskni.)

Matko ziemio nasza sciskamy Amika za podroz za przyjecie

                  za przecudownego p Maceja

                                     z calego serducha

alez emocje 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...