Jump to content
Dogomania

Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.


Recommended Posts

14 godzin temu, Ewa Marta napisał:

219 zł to kwota po dodanu 50 zł + 100 zł + (299 - 230) = 219 zł. Dostaniesz 3 przelewy i każdy będzie opisany:) Spokojnie możesz napisać, że transport opłacony został poza Tobą, a wpłatę z bluzgających złotówek wpisz 69 zł.

 

Ewo ślicznie dziękuję za opłacenie transportu dla Duszka !

Złotówki za bluzganie to świetny pomysł ! Brawo dla szefa !

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj tj. 29.04. na konto Duszka wpłynęły poniższe kwoty:

  •    30,00 zł  od  Anula    
  •    10,00 zł  od  Jolanta08     deklaracja IV
  •    25,00 zł  od  Patrycja96           
  •    40,00 zł  od  Poker     deklaracja IV-V
  •    20,00 zł  od  Dusia-Duszka     
  •    50,00 zł  od  Ellig 
  •    69,00 zł  od  Znajomi Ewa Marta 
  •   100,00zł  od  Ewa Marta  deklaracja IV-V
  •    50,00 zł  od  Isiak 

 

Ponadto Ewa Marta zapłaciła całą należność za transport Duszka ze schronu do hoteliku kikou.

Bardzo serdecznie dziękujemy

248610922_dzikuj1.jpg.99a6fe669e043929bd65060f63272960.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Isiak napisał:

Teraz widzę, że konto nie takie... Zamiast na numer podany przez Ewę Martę wysłałam na konto z Twojego bazarku. I co teraz?

Jest wpłata od Ciebie 50,00 zł.

Muszę zrobić przelew i opisać na bazarkowym, że to pomyłka, że od Ciebie dla Duszka i na koncie Duszka zapisać, że to od Ciebie.

Przy robieniu przelewów bardzo proszę o zwracanie uwagi na prawidłowy nr konta.

Każdy psiak ma swoje konto, bo inaczej nie dałabym rady być skarbnikiem dla tylu psiaczków. 

Link to comment
Share on other sites

Nie mam niestety dobrych wieści. Duszek nie żyje...

Zmarł prawdopodobnie w nocy. Kiedy rano wolontariuszka do niego weszła, Duszka już z nami nie bylo:(

Jestem zdruzgotana, załamana, ale to nie wróci Duszkowi życia. Prawdopodobnie jego chudość nie była wynikiem tylko zagłodzenia, ale niestety choroby. Po dostaniu kroplówek poczuł się lepiej, ale nie starczyło tego dobrego samopoczucia na długo. 

To takie niesprawiedliwe, wyć się chce, zresztą płaczę nad tym biednym piesusiem, którego pokochałam nie poznając go osobiście.

Mimo rozpaczy chciałybyśmy, żeby ta wielka pomoc dla Duszka od nas wszystkich nie poszła na marne i bardzo chciałybyśmy wyciągnąć ze schroniska innego starszego psiaczka. To 8-9 letni, przerażony piesuś, który na początku miał problemy z łapkami, ale teraz jest lepiej. Kikou ma nam dać odpowiedź w ciągu 2 godzin, czy zdecyduje się go zabrać. Bo to piesuś bardzo wystraszony, kłębek strachu kulący się w boksie. Bardzo chciałybyśmy go zabrać dzisiaj, bo przeciez transport jedzie do schroniska po Kofi...

Proszę trzymajcie kciuki, żeby kikou zdecydowala sie go zabrać do siebie...

 

A Ty Duszku biegaj po łąkach za TM [*]. Tyle serc poruszyłeś na koniec swojego życia, może pomożesz innemu psiaczkowi.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Isiak napisał:

Przepraszam za kłopot, to ewidentnie moja wina, miałam przecież podane prawidłowe konto i nie sprawdziłam, tylko ponowiłam ostatni przelew, który robiłam właśnie za bazarkowe fanty. Bardzo przepraszam.

Isiaczku kochany ja to rozumiem. Ciągle się spieszymy, gdzieś lecimy i coś może pójść nie tak.

Żeby mi to było przedostatni raz    :)

Link to comment
Share on other sites

Duszeczku jeszcze nie poznany, a już kochany. Jak bardzo mi przykro, płaczę nad twoim losem biedaczku. Miałeś biegać po podwórku kikou, ale wybrałeś łąki za TM. Widocznie to było tobie pisane. Żegnaj kochany piesuńku.

  znicz-pamieci.jpg.4e373f6ebcf1ee3d7a3351b26f09ed23.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo,bardzo smutna wiadomość. Dusio odszedł ale nie sam, został pokochany przez sporą grupę ludzi,którym zapadł w serce mocno.Widocznie tak miało być bo innej opcji nie przyjmuję.

Żegnaj malutki staruszku,bądź szczęśliwy za [TM*].

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...