Jump to content
Dogomania

NELA MA DOM!! Malutka Nela z chorym oczkiem, smutna, zagubiona, zrezygnowana, przytłoczona schroniskową rzeczywistością. Proszę o pomoc dla tej suni!i


Recommended Posts

NELA MA DOM!!!! taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0058

Mari23 zdała mi relację, jest jak najbardziej na TAK. Nelcia będzie miała do dyspozycji dom, tam będzie mieszkać, oraz 18 arową działkę. w domu jest koteczka, która śpi na piętrze w sypialni państwa. Nelcia bedzie spała tam, gdzie sobie wybierze miejsce. 

Myślę, ze więcej napisze Mari23, jak juz wejdzie na dogo.

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Nesiowata napisał:

Naprawdę? 

tak :)

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Apsik jest szczęśliwy:) to jest ten dom:)

Warto było czekać

Rodzina cieszy sie,że adoptowała Apsika

śpi w domu,gra w piłke z synem Państwa.gania po podwórku,odwiedza psiaka sąsiada,apetyt dopisuje

słyszałam jak szczeka:) ale mu sie trafiło,tak bardzo sie cieszę

dziękuję Tyśka:)

a w kolejce do Murki juz czeka następna bida,psiak mały,w patologii,na metrowym łańcuchu:(


przepraszam za off :) Ale tak się cieszę z Apsika jak nie wiem co :)Tak się nacierpiał i naczekał.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Państwo jutro skontaktują się z Jaaga, aby ustalić kiedy sunia do nich przyjedzie. Państwo chcieliby jeszcze przed świętami, wezmą nawet urlop, aby pobyć z sunią i pomóc w aklimatyzacji. Myślą o tym, aby wziąć ulop po świetach aż do weekendu majowego.

Bardzo się stresuję tą adopcją....Państwo upzedzeni o tym, że sunia potrafi pogryżć legowisko czy fotel..Mieli pieska husky, który bardzo niszczył, gryzł i kopał doły. Do tego nietolerował dzieci. Państwu nie przyszło do głowy aby go oddać... Borys umarł niedawno, miał raka. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

HUUUUURAAAA, jak się cieszę

 

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Dzisiaj same dobre wiadomości :)

 

55 minut temu, Gabi79 napisał:

Super wieści, a koteczka prześliczna!!! 

 

15 minut temu, Radek napisał:

Ale super wiadomość. Powodzenia Nelciu. 

Dziękuję !! emotikony na gg serca

Teraz proszę o kciuki za aklimatyzację, oby Nelcia szybciutko zrozumiała, że to JEJ domek.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panią. Ma porozmawiać z kolei z mężem i dać znac, co z odbiorem Nutki. My teraz nie mamy możliwości dowieźć jej dalej, niż do Gliwic. Tydzień mam koszmarnie zapchany. Zresztą po świętach podobnie. Mam nadzieję, że Nutka nie bedzie musiała długo czekać. Bardzo ciesze się z jej superowego domu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...