Jump to content
Dogomania

NELA MA DOM!! Malutka Nela z chorym oczkiem, smutna, zagubiona, zrezygnowana, przytłoczona schroniskową rzeczywistością. Proszę o pomoc dla tej suni!i


Recommended Posts

Dnia 26.03.2019 o 22:24, Alaskan malamutte napisał:

Jaaga mówi, że ją lubi....

 

Tak, dokładnie da się lubić. Wszyscy w domu mówią mi o niej "twój pies", bo Nutka tak mnie sobie upatrzyła. Bardzo nie lubi zostawać sama. Teraz przeniosła się z sypialni do pokoju na parterze, gdzie są szczeniaczki. Jest jedyną sunią, która nie mając małych, jest tak do nich opiekuńcza. Wylizuje je, bawi się z nimi, pilnuje. Najchętniej nie wychodziłaby z pokoju. Na spacery czasem idzie na wołanie, czasem muszę brać na ręce i wynosić. jak już jest na dworze, a jest ładna pogoda, to biega i szaleje. W gorszą pogodę zaraz zmyka do środka. Bardzo boi się dźwięków, hałasu, nietypowych dla niej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Jaaga napisał:

Zaległe zdjęcia. Tych chyba nie przesyłałam nikomu?

Nie. Pięknie dziękuję!! Zaraz usiądę i dorobię małej ogloszenie na Warszawę.  Jakieś nowe info? Co zmienić w ogloszeniu? 

Tutaj link ogłoszenia na Opole, przeczytaj proszę

https://www.olx.pl/oferta/nela-mala-sunia-w-typie-corgi-do-adopcji-CID103-IDyQf8V.html

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Nie. Pięknie dziękuję!! Zaraz usiądę i dorobię małej ogloszenie na Warszawę.  Jakieś nowe info? Co zmienić w ogloszeniu? 

Tutaj link ogłoszenia na Opole, przeczytaj proszę

https://www.olx.pl/oferta/nela-mala-sunia-w-typie-corgi-do-adopcji-CID103-IDyQf8V.html

 

Bardzo fajny tekst ogłoszenia. Nowych informacji raczej nie mam. 

Wstawiam rachunek za pobyt Nutki do końca miesiąca. 30 dni wychodzi 300 zł, ale na konto fundacji ze zbiórki na FB wpłynęło dla każdego z psiaków po 58 zł, więc na tyle zostanie wystawiona faktura  na ZEA, a tu rachunek pomniejszony. Do tego dochodzi 15 zł koszt transportu z Katowic do Jarząbkowic, podzielony na 3 psy, które wtedy do nas przyjechały. Zapisałam rozliczenie tylko na wątku Fado, potem już nie mialam dostępu do internetu, więc tu teraz dopiero zaznaczam.

20190328_150901.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeden paragon za odrobaczenie jest na Nutkę, drugi za Niusię. Ani jedna po drugiej porcji leku nie wydaliła już pasożytów, więc myslę, że więcej nie trzeba już odrobaczać. Ma dwa razy po trzy dni podane. 

Alaskan, tamte paragony wysłałam Ci chyba za szczepienie z odrobaczeniem, metronidazol i szelki? Sprawdź proszę. To już wszystko.

20190328_153901.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Jaaga, bardzo proszę, podlicz wszystko tak jak trzeba, modlacy-sie-emotikon-ruchomy-obrazek-0019Ty wiesz najlepiej i wstaw mi kwotę, jaka mam przelać za Nutkę. modlacy-sie-emotikon-ruchomy-obrazek-0019 

Ok, to wyślę wszystko razem na maila, ale nie wiem, czy dziś czy jutro rano, bo mam w każdej dziedzinie zaległości i teraz nadrabiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...