Jump to content
Dogomania

NELA MA DOM!! Malutka Nela z chorym oczkiem, smutna, zagubiona, zrezygnowana, przytłoczona schroniskową rzeczywistością. Proszę o pomoc dla tej suni!i


Recommended Posts

Wypromowałam dzisiaj ogłoszenie Nelci na Kraków, na Warszawę ma promowane.

uxmal, proszę zmień swoje na Wrocław, wstaw link, ja wypromuję. Na weekend zmienię też ogłoszenie z Opola na Katowice i wypromuję. 

Pani z Wrocławia nie zdecydowała sie na adopcje Nelci...tylko dlatego, że jest mała, a pani szuka średniego psa...Czekamy dalej..

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Wypromowałam dzisiaj ogłoszenie Nelci na Kraków, na Warszawę ma promowane.

uxmal, proszę zmień swoje na Wrocław, wstaw link, ja wypromuję. Na weekend zmienię też ogłoszenie z Opola na Katowice i wypromuję. 

Pani z Wrocławia nie zdecydowała sie na adopcje Nelci...tylko dlatego, że jest mała, a pani szuka średniego psa...Czekamy dalej..

I jak tu dogodzić ludziom - jeden pies za duży, drugi za mały...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2019 o 19:40, Nadziejka napisał:

DSC08412.JPG

DSC08417.JPG

alez cudna lalunia z maluszkami

 jaka mamunia i jaiei malizny slicniosci

 przytulam serduchem przytulam Neluniu kokana

badz Skarbenkiem Najwiekszym komus

 badz  kochana badz

 sciskam kciuki za domcik

ale za domcik przecudny sercem

 

No kofana jest. Smutno jej jak nie ma ludzi, to wyładowuje frustrację. Niestety...Nasza Mia nie była lepsza. Teraz mimo 8 miesięcy u nas,gdy się spóźniamy do domku, to potrafi podrasować wnętrze ;) Może uda się znaleźć kogoś ,kto nie pracuje,  lub pracuje w domu. Byłby to idealny domek. Z czasem na pewno  Nelka nabierze ogłady i.Jest piękna, a człek zakochany dużo wybaczy przy takim spojrzeniu;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie Nutki marzec:

300 zł pobyt 02.03-31.03.19

15 zł paliwo transport Katowice-Jarząbkowice = 315 zł

Te 315 zł rozliczone są w sposób: 257 zł rachunek +58 zł faktura ZEA (ze zbiórki na FB) 

Dalej: 39,99 zł - szelki 

45 zł - szczepienie 5-skł. wirusówka + 3x tabl. na odrobaczenie

10 z - 1listek metronidazol ( rachunek wstawiłam za całość )

10 zł - druga seria odrobaczenia (3 dni)

-------------------

Razem do zapłaty 361 zł i przez fundację ZEA 58 zł

 

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Miałam bardzo fajny telefon z Warszawy...ale sama odradziłam pani..Nutka miałaby zostawać sama w domu 8 godzin...Wiem, że na ten moment to jest niemożliwe...

Trzymam kciuki, by następny telefon był tym właściwym

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Miałam bardzo fajny telefon z Warszawy...ale sama odradziłam pani..Nutka miałaby zostawać sama w domu 8 godzin...Wiem, że na ten moment to jest niemożliwe...

No, niestety. Taki dom to ryzyko w przypadku Nutki.

Nutka już nie ma strachu przed wychodzeniem, z psami też się zaprzyjaźniła. Zrobiła więc duże postępy. Dziś tak się nudzą w niedzielne przedpołudnie. Wszyscy na wsi w kościele, nie ma kogo oszczekiwać ;)

DSC08715-001.JPG

DSC08720.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Fajne stadko w leniwe popołudnie, a Nelcia bardzo odważna:)

Czy Mysia zawsze trzyma się tak na uboczu?

Mysia ma swoje ulubione miejsca, no i pilnuje kiedy pańcio wróci ;) Ona świetnie potrafi się ustawić przy innych psach. Jak nie ma ochoty, to nie pozwala na żadne poufałości.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Jaaga napisał:

Mysia ma swoje ulubione miejsca, no i pilnuje kiedy pańcio wróci ;) Ona świetnie potrafi się ustawić przy innych psach. Jak nie ma ochoty, to nie pozwala na żadne poufałości.

No tak, przecież dla Mysi najważniejszy pańcio;)

U mnie podobnie ma Florka - jak TZ jest w domu to nikt więcej nie jest potrzebny, na spacerach podobnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...