Jump to content
Dogomania

Obie siostry mają DS. Malutka Niusia jedzie do Jaagi. Jej siostra jedzie do Anecik. Obie szukają sponsorów.


Jo37

Recommended Posts

Zamiast Niusia, bardziej pasowałoby do niej Pusia ;) To  okragła puchata kulka. Wieczorem dała się wyciągnąć z kąta (oczywiście za jedzeniem wyszła) i poszła na poduchy. Wystarczyło poszczebiotać do niej i tam sie rozłozyła brzuchem do góry, wymagała nieustannego kilania. Jest zazdrosna o Nutkę, ale nie że odgryza, tylko ją zastawia sobą, żeby nie mogła podejsć bliżej do mnie. No i szybko zjada karme, żeby Nutka nie dostała. Taka zazdrośnica o człowieka. Wiekowo wpis z książeczki zgadzałby się, ma czyste ząbki, bez kamienia, ale są już takie lekko pożółkłe. Wygląda, jakby niedawno miała szczeniaczki, takie cycusie jeszcze powyciągane. Żadnych zmian na gruczole, wygląda na całkiem zdrową. Któraś, ale chyba Nutka zrobiła kupe z tasiemcem, więc obie bedą dalej odrobaczane. Mimo puchatego futerka, jest dosć wychudzona, kregosłup cały odstaje. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2019 o 10:15, Jo37 napisał:

Pusto u Niusi. Jaaga zajęta Fado pewnie nie ma czasu napisać o suni.

Tak, jak obiecałam jutro najszybciej zrobię zdjęcia małej. Jest wielkości Mimi, tylko ma inne proporcje, jest krótsza i bardziej zwarta. Jeszcze dziś mam swojego lekarza umówionego, do tego Fado dziś tez jest umowiony na wizytę. Mam nadzieję, że od jutra bede bardziej dyspozycyjna. Przy Fado rzeczywiście jest sporo pracy, jak zrobi kupe, to od razu ją rozdeptuje, potem idzie na legowisko i też roznosi, sika dużo i wszędzie, zazwyczaj ostatnio na meble,  i rozlewa stale wodę, mimo ze miska stoi w jednym miejscu. Sprzątam i gotuję pranie, bo kupy dalej ma kiepskie. Niusia i Nutka są przy nim całkiem bezproblemowe. Niusię zgarnęła do swojego pokoju młodsza córka, bo to taki słodziak-pluszak. Dla mnie to psiak idealny, jutro sprawdzimy co ze smyczą, tylko chcę mieć juz ogarniętego Fado.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Jaaga napisał:

Niusia i Nutka są przy nim całkiem bezproblemowe. Niusię zgarnęła do swojego pokoju młodsza córka, bo to taki słodziak-pluszak. Dla mnie to psiak idealny, jutro sprawdzimy co ze smyczą, tylko chcę mieć juz ogarniętego Fado.

W takim razie powolutku bedę przymierzala się do ogłoszeń. A juz Niusie na pewno. Czekamy cierpliwie na zdęcia i info o smyczkach. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...