Jump to content
Dogomania

KOLIA-SMUTNA I ZREZYGNOWANA SUNIA Z RADYS....POMÓŻMY JEJ UWIERZYĆ!!!-0D 19.03.19 W DS. W RADOMIU.


Bogusik

Recommended Posts

Dnia 9.03.2019 o 19:04, Poker napisał:

A to spryciula. Mina pod tytułem "No co się gapicie? psa na kanapie nie widzieliście? "IMG_20190309_115906_800x600.jpg

No boskie ;) Pytanie...aleee o co chodzi??? Biedna jestem, brzunio boli, należy mi się.! Korzystam, póki te kurdupelki nie wlazły ;) NOOOO

Link to comment
Share on other sites

Kciuki za domek Kolii nieustannie trzymam. 

Bogusiu, a innych zapytań sensownyc nie bylo?? Moje ogłoszenie; 

 

Od: wczoraj 
Do: 4 kwi

image;s=94x72

Sunia marzenie do adopcji.

 
 
 

Za darmo

 0
 Promowane do 5 kwi
Statystyki
 Wyświetleń: 1086
 Tel: 10
 Obserwuje: 37
 

 

Tyle wyświetleń, pobrań telefonu, obserwujących.......

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Kciuki za domek Kolii nieustannie trzymam. 

Bogusiu, a innych zapytań sensownyc nie bylo?? Moje ogłoszenie; 

 

Od: wczoraj 
Do: 4 kwi

image;s=94x72

Sunia marzenie do adopcji.

 
 
 

Za darmo

 0
 Promowane do 5 kwi
Statystyki
 Wyświetleń: 1086
 Tel: 10
 Obserwuje: 37
 

 

Tyle wyświetleń, pobrań telefonu, obserwujących.......

Nic więcej Asiu nie dostałam od Hani.Być może mało sensowne były te zapytania i nie przeszły pierwszego sitowania...Faktycznie bardzo duża oglądalność....

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,ale już mi się trochę pokręciło z telefonami o Emi.

Jest jeszcze jedna Pani ze Świdnicy zainteresowana adopcją Kolii.Pani mieszka w bloku z 14 letnią córką.Ma sunię shih tzu zakupioną jeszcze przez byłego męża.Przez 2 lata pomagała w schronisku jako wolontariuszka, a ponieważ teraz może samodzielnie podejmować decyzje,to chce zaadoptować pieska z "przeszłością".Kolia bardzo się jej spodobała i czeka na dzisiejszy wynik z wizyty p/a w Radomiu.

Widać,że jej zależy, bo jeszcze dzisiaj do mnie wysłała wiadomość abym o niej pamiętała....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Poker napisał:

W razie gdyby Kolia nie trafiła do pani ze Świdnicy , to pamiętajcie proszę o Nanie.

Dobrze Poker.Gdyby co, to zapytam Panią, czy byłaby zainteresowana adopcją innej suni.Jeżeli wyrazi zgodę, to podeślę jej zdjęcia Nany.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Z niecierpliwością czekam na wynik wizyty ale jeszcze troszeczkę muszę poczekać.Wizyta o godz.19,późno.

 

18 minut temu, b-b napisał:

Zaglądam. może za chwilkę będzie coś wiadomo...

Już jest po wizycie i właśnie rozmawiałam z p.Olą,która ją robiła.Powiedziała mi,że to bardzo fajna,ciepła i bardzo wrażliwa rodzina.Ich piesek Amik zadbany,czyściutki i pachnący.Dzieci bardzo fajne i rozumiejące,że piesek też ma swój czas na odpoczynek i wtedy nie należy mu przeszkadzać.Państwo sa zgodni co do tego,że jeżeli nawet pojawiły by się jakieś problemy, to na pewno skorzystają z pomocy bechawioralnej i tak łatwo się nie poddadzą.Pani Ola mi powiedziała,że z czystym sercem oddała by tam swojego psiaka, bo takich dobrych domów w Radomiu jest niestety  nie tak wiele.Jest zielone światło więc nie pozostaje mi nic innego,jak powiadomić o decyzji Hanię i przyszłą rodzinę Kolii :)

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, b-b napisał:

Miałam nadzieję, że domek okaże się właśnie tym domkiem :D

Bardzo się cieszę ,ze udało się Wam znaleźć dom kolejnej biedzie :D 

Zawsze Bogduniu cieszymy się,jak psiaka uda się wyrwać zza krat ,a później jak znajdzie dobry domek :) Jeszcze trochę potrwa jak odetchnę, bo jednak jeszcze czeka czas aklimatyzacji Kolii w nowym domku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...