Jump to content
Dogomania

KOLIA-SMUTNA I ZREZYGNOWANA SUNIA Z RADYS....POMÓŻMY JEJ UWIERZYĆ!!!-0D 19.03.19 W DS. W RADOMIU.


Bogusik

Recommended Posts

25 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ona taka troszke w typie setera szkockiego gordon

Znalezione obrazy dla zapytania seter szkocki

Teraz zmykam do pracy, wieczorem napiszę. Na jakie miasto Bogusiu?

Mixior z Kolii na pewno jest i kto wie co tam w przodkach było...:) Asiu może na Poznań? Na Wrocław zrobi Anulka :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

Kolinka na Katowice. 

Nie pisałam nic na temat kotów i dzieci b nie doczytałam jaki ma stosunek do nich.

Bogduniu zrobiłaś to ogłoszenie? jeżeli tak to wstaw kochana link.Co do jesj stosunku do dzieci itd. to jest w poście informacyjnym na samym końcu:

W kłębie ma 35 cm. Nadal jest bardzo pokojowo nastawiona do ludzi w tym dzieci, psów i kotów. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2019 o 11:13, szafirka napisał:

Piękność Kolia prezentuje się na kanapie. W kłębie ma 35 cm. Nadal jest bardzo pokojowo nastawiona do ludzi w tym dzieci, psów i kotów.

 

4 godziny temu, b-b napisał:

Kolinka na Katowice. 

Nie pisałam nic na temat kotów i dzieci b nie doczytałam jaki ma stosunek do nich.

Kolia jest pozytywnie nastawiona.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Bogduniu zrobiłaś to ogłoszenie? jeżeli tak to wstaw kochana link.Co do jesj stosunku do dzieci itd. to jest w poście informacyjnym na samym końcu:

W kłębie ma 35 cm. Nadal jest bardzo pokojowo nastawiona do ludzi w tym dzieci, psów i kotów. 

 

53 minuty temu, Anula napisał:

I ja czekam na linki to bym wyróżniła OLX.

Przepraszam ,ze tak długo. Podlinkowałam słowo Katowice i nic z tego  nie wyszło :/

https://www.olx.pl/oferta/kolinka-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie OLX na Wrocław-wyróżnione do 04.04.19.

https://www.olx.pl/oferta/dopisz-slicznej-kolii-szczesliwe-zakonczenie-CID103-IDyW7bO.html

Dopisz ślicznej Kolii szczęśliwe zakończenie.

Kolia to śliczna czarnulka, jest przemiłą, łagodną suczką. Ma dopiero 2 lata. Nie jest już rozbrykanym szczeniakiem, nie niszczy i zachowuje czystość w domu. Ładnie chodzi na smyczy. Mimo, że człowiek był powodem jej cierpienia, wciąż jest w niego wpatrzona i darzy go ogromnym zaufaniem. Lubi dzieci a w stosunku do psów, kotów, nie wykazuje żadnej agresji. 
Kolia waży 14kg,w kłębie ma 35cm. Jej dużym atutem jest piękna,dłuższa sierść. Jest wysterylizowana i posiada pełny pakiet szczepień oraz czip. Teraz czeka na opiekuna w Hoteliku, w Nowej Soli (woj.lubuskie).
Mamy nadzieję, że przyszłość będzie dla Kolii łaskawa i Kolia znajdzie swoje miejsce na ziemi u boku człowieka.
Więcej informacji dotyczących ślicznej Kolii, można uzyskać pod podanym numerem telefonu w ogłoszeniu.
Kontakt:Hania (w godz.10-18)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, nulka07 napisał:

Zaglądam i cieszę się, że Kolusia ma się dobrze. Pikne ma ubranko ,takie pasujące do umaszczenia. ;)   Oby wszystko dobrze się goiło. Mizianka na dobranoc!

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi ja za Anusia
 tez stokroc najlepszego czarusi
 dobrnocun
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-b napisał:

 

Przepraszam ,ze tak długo. Podlinkowałam słowo Katowice i nic z tego  nie wyszło :/

https://www.olx.pl/oferta/kolinka-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html

Boguniu dopisz gdzie Kolia przebywa i jest wysterylizowana aby nie było zbędnych telefonów.

8 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Kolia na Poznań

https://www.olx.pl/oferta/sunia-marzenie-do-adopcji-CID103-IDyW7wE.html

Anulko, jeśli cos do poprawy, to pisz

Asiu ja bym poprosiła o wpisanie w kłębie 35cm.A tak wszystko super.Jutro już wyróżnię ogłoszenie,a z mojego ogłoszenia jest taki wynik.

Statystyki
 Wyświetleń: 412
 Tel: 1
 Obserwuje: 13
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Bogusik napisał:

Hani padł komp i jutro się okaze czy da się go przywrócić do użytku...:(

Było kilka zapytań o Kolii ale do kitu...Jedno nawet takie:

Pan zapytał, czy pies jest do oddania, czy do adopcji ?
Jak do adopcji, to podziękował...

Zapewne obawiał się wizyty i innych wymogów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...