Jump to content
Dogomania

KOLIA-SMUTNA I ZREZYGNOWANA SUNIA Z RADYS....POMÓŻMY JEJ UWIERZYĆ!!!-0D 19.03.19 W DS. W RADOMIU.


Bogusik

Recommended Posts

A nie można Kolii zmienić obroży z naszych (bo ta ciemna z klamrą metalową nie jest nasza) na np.czerwoną.Kilka przekazałam,chyba jeszcze są.Następna tura czeka na przekazanie.

Czy Kolia ma matową sierść,jeżeli tak to trzeba jej wdrążyć Olekardin.

Link to comment
Share on other sites

Kolia ma błyszczącą sierść. Oczywiście zmienię obrożę na kontrastową, zdjęcia były robione z zaskoczenia, myślałam, że Kolia będzie swobodniejsza wtedy, ale chyba jeszcze trochę potrzebuje czasu, aby uśmiechnąć się do aparatu. Próbujemy.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Nadziejka napisał:

Witaj ksiezniczuniu

 ciotka Nadziejka czaruje kolejny kramik Tobie i biduniowi razem

 ..juz mnie maja dosc z tymi kramcikami

 ale ale nie przestane ..

Nie mamy dość Nadziejeczko,wręcz podziwiamy i kochamy za ogromne serce i bezinteresowną pomoc.

Przesyłamy stokrotne dzięki za następny bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj nasza Kolia ma sterylizację.Trzymajmy kciuki aby zabieg przeszedł bezproblemowo.

Nadeszła wpłata od Destino/Joszko - 30zł a także od ania75 - 20zł (jednorazowa).Ogromne podziękowanie składamy.

                                                                           kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0059

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, szafirka napisał:

Wyniki krwi wyszły prawidłowo i o 13.45 będzie sterylizacja. Dam znać wieczorkiem, jak się czuje.

Dzięki Haniu.Będziemy wszyscy oczekiwać wiadomości.Biedna niunia od rana głoduje i chyba do jutra.

Fajnie,że wyniki krwi dobre.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, szafirka napisał:

Niestety nie wszystkie nadają się do ogłoszeń, ale chciałam Wam pokazać, że Kolia kontaktuje się z człowiekiem, czego na początku nie było.

Fajne zrobiła postępy :) To co było na początku,a teraz to niebo i ziemia....:)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, Bogusik czy już ogłaszacie Kolię? Zgłaszam się do oglaszania ślicznotki!!

Asieńko Kolia jest już gotowa do ogłaszania.Wszystkie potrzebne info jest zebrane w poście informacyjnym i nr stron ze zdjęciami.Będziemy bardzo wdzięczne za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Ja bym bardziej powiedziała że mix cocker spaniela: mordka taka jest nawet :) Setery to specyficzne psy... bardzo żywiołowe.

Śliczna Kolia i cudne zdjęcia, oby urzekły właściwą osobę...

Każdy widzi to, co chce zobaczyć...mnie akurat bardzo podobaja się setery...

Kolia jest wyjątkowa, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju, ot, co!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...