Jump to content
Dogomania

Malutka, zagubiona bida z nędzą BLUSIA z RADYS ma dom w Jaworznie :) udało się !


kiyoshi

Recommended Posts

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Wizyta dla Blusi będzie w czwartek lub piątek :)

Na konto suni dotarła jeszcze wpłata od Pani Katherina z Niemiec. Agatka na pewno rozpisze wszystko jak znajdzie chwile.

 

Dodałam już dziś rano wpłatę w rozliczeniu :)

Pani Mirka nie może się już doczekać wizyty :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎25‎.‎02‎.‎2019 o 14:17, agat21 napisał:

Jest jeszcze wpłata w wysokości 40 zł od Magdaleny K. z opisem, że to za luty i marzec -proszę się ujawnić, bo nie kojarzę.. ;)

To chyba moja deklaracja (Magdalena Kur... ) - przepraszam, zapomniałam zaznaczyć w przelewie :)

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, szafirka napisał:

W oczekiwaniu na wynik wizyty, chciałabym potwierdzić, że Blusia się nie zmieniła :) Nadal jest łagodna, kontaktowa, tolerancyjna, po prostu kochana. Na zdjęciu ze szczeniakiem, który odpoczywa po szaleństwach z Kolią.

 

 

dziękujemy Haniu, widac Blusia jest typowym kanapowcem :) lubi miękko, wygodnie, ciepło i spokojnie:)

 

Tez jestem ciekawa co z wizyta, ale prosze o cierpliwość. Agata jest za granicą, ma wyjazd służbowy. Jak tylko będzie mogła przekaże wieści na pewno:) oby były jak najlepsze dla suni.

Link to comment
Share on other sites

Wpadam na chwilę. Czekam na wieści od wizytatorki, ale dziś nie było, więc pewnie wizyta umówiona na jutro. Dam znać, jak tylko coś będę wiedzieć. Na razie po rozmowie telefonicznej z potencjalnym domem wrażenia są bardzo dobre :)

Niebawem uzupełnię też wpłaty, za które serdecznie Wam dziękuję :*

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, agat21 napisał:

Wpadam na chwilę. Czekam na wieści od wizytatorki, ale dziś nie było, więc pewnie wizyta umówiona na jutro. Dam znać, jak tylko coś będę wiedzieć. Na razie po rozmowie telefonicznej z potencjalnym domem wrażenia są bardzo dobre :)

Niebawem uzupełnię też wpłaty, za które serdecznie Wam dziękuję :*

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...