Jump to content
Dogomania

Malutka, zagubiona bida z nędzą BLUSIA z RADYS ma dom w Jaworznie :) udało się !


kiyoshi

Recommended Posts

6 minut temu, agat21 napisał:

Blusia w czwartek jedzie do domu! :) Niestety tylko Blusia, chociaż bardzo chciałam panią namówić na adopcję parzystą.. W swym niepoprawnym optymizmie.. 

Coś wywęszyłam... jednak się pomyliłam. Myślałam, ze to Pani Mirka miała taką myśl. Dzięki agat21, ze próbowałaś, jesteś teraz przynajmniej spokojna. Blusia wyjeżdża już pojutrze... wspaniale :)

Link to comment
Share on other sites

Blusia jedna pojedzie w piątek. Wczoraj zrobiła koopę z krwią, była u weta. Diagnoza jest taka, że mógł pęknąć jakiś wrzód na żołądku. Sunia dostała leki łagodzące. Na szczęście czuje się chyba dobrze, bo zachowuje się normalnie i ma apetyt. Ale jutro jeszcze będzie obserwowana. 

W piatek poza tym TZ szafirki jedzie do Zamościa, więc Jaworzno ma po drodze. 

Tak więc jeden dzień dłużej suńka poczeka na wyjazd

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, agat21 napisał:

Blusia jedna pojedzie w piątek. Wczoraj zrobiła koopę z krwią, była u weta. Diagnoza jest taka, że mógł pęknąć jakiś wrzód na żołądku. Sunia dostała leki łagodzące. Na szczęście czuje się chyba dobrze, bo zachowuje się normalnie i ma apetyt. Ale jutro jeszcze będzie obserwowana. 

W piatek poza tym TZ szafirki jedzie do Zamościa, więc Jaworzno ma po drodze. 

Tak więc jeden dzień dłużej suńka poczeka na wyjazd

TZ szafirki miał jechać do Wrocławia po szczeniaczki,to plany się zmieniły?

Link to comment
Share on other sites

Blusia przede wszystkim zwróciła strawioną krew i kupa była z domieszką krwi. Byłam u weta, wykupiłam jej leki w aptece (ranigast i bioprazol) i już się to nie powtórzyło. Blusia właśnie dojechała na miejsce, TZ ma chwilkę poczekać na Panią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...