Jump to content
Dogomania

Malutka, zagubiona bida z nędzą BLUSIA z RADYS ma dom w Jaworznie :) udało się !


kiyoshi

Recommended Posts

9 minut temu, agat21 napisał:

Ale czy mogę te pieniądze wykorzystać na Toskę, która też z Radys wyjechała i jest u kasinat od 2 tygodni. Nie ma żadnych deklaracji, a wydatków już trochę było.

Mam też pytanie do pozostałych osób, które wpłaciły na Blusię, czy jeśli wszystko będzie dobrze, Blusia zostanie już na zawsze w nowym domu, to czy mogę pozostałą po niej kasę przeznaczyć na Toskę? Bardzo proszę o wypowiedzenie się. 

No jasne.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Nadziejko, bardzo pięknie dziękuję :)

Ale czy mogę te pieniądze wykorzystać na Toskę, która też z Radys wyjechała i jest u kasinat od 2 tygodni. Nie ma żadnych deklaracji, a wydatków już trochę było.

Mam też pytanie do pozostałych osób, które wpłaciły na Blusię, czy jeśli wszystko będzie dobrze, Blusia zostanie już na zawsze w nowym domu, to czy mogę pozostałą po niej kasę przeznaczyć na Toskę? Bardzo proszę o wypowiedzenie się. 

Pięknie się zapowiada;)  Sprawa pieniędzy oczywiście na TAK!

Link to comment
Share on other sites

Nie, z tego co wiem, to nie była kąpana. Przeszła kąpiel u szafirki :) Ze zdrówkiem niby dobrze, ale wymiotowała dziś po podaniu leków, pani wybiera się do weta, zasugerowałam jej, że może Blusia zjadła coś ciężkiego, na przykład wędlinę, że może warto, żeby przez jakiś czas jadła tylko gotowane.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli Pani chce rozpieszczać Blusię, to niech rozpieszcza zdrowym gotowanym jedzonkiem. Parówki czy wędlina to proszenie się o kłopoty... Mam nadzieję, że malutka będzie zdrowa, a Pani weźmie uwagi do serca. :)
Cieszę się, że Blusia tak błyskawicznie znalazła dom. Brawo agat21!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pani mi napisała właśnie, że tylko gotowane jej daje, ale chyba nie do końca tak jest.. No nic, mam nadzieję, że dzisiejsze zachowanie żołądka Blusi jej pokazało, że ona jest delikatna i musi jeść lekko i zdrowo.

Tysiu, to znalezienie domu to nie moja zasługa, tylko wielu wspaniałych osób, które pomogły :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczorajsze wieści od pani Blusi były takie, że była z Blusią u weta, wet obejrzał i przebadał, dał jakieś inne leki i zastrzyk osłonowy na jelita, zalecił specjalną karmę dla wrażliwego przewodu pokarmowego. Wymacał dwa malutkie zgrubienia w gruczołach mlecznych i zalecił obserwację.

Blusia była bardzo grzeczna, nie wymiotowała już po nowej karmie. 

Oby to wszystko to był tylko wynik stresu, złego żywienia, i oby teraz Blusia była zdrowa przez długie lata.

 

Wczoraj też na konto dotarła wpłata Nadziejki z bazarku w kwocie 69,40 zł - bardzo pięknie dziękuję.

Nadziejka zgodziła się na przekazanie pieniędzy na Toskę. Widzę też zgodę nulki na przekazanie pieniędzy po Blusi na Toskę. Bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że inne osoby tez nie mają nic przeciwko temu. 

Przekażę więc pozostałą kwotę na Toskę:

TOSKA

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, agat21 napisał:

Wczorajsze wieści od pani Blusi były takie, że była z Blusią u weta, wet obejrzał i przebadał, dał jakieś inne leki i zastrzyk osłonowy na jelita, zalecił specjalną karmę dla wrażliwego przewodu pokarmowego. Wymacał dwa malutkie zgrubienia w gruczołach mlecznych i zalecił obserwację.

Blusia była bardzo grzeczna, nie wymiotowała już po nowej karmie. 

Oby to wszystko to był tylko wynik stresu, złego żywienia, i oby teraz Blusia była zdrowa przez długie lata.

 

Wczoraj też na konto dotarła wpłata Nadziejki z bazarku w kwocie 69,40 zł - bardzo pięknie dziękuję.

Nadziejka zgodziła się na przekazanie pieniędzy na Toskę. Widzę też zgodę nulki na przekazanie pieniędzy po Blusi na Toskę. Bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że inne osoby tez nie mają nic przeciwko temu. 

Przekażę więc pozostałą kwotę na Toskę:

kto podpowie mi jak wstawić link do Toski?? ://

Skopiować link wątku Toski.

Musisz napisać coś np: Wątek Toski zaznaczyć go kursorem   tak aby się "podświetlił.

Do góry w okienku gdzie piszemy jest 4 od lewej taki znak dwa ogniwa łańcucha - klikasz na to . Tam wklejasz skopiowani link do wątku  - zatwierdzasz i powinno być ok :)

 

TOSKA

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, b-b napisał:

Skopiować link wątku Toski.

Musisz napisać coś np: Wątek Toski zaznaczyć go kursorem   tak aby się "podświetlił.

Do góry w okienku gdzie piszemy jest 4 od lewej taki znak dwa ogniwa łańcucha - klikasz na to . Tam wklejasz skopiowani link do wątku  - zatwierdzasz i powinno być ok :)

 

TOSKA

Łałł! Działa! Bardzo pięknie Ci dziękuję :)) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2019 o 13:18, agat21 napisał:

Wczorajsze wieści od pani Blusi były takie, że była z Blusią u weta, wet obejrzał i przebadał, dał jakieś inne leki i zastrzyk osłonowy na jelita, zalecił specjalną karmę dla wrażliwego przewodu pokarmowego. Wymacał dwa malutkie zgrubienia w gruczołach mlecznych i zalecił obserwację.

Blusia była bardzo grzeczna, nie wymiotowała już po nowej karmie. 

Oby to wszystko to był tylko wynik stresu, złego żywienia, i oby teraz Blusia była zdrowa przez długie lata.

 

Wczoraj też na konto dotarła wpłata Nadziejki z bazarku w kwocie 69,40 zł - bardzo pięknie dziękuję.

Nadziejka zgodziła się na przekazanie pieniędzy na Toskę. Widzę też zgodę nulki na przekazanie pieniędzy po Blusi na Toskę. Bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że inne osoby tez nie mają nic przeciwko temu. 

Przekażę więc pozostałą kwotę na Toskę:

TROSKA

RozliczONY WYSLANY ! 73 zl z kramku Nadziejkowy dla cudnej Blusi Blusienki- a 5 procent dla Mileczki do 1 marca

dla Blusienki 95 proc  69 zl 35 gr

POZDRAWIAM

 I PROSZE O POTWIOERDZONKO  AGATKO

                                              NA ZAKONCZONEM KRAMIKU

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...