Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

Tyśko , ja się na pewno nie pogniewam ,że podałaś kandydaturę Kamy. | nawet jetem gotowa wizytę PA zrobić :)

Jeżeli pani jednak się uprze przy chęci poznania psa przed adopcją  to mam kandydatkę - 8. miesięczną, wspaniałą sunię , która kocha ludzi  w tym dzieci i inne zwierzaki.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Tola said:

 

Powiedziałam o wszystkich wymaganiach dotyczących przyszłej opieki nad sunią i ze zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla tego szczeniaka specjalnej troski.

 

Specjalnej troski pod wieloma względami. Mały huragan przybiera na sile i nigdy nie wiemy na co padnie. Dziś po południu otworzyła drzwi wejściowe i razem z Lily i Dorotką zwiała do ogrodu. Na szczęście cała trójka dała się stosunkowo łatwo złapać.

Widzę, że ustawia się kolejka chętnych do adopcji Kenyi. Eh, mam coraz większy wewnętrzny opór przed rozstaniem się z nią. Niedobrze...

 

 

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, DT-Karmelki napisał:

Widzę, że ustawia się kolejka chętnych do adopcji Kenyi. Eh, mam coraz większy wewnętrzny opór przed rozstaniem się z nią. Niedobrze...

DT-Karmelki, zgłosił sie kolejny fantastyczny domek zainteresowany adopcja Kenii. Domek we Wrocławiu...

Coś muszę odpowiedzieć...domki czekają....

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Poker napisał:

Tyśko , ja się na pewno nie pogniewam ,że podałaś kandydaturę Kamy. | nawet jetem gotowa wizytę PA zrobić :)

Jeżeli pani jednak się uprze przy chęci poznania psa przed adopcją  to mam kandydatkę - 8. miesięczną, wspaniałą sunię , która kocha ludzi  w tym dzieci i inne zwierzaki.

To fantastycznie :) Dziękuję. 

A co to za sunia? To też podeślę.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Alaskan malamutte said:

DT-Karmelki, zgłosił sie kolejny fantastyczny domek zainteresowany adopcja Kenii. Domek we Wrocławiu...

Coś muszę odpowiedzieć...domki czekają....

Pół nocy nie spałam, ale udało mi się wyłączyć emocje i sprecyzować moje obawy. Kenya zasługuje na najlepszy dom, gdzie będzie oczkiem w głowie swojego człowieka. Niekoniecznie jestem to ja ani mój dom. Piszę niekoniecznie, bo być może Mała u nas zostanie, ALE jeśli inny domek okaże się po prostu lepszy to nie będę stała na drodze. Już wyjaśniam: Kenya jest problematycznym szczeniakiem, jest niszczycielem ( listwy podłogowe, tapety, tynki gipsowe, meble, sikanie na kanapy) oraz wszystko jadem ( liście, patyki, kamienie) na dworze. Właśnie stąd biorą się  moje opory/ obawy. Potencjalne domki muszą być świadome tych trudności ( konieczność ciągłego pilnowania) i potencjału niszczycielskiego...

Link to comment
Share on other sites

 

54 minuty temu, Tola napisał:

Miałam dzisiaj dwa zapytania o Kamusię na oLx, odpisałam, zobaczymy...

Dziewczynki słodkie, reszta psiaków również:)

 

20 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wśród jednego zapytania pewnie była Pani Żaneta, bo mi odpisała na olx, że napisała w sprawie Kamy ;) Może to TEN dom.

Oby, oby. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Szafirka przysłała mi info ,że na Kamę  jest chętna rodzina z Wrocławia . Jestem umówiona na wizytę w środę.  Zobaczymy co z tego wyjdzie. Chętna pani ma na imię Żaneta.

Szafirko , jak Kama do kotów, bo w tym domu są dwie sztuki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Szafirka przysłała mi info ,że na Kamę  jest chętna rodzina z Wrocławia . Jestem umówiona na wizytę w środę.  Zobaczymy co z tego wyjdzie. Chętna pani ma na imię Żaneta.

Szafirko , jak Kama do kotów, bo w tym domu są dwie sztuki.

Oj! Poker nie jesteś wzrokowcem.

https://youtu.be/jBJqBo9wGc4

A z kotem rozumie się świetnie :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Szafirka przysłała mi info ,że na Kamę  jest chętna rodzina z Wrocławia . Jestem umówiona na wizytę w środę.  Zobaczymy co z tego wyjdzie. Chętna pani ma na imię Żaneta.

Szafirko , jak Kama do kotów, bo w tym domu są dwie sztuki.

To chyba ta pani, która pisała wczoraj ze mna na OLX:)

Trzymam kciuki w takim razie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...