Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

5 godzin temu, Bogusik napisał:

Z ogłoszenia Asi zgłosiła się Pani chętna na adopcję Emi.Państwo mieszkają w Zagórowie k/Słupcy w domku jednorodzinnym i porządnie ogrodzoną, 6 arową działką.Córka mieszka w Stanach a syn niedaleko  i odwiedza ich ze swoją córeczką.Oboje pracują ale p.Wanda tylko 1/2 etatu 4 godziny.Mają 2 starsze sunie,do których od zawsze należały kanapy i łóżko.Psiaki mają także swobodny dostęp do ogrodu, a latem chętnie się na nim wygrzewają.Pani na zmianę z mężem jeździ do biednej  rodziny,która ma psiaki i tam je dokarmiają,a szczególnie zimą wozili ciepłe posiłki.To bardzo wrażliwa i pełna empatii dla zwierząt rodzina.Pani Wanda mi opowiadała,że u jej mamy są m.in. kury i był też kogucik,którego mąż tak oswoił,że chodził za nim jak piesek krok,w krok.Kiedy był już stary to nosił go na rękach po ogrodzie aby miał choć taki spacer....Bardzo oboje płakali jak odszedł za TM :(

Jestem jak najbardziej za tym aby zrobić tam wizytę p/a.Poprosiłam już Izę o namiary do dziewczyny,która jakiś czas temu robiła wizytę w Słupcach dla suni,która była u szafirków.Czekam na namiary i mam nadzieję,że zgodzi się ją przeprowadzić

Bogusiu, a czy suczki pani są wysterylizowane?

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tola napisał:

Bogusiu, a czy suczki pani są wysterylizowane?

Sunia starsza /ma 16 lat/ nie.Raz tylko rodziła i z miotu jej córka została u nich.Reszta ma dobre domki.Pani Wanda wie o obowiązku czekającej Emi sterylizacji,zapisie o tym w umowie adopcyjnej i przesłaniu mi kopii/zdjęcia z przeprowadzonego zabiegu.

Wizytę p/a zrobi polecona przez Izę p.Monika.Kojarzy tą rodzinę  i pieski bo tam mieszka jej szwagier.Psiaki jak określiła kanapowo łózkowe.Jak tylko skontaktuje się z Państwem, to da mi znać kiedy wizyta.Jeżeli chodzi o nią to może ją zrobić nawet jutro

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Bogusik napisał:

Sunia starsza /ma 16 lat/ nie.Raz tylko rodziła i z miotu jej córka została u nich.Reszta ma dobre domki.Pani Wanda wie o obowiązku czekającej Emi sterylizacji,zapisie o tym w umowie adopcyjnej i przesłaniu mi kopii/zdjęcia z przeprowadzonego zabiegu.

Wizytę p/a zrobi polecona przez Izę p.Monika.Kojarzy tą rodzinę  i pieski bo tam mieszka jej szwagier.Psiaki jak określiła kanapowo łózkowe.Jak tylko skontaktuje się z Państwem, to da mi znać kiedy wizyta.Jeżeli chodzi o nią to może ją zrobić nawet jutro

Zapowiada się bardzo dobrze, trzymam kciuki!

A wiadomo co z domkiem dla Kamusi, jak wizyta?

Chyba nic  z tego, bo Poker nic nie pisze.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Zapowiada się bardzo dobrze, trzymam kciuki!

A wiadomo co z domkiem dla Kamusi, jak wizyta?

Chyba nic  z tego, bo Poker nic nie pisze.

Jak to nie piszę? Cofnij się o kilka postów.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

No i nasz nietoperek ma domek.

Oboje państwo przygotowani psychicznie na przyjęcie Kamy jak na kolejne dziecko.Kama ma być pierwszym psem w ich życiu , więc bardzo zainteresowani, słuchali , pytali. Podatni na sugestie. Są jak najbardziej za sterylizacją. 14.letnia córka państwa bardzo kocha zwierzęta i to ona była początkowym motorem wzięcia kotów ,a teraz psa. Generalnie bardzo przemyślana decyzja.

W domu dwa rozpieszczone koty  wzięte z przytuliska i domu tymczasowego. Śpią z państwem i harcują w nocy.

Państwo mają mały ogródeczek przy szeregówce , który jest tak dobrze zabezpieczony ,że nawet koty nie dadzą rady nawiać.

Omówiłam z państwem zasady bezpieczeństwa, szelki, obrożę , długą linkę , czego nie wolno psom jeść , spacery i co się dało.Chyba mieli mnie dość.

Pani zachowa mój nr telefonu ,żeby w razie czego mieli się kogo poradzić na miejscu.

Wybierają się po Kamę w weekend. Szafirkę już powiadomiłam.

Tolu , na kogo ma być umowa adopcyjna ?

 

 

11 minut temu, Poker napisał:

Jak to nie piszę? Cofnij się o kilka postów.

Czekałam, , zaglądałam i nie upilnowałam;)

To ja sobie poskaczę z radości

taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055
 
Jak masz swoją umowę, to może być na Twoją, jak Ci wygodniej;) Mogę też podesłac do szafirki fundacyjną.
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tola napisał:

 

Czekałam, , zaglądałam i nie upilnowałam;)

To ja sobie poskaczę z radości

taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055
 
Jak masz swoją umowę, to na Twoją, jak Ci wygodniej;)

OK, to wyślę Szafirkom moja umowę i podpiszą w moim imieniu.

Szafirko , nie szczep Kamy. Niech DS już sam to zrobi. Parę dni nie ma znaczenia.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Tola napisał:

Zapowiada się bardzo dobrze, trzymam kciuki!

 

Wizyta p/a dla Emi umówiona na jutro,późnym po południem.Pani Monika długo rozmawiała z p.Wandą i wstępnie jest tego samego zdania,że to dobrze zapowiadający się domek :) Wieczorem będę miała z niej relację, to napisze na wątku.

Poprosimy  jutro o kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Wizyta p/a się odbyła i faktycznie to była tylko formalność,bo wypadła bardzo dobrze :) Dom duży,ogrodzenie porządne,a psiaki mimo wieku bardzo zadbane,z lśniącą sierścią.Przywitały p.Monikę merdającymi ogonkami i rozdawały buziaki.W każdym pomieszczeniu legowiska i nawet w kuchni.Na kanapie specjalnie rozłożone 2 baranie skóry, aby dziewczyny mogły się wylegiwać,co chętnie czynią,bo to naturalne skóry.Jedzonko gotowane mięsko,warzywka i ryż i sucha karma.Pani Wanda wprawiona w podawaniu kroplówek i robieniu zastrzyków ze względu na chorobę Perełki.Cudny,pełen miłości i empatii domek będzie miała Emisia i prawdo podobnie w przyszły weekend  już w nim zamieszka :)Pani Wanda w ten jedzie do Częstochowy, dlatego będzie umawiać się z Hanią na kolejny.Państwo zakochani w naszej kruszynce bez pamięci i wiem,że jej tam ptasiego mleka nie zabraknie :) Puki co, to zdjęcie z olx Emi, to z języczkiem oboje mają w telefonie i nie ma dnia aby na nie nie patrzyli :)

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Bogusik napisał:

Wizyta p/a się odbyła i faktycznie to była tylko formalność,bo wypadła bardzo dobrze :) Dom duży,ogrodzenie porządne,a psiaki mimo wieku bardzo zadbane,z lśniącą sierścią.Przywitały p.Monikę merdającymi ogonkami i rozdawały buziaki.W każdym pomieszczeniu legowiska i nawet w kuchni.Na kanapie specjalnie rozłożone 2 baranie skóry, aby dziewczyny mogły się wylegiwać,co chętnie czynią,bo to naturalne skóry.Jedzonko gotowane mięsko,warzywka i ryż i sucha karma.Pani Wanda wprawiona w podawaniu kroplówek i robieniu zastrzyków ze względu na chorobę Perełki.Cudny,pełen miłości i empatii domek będzie miała Emisia i prawdo podobnie w przyszły weekend  już w nim zamieszka :)Pani Wanda w ten jedzie do Częstochowy, dlatego będzie umawiać się z Hanią na kolejny.Państwo zakochani w naszej kruszynce bez pamięci i wiem,że jej tam psiego mleka nie zabraknie :) Puki co, to zdjęcie z olx Emi, to z języczkiem oboje mają w telefonie i nie ma dnia aby na nie nie patrzyli :)

Bogusiu, nawet nie wiesz, jak się cieszę!! taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055Ale pewnie doskonale wiesz!! Kochany maluszek w cudownym domku i takich wieści mi potrzeba!! Szczęścia Emisu!! milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0252

Boguniu, zdjąć ogloszenia Emisi? Ciągle mam zapytania....

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogusiu, nawet nie wiesz, jak się cieszę!! taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055Ale pewnie doskonale wiesz!! Kochany maluszek w cudownym domku i takich wieści mi potrzeba!! Szczęścia Emisu!! milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0252

Boguniu, zdjąć ogloszenia Emisi? Ciągle mam zapytania....

Wiem,wiem Asiu,że Emisia ma szczególne miejsce w Twoim serduszku :) Będzie miała Emisia domek,jak z bajki :)

Ogłoszenia można zdjąć bo nie wiem co by musiało się stać,by do tej adopcji nie doszło.Oboje są bardzo szczęśliwi,że mogą ją zaadoptować :)

7 godzin temu, Havanka napisał:

Kolejny domek z bajki ! Bardzo,bardzo się cieszę,że Emisia w nim zamieszka. Na pewno bedzie w nim szczęśliwa, tak jak obecni rezydenci ! A czy wiesci i zdjęcia są w planach?

Elu,wiadomości i zdjęcia mam obiecane.Pani Wanda należy do osób bardzo rozmownych i wczoraj znowu przegadałam z nią ponad godzinę....:)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bogusik napisał:

Elu,wiadomości i zdjęcia mam obiecane.Pani Wanda należy do osób bardzo rozmownych i wczoraj znowu przegadałam z nią ponad godzinę....:)

Świetnie, bo dzięki temu będziemy świadkami jej metamorfozy w nowym domu. Nie ma to jak wiadomości z pierwszej ręki, poparte zdjeciami.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Poker napisał:

Rozmawiałam z przyszłą pańcią Kamy. Mówiła, że zbzikowała. Nie może się doczekać kiedy pojadą po sunię. Wszystko kupione łącznie z adresatką. Kamusia będzie miała super domek.

Bardzo się cieszę,że obu dziewczynkom trafiły się takie wspaniałe domki :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2019 o 21:49, Bogusik napisał:

Wizyta p/a się odbyła i faktycznie to była tylko formalność,bo wypadła bardzo dobrze :) Dom duży,ogrodzenie porządne,a psiaki mimo wieku bardzo zadbane,z lśniącą sierścią.Przywitały p.Monikę merdającymi ogonkami i rozdawały buziaki.W każdym pomieszczeniu legowiska i nawet w kuchni.Na kanapie specjalnie rozłożone 2 baranie skóry, aby dziewczyny mogły się wylegiwać,co chętnie czynią,bo to naturalne skóry.Jedzonko gotowane mięsko,warzywka i ryż i sucha karma.Pani Wanda wprawiona w podawaniu kroplówek i robieniu zastrzyków ze względu na chorobę Perełki.Cudny,pełen miłości i empatii domek będzie miała Emisia i prawdo podobnie w przyszły weekend  już w nim zamieszka :)Pani Wanda w ten jedzie do Częstochowy, dlatego będzie umawiać się z Hanią na kolejny.Państwo zakochani w naszej kruszynce bez pamięci i wiem,że jej tam ptasiego mleka nie zabraknie :) Puki co, to zdjęcie z olx Emi, too z języczkiem oboje mają w telefonie i nie ma dnia aby na nie nie patrzyli :)

Ja tez bardzo się cieszę, że i Emisia lada chwilka pojedzie do swojego domu:)

Koleżanki wspólnej schroniskowej niedoli, razem w lecznicy,  w DT i teraz w hoteliku  i w jednym czasie znalazły nowe domy!

Wspaniale się to wszystko ułożyło,  niech im się wiedzie jak najlepiej i niech to będzie taka nagroda od losu i od nas za to całe cierpienie psich dzieci.

Jeszcze jak mała Mini pojedzie do swojego domku to  będzie wspaniałe zakończenie tej tak tragicznej historii.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...