Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(


Tola

Recommended Posts

34 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogusiu kochana, to jak mam zaznaczyć, aby Anulka nie poczuła się pominięta? Może być Anula i Bogusik?

Ode mnie jest 60,00zł wpłacone a od Bogusi 50,00zł.Przepraszam być może w tytule podałam dwa razy ten sam nick tj.mój.

Zapomniałam tu napisać,że ode mnie jest też przelew.W każdym razie powinny być dwa osobno przelewy,nie łączony.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Ode mnie jest 60,00zł wpłacone a od Bogusi 50,00zł.Przepraszam być może w tytule podałam dwa razy ten sam nick tj.mój.

Zapomniałam tu napisać,że ode mnie jest też przelew.W każdym razie powinny być dwa osobno przelewy,nie łączony.

Rozumiem, to już sprawdzam na koncie. Wczoraj miałam tylko te 60zl od Ciebie.

EDIT:

Nie mam wpłaty od Bogusik

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2019 o 10:29, Tola napisał:

Anica - tak niestety wygląda życie psów na  wsi na wschodzie Polski.

My wszytscy tutaj mozemy pomóc nielicznym, bo nie sposób dotrzeć do wszystkich, w tym przypadku pomogli sąsiedzi.

U nas nie ma TOZu.

Rozmowa z facetem była, dobrowolnie oddał  suczki i szczeniaki,  została tylko ta jamnikowata sunia.

Wie, ze mamy kontakt z sąsiadami, wiec kolejnego psa  przed nimi nie ukryje, wie, będziemy do niego zaglądać. 

 

 

Nie ma to jak ... potępienie społeczne! super ,że tam są tacy, dobrzy ludzie!  dobrze ,że Wy jesteście!  ... i nawet , że ten 'psychiczny pan '  oddał pieski... tylko się teraz modlić ,żeby nie wziął następnych...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Na konto suczek wpłynęło:

helli -300zł

Sowa -60zł

Bębenek -70zł

Zmysł - 50zł

P.Irena z Katowic-60zł

christo_fair - 60zł

Bogusik - 60zł

elik od p. Agnieszki - 60zł

kiyoshi - 30zl

Poker - 60zł

Pięknie, z całego serca dziękujemy!!!! emotikony na gg serca

Pięknie wszystkim dziękujemy

dziekuje-ruchomy-obrazek-0035
Link to comment
Share on other sites

Niestety moja znajoma jedzie do Warszawy dopiero w następnym tygodniu:(

Wciąż szukam transportu, bo dobrze byłoby, gdyby chociaż te  dwa maluchy wyjechały z lecznicy, byłoby miejsce dla jamnikowatej mamusi.

Jutro jedziemy z Alaskan do lecznicy, porobimy zdjęcia i porozmawiamy z wetką o sterylizacji dorosłych suniek.

 

Link to comment
Share on other sites

Kochani, szukam pieska podobnego do tego na zdjęciu Apsika, jest domek który chciałby zaadoptować podobnego pieska, warunek jest taki ,że powinien być zdrowy, może to być piesek lub suczka w wieku może do pięciu lat, jeśli możecie któregoś zaproponować to napiszcie do mnie, proszę :)

apik5.jpg

Link to comment
Share on other sites

No i jamiczka...przecudna, grzeczna i taka troszeczkę zagubiona...Najstarsza, ma ok 3 miesięcy.

Zwroćcie uwagę na jej łapki...to jest tzw 'niedźwiedzia łapa" z niedożywienia, braku witamin...Poprosiłyśmy panią wet, aby podała suni suplementy wapniowe. Ale najbardziej przydałby się jej domek....smutny.gif sunieczka nie ma nic....Nawet imienia.....

To spojrzenie.....:-(((((

20190130_102424.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Szkoda , bardzo!  że jesteście tak daleko ,od Wrocławia!  troszeczkę się pogubiłam, ale chyba jest tak ,że dwa maluszki są zaopiekowane, szukamy PDT/BDT dla dwóch maluszków i dwóch suniek? 

anico kochana, dwa maluszki, czyli Gapcia i ta kremowa jedzie jutro do Madie. Została czarna, niezwykle sympatyczna sunieczka i jamniorka do zaopiekowania...

No i te dwie starsze sunie. One sa malizny...

Tola wklei zdjęcia... 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anica napisał:

Szkoda , bardzo!  że jesteście tak daleko ,od Wrocławia!  troszeczkę się pogubiłam, ale chyba jest tak ,że dwa maluszki są zaopiekowane, szukamy PDT/BDT dla dwóch maluszków i dwóch suniek? 

Prawdopodobnie na początku lutego znajomi będa jechać w okolice Wrocławia, jakby tylko ktoś z Twoich  stron zdecydował się na Dt , mozna byłoby to przemyślec.

Ale rozumiem, ze to bardzo trudne przypadki, szczegolnie te 2 dorosłe sunie:(

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisała Alaskan, byłyśmy dzisiaj u dziewczynek, porobiłyśmy zdjęcia.

Alaskan- bardzo dziękuję:)

Udało się z transportem i jutro do Madie jedzie Gapcia i ta jasna sunieczka;  w lecznicy zostają 2 szczeniaki i 2 dorosłe suczki.

Maluchy wyjezdzają ok. 14.00, w Warszawie wyjedzie po  nie Jo37 i podrzuci do Madie.

Prosimy o kciuki!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...