Jump to content
Dogomania

Dwie suczki, dwa życia i jeden wspólny schroniskowy los - spróbujemy go odmienić! Cola i Mysia już w DS:)


Tola

Recommended Posts

Tyś(ka), dzięki za wstawienie zdjęć.

Przedwczoraj wybiłam sobie łokieć przy upadku, wczoraj rano czymś się zatrułam, więc prawie cały dzień leżałam, w czym dzielnie wspierała mnie Mysia ;) Oto dokumentacja mysinej pomocy.

Mysia to pies idealny: cichutka, grzeczniutka, spokojna, przyjacielska. 

20190205_102446-001.jpg

20190205_103023.jpg

20190205_102658.jpg

20190205_102351.jpg

  • Like 4
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Mysia jest przesłodka :) Lubię takie wrażliwe stworzonka.
Czy wiadomo już jaki jest wynik hipo?

Niestety, czekamy dalej na wynik. Są osoby chętne na nią, jesli nie będzie miała nowotworu złośliwego. Nie chcę nawet mysleć, co byłoby, gdyby okazało się inaczej, bo decyzje o chęci adopcji wszyscy uzależniają od tego wyniku.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Fajna sunia. Trzymam kciuki za dobry wynik.

Kiedyś miałam tymczaske w takiej samej sytuacji,ale rodzina która zamierzała ją adoptować zdecydowała ,że weźmie sunię bez względu na wynik. Na szczęście był dobry.

Trafiłaś na fajną rodzinę. No właśnie, wszyscy co dzwonią do Toli, uzależniają decyzję o adopcji od wyniku. Biorąc psa ze schroniska też przecież nie wiemy, co w nim siedzi. Moją Sarę adoptowałam z guzkami, przerzut do serca był po 4 latach. Świstaka badam regularnie i od 5 lat nie ma przerzutów. Mysia jest młodziutka, idealna, przebadana, ma RTG od nosa do końca ogona, badanie krwi.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Jaaga napisał:

Trafiłaś na fajną rodzinę. No właśnie, wszyscy co dzwonią do Toli, uzależniają decyzję o adopcji od wyniku. Biorąc psa ze schroniska też przecież nie wiemy, co w nim siedzi. Moją Sarę adoptowałam z guzkami, przerzut do serca był po 4 latach. Świstaka badam regularnie i od 5 lat nie ma przerzutów. Mysia jest młodziutka, idealna, przebadana, ma RTG od nosa do końca ogona, badanie krwi.

Tak, wszyscy czekają na wynik badania, nie wiem, jakie podejmą decyzje... Nawet wczoraj dzwoniła rodzina z Krakowa, cały czas czekają...

Zdjęcia Mysi cudne, Mysia  cudna, tak bardzo liczę na dobry wynik i dobre życie suni...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2019 o 23:34, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, pieniążki w kwocie 400zł już na koncie Mysi! Pięknie dziękujemy!!! emotikony na gg serca

 

Dnia 6.02.2019 o 23:18, Alaskan malamutte napisał:

Na konto Mysi wpłynęło 50zł od helli, która zgodziła sie przenieść swoją deklarację z Limby.

helli, z całego serca dziękujemy! emotikony na gg serca

 

Dnia 8.02.2019 o 17:01, kiyoshi napisał:

Dla prześlicznej Mysi będzie 160 zł z bazarku z fantastycznymi rzeczami od pani Irenki:) prosze numer konta i potwierdzenie póxniej

https://www.dogomania.com/forum/topic/349255-różności-od-pani-irenki-koniec-rozliczam/

 

Pięknie wszystkim dziękujemy za pomoc dla Mysikwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że już muszą w tym tygodniu przyjść wyniki.

Myśka to taki kochany pies. Teraz w łóżku pojawiło się stadko maluchów. Są z mamą w legowisku w nogach, więc Mysia spi między naszymi głowami. Nie zwraca uwagi na rodzinkę, nie jest agresywna, nie boi się. To ostoja spokoju. Bez strachu mogę ją zostawiać samą z nimi. Mimi, jak maluchy się urodziły, to wyniosła się z sypialni. Mysia się cieszy, bo je teraz smakowitą karmę, którą dostaje mamusia. Gdybym nie miała adoptowanych swoich psów, to chcielibyśmy Mysię dla siebie. Żaden z moich adoptowanych psów nie jest taki miły, bezproblemowy i przylepny. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...