Jump to content
Dogomania

Dwie suczki, dwa życia i jeden wspólny schroniskowy los - spróbujemy go odmienić! Cola i Mysia już w DS:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 27.12.2018 o 16:22, Havanka napisał:

To najważniejsze, że wszystko jest ok. Poczekam jeszcze na zdjecia, zeby nacieszyć oko.

U Coli wszystko dobrze; jest jeszcze problem z zachowaniem czystości, ale nauka trwa.

Pani Justyna bardzo chwali sunię, że tak grzeczna, spokojna, mądra;  lubi jeździć autem, ale i w domu zostaje sama bez problemu:)

Dostałam też zdjęcie szczurka, którego pani Justyna zabrała od Jaaga - ma na imię Deeperek;)

SAVE_20181228_204423.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2018 o 02:36, Havanka napisał:

Oby tez wypadla pomyślnie ! 

 

23 godziny temu, b-b napisał:

Cola szczęśliwa w swoim domku. Teraz aby jeszcze Mysia go znalazła (jutro zobaczymy :) )

 

23 godziny temu, Bogusik napisał:

Jestem ciekawa czy coś wiadomo w sprawie wizyty p/a dla Mysi?

 

9 godzin temu, Jaaga napisał:

Też czekam na wynik wizyty. Już nikt więcej nie odezwał się do mnie w jej sprawie z mojego ogloszenia.

Niestety, Mysia nadal szuka domu - wizyta wypadła pomyślnie, rodzina na pewno da dom i miłość jakiejś potrzebującej starszej suni, ale nie będzie to Mysia.

Państwo wciąż  nie są pewni swojej decyzji adoptowania tak małej, młodej  suczki, po ciężkich przejściach; oboje są ludźmi starszymi  i jednak, po długich rozważaniach,  będą szukać starszego  i trochę większego psa (ogrodzenie tez jest przystosowane dla psa o większych rozmiarach).

Beka - bardzo dziękuję za wizytę!

22.gif

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, b-b napisał:

No nic to. 

Znajdzie się dla Mysi wspaniały domek :)

Też tak myślę.

Miałam dzisiaj zrobić Mysi OLX, ale już chyba nie dam rady i odłożę to na jutro.

 Bardzo  prosimy o pomoc w ogłaszaniu naszego Mysiątka, niech wyfruwa do swojej rodziny!

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, b-b napisał:

Tolu zrobię z tekstem Jaaga tylko na jakie miasto zrobić jej na olx?

Myślę, że na Katowice najlepiej. Bliżej na mniejsze miasta nie miałam nigdy odzewu. Mysle, ze tam, gdzie byłby możliwy ewentualnie transport, bo wiadomo, że nie każdy chce daleko jechać.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Jaaga napisał:

Myślę, że na Katowice najlepiej. Bliżej na mniejsze miasta nie miałam nigdy odzewu. Mysle, ze tam, gdzie byłby możliwy ewentualnie transport, bo wiadomo, że nie każdy chce daleko jechać.

Havanka była szybsza :) Czy zrobić jeszcze na jakieś miasto?

Zrobię dopiero jak wrócę z pracy czyli po 21.00 :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2018 o 22:39, b-b napisał:

Tolu zrobię z tekstem Jaaga tylko na jakie miasto zrobić jej na olx?

 

Dnia 29.12.2018 o 12:56, Jaaga napisał:

Myślę, że na Katowice najlepiej. Bliżej na mniejsze miasta nie miałam nigdy odzewu. Mysle, ze tam, gdzie byłby możliwy ewentualnie transport, bo wiadomo, że nie każdy chce daleko jechać.

 

20 godzin temu, Havanka napisał:

Zrobiłam Mysi olx na Katowice. W ogłoszeniu nazwałam ją Jantareczka: https://www.olx.pl/oferta/jantareczka-mlodziutka-i-malutka-suczka-czeka-na-dom-CID103-IDy0Zx0.html

Havanka - bardzo dziękuję, super! kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

15 godzin temu, b-b napisał:

Havanka była szybsza :) Czy zrobić jeszcze na jakieś miasto?

Zrobię dopiero jak wrócę z pracy czyli po 21.00 :)

 

5 godzin temu, Jaaga napisał:

To niech Tola zadecyduje, gdzie miałaby kogoś na wizytę.

Myślę, ze ogłoszeń nigdy za wiele, trzeba szukać tej jedynej rodziny dla Mysi, bo nie wiemy, w jakim mieście czeka;).

Może spróbować jeszcze Kraków lub Opole, to tez przyjazne miejsca dla zamojskich psiaków, potem może Wroclaw?

Ja zrobiłam na Warszawę, może tam jest ten Mysi człowiek...

https://www.olx.pl/oferta/mala-suczka-o-oryginalnym-umaszczeniu-prosi-o-dom-CID103-IDy1r9G.html

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Jo37 napisał:

Cola w DS - bardzo się cieszę i trzymam kciuki aby szybko znalazł się dom dla Mysi.

Cola w DS ma się bardzo dobrze, nie straszne jej  noworoczne wystrzały - po prostu je przespała;)

Cola w Nowym Roku:)

SAVE_20190103_145416.jpg

SAVE_20190103_145409.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...