Jump to content
Dogomania

Mała śliczna Perełka zamieszkała na warszawskim Wilanowie. Powodzenia maleńka, bądź już zawsze szczęśliwa i kochana !!!


Gabi79

Recommended Posts

30 minut temu, Gabi79 napisał:

To prawda, zawsze gdy widzę psiaczki, które szczęśliwie opuściły schronisko myślę o tych wszystkich, które tam zostały.

dla tych które zostają wspaniałą pomocą są wolontariusze....kto ma siłe zachęcam, niech zapisze się nawet na 1 dzień wolontatiatu w najbliższym schronisku...czas zawsze się znajdzie, a dla tych psiaków to jedyne chwile normalności w ich smutnym życiu :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu znam Twoje ogromne serduszko i bardzo się cieszę,że tym razem z jego dobroci mogła skorzystać Perełka :) Dobrze,że już po zabiegu i pod opieką Kasi wraca do zdrowia :) Tyle co mogę, to teraz jednorazowo 30zł.Jeszcze chcę też wspomóc elikowego śleputka, aby jego los też się odmienił :) Podeślij mi proszę konto do przelewu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

czas zawsze się znajdzie

No właśnie z tym czasem... Jak znajdujemy chwilę to staramy się jeździć w soboty podreptać z Celestyniakami, ale ostatnio mam jakiś deficyt czasu. Czyżby ziemia się szybciej kręciła?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

dla tych które zostają wspaniałą pomocą są wolontariusze....kto ma siłe zachęcam, niech zapisze się nawet na 1 dzień wolontatiatu w najbliższym schronisku...czas zawsze się znajdzie, a dla tych psiaków to jedyne chwile normalności w ich smutnym życiu :(

No tak, dzięki wolontariuszom psiaki mają namiastkę normalnego życia

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Bogusik napisał:

Gabrysiu znam Twoje ogromne serduszko i bardzo się cieszę,że tym razem z jego dobroci mogła skorzystać Perełka :) Dobrze,że już po zabiegu i pod opieką Kasi wraca do zdrowia :) Tyle co mogę, to teraz jednorazowo 30zł.Jeszcze chcę też wspomóc elikowego śleputka, aby jego los też się odmienił :) Podeślij mi proszę konto do przelewu.

Boguniu, nic wielkiego nie zrobiłam, po prostu nie mogłam podjąć innej decyzji.

Bardzo dziękuję za deklarację, to ogromna pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Olena84 napisał:

a Kotliska, gdzie psy karmią kośćmi, brr, niestety ale liczy sie kasa dla gmin i mają gdzieś co dalej z psami:(

Perełka wczoraj załatwiała się kośćmi a dzisiaj niestrawionym zbożem :-( ehh

 

Perełka jest bardzo miłą suczką. Na razie większość czasu przesypia w legowisku. Jest chudziutka, suchej karmy nie chce ale wcina za to kurczaka z ryżem - szybko nabierze ciałka:-) Psów się troszkę boi, patrzy na nie niepewnie. Na koty patrzyła bardzo nieufnie - dzisiaj jednego dość ostro przegoniła od miski. Do ludzi przekochana przylepka. Pokazuje zęby z radości :-)

Perełka nie ma ogonka tylko maleńki kikutek.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Niestety są schroniska, gdzie nawet tej namiastki nie mają:(

Czytaj: Zamość

W Radysach jest to samo a ponad 3000 psow. Zamosc to duze miasto dlaczego nie mozecie rozpoczac wolontariatu? Naprawde tego nie rozumiem. Przeciez wejsc na teren schroniska mozna 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kasiainat napisał:

Perełka wczoraj załatwiała się kośćmi a dzisiaj niestrawionym zbożem :-( ehh

 

Perełka jest bardzo miłą suczką. Na razie większość czasu przesypia w legowisku. Jest chudziutka, suchej karmy nie chce ale wcina za to kurczaka z ryżem - szybko nabierze ciałka:-) Psów się troszkę boi, patrzy na nie niepewnie. Na koty patrzyła bardzo nieufnie - dzisiaj jednego dość ostro przegoniła od miski. Do ludzi przekochana przylepka. Pokazuje zęby z radości :-)

Perełka nie ma ogonka tylko maleńki kikutek.

Dzięki Kasiu za wieści.

Kochana mleńka, gdybym tylko mogła już byłaby moja.

Na konto Perełki wpłynęło 10,- od terra , pięknie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kasiainat napisał:

Perełka wczoraj załatwiała się kośćmi a dzisiaj niestrawionym zbożem :-( ehh

 

Perełka jest bardzo miłą suczką. Na razie większość czasu przesypia w legowisku. Jest chudziutka, suchej karmy nie chce ale wcina za to kurczaka z ryżem - szybko nabierze ciałka:-) Psów się troszkę boi, patrzy na nie niepewnie. Na koty patrzyła bardzo nieufnie - dzisiaj jednego dość ostro przegoniła od miski. Do ludzi przekochana przylepka. Pokazuje zęby z radości :-)

Perełka nie ma ogonka tylko maleńki kikutek.

Biedactwo z głodu jadła zboże :(  Bidulinka :(

Słodka jest ta Twoja Perełka Gabrysiu :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

W Radysach jest to samo a ponad 3000 psow. Zamosc to duze miasto dlaczego nie mozecie rozpoczac wolontariatu? Naprawde tego nie rozumiem. Przeciez wejsc na teren schroniska mozna 

Na teren schronu można wejść,natomiast wolontariat nie przejdzie u kierownika,nie potrzebuje takiego tałatajstwa aby wciąż slyszeć uwagi.Wolontariat jest nie do przeskoczenia.Zapewne ZEA nie raz poruszała ten temat ale nie ma siły przebicia.Zresztą ZEA też jest nie mile widziana w schronie.Dużo można pisać o tym ale nie chcę szkodzić psiakom bo nie wyjdzie żaden z tego piekła.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Gabi79 napisał:

To prawda, słodka, a ja się przed chwilą wzruszyłam widząc metamorfozę Teosia.

Cudny jest!!!

Tak. Jest słodki :) Jak tuli się do człowieka. Widać, że bardzo tego potrzebował i że już jest szczęśliwy. Mordeczka się śmieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...