Jump to content
Dogomania

Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)


Recommended Posts

20 godzin temu, teresaa118 napisał:

Poszla stala na wrzesien na wszelki wypadek, aby Irysek nie zostal bez posagu

Bardzo dziękuje:)

Pani zadzwoniła,dom zapowiada sie dobrze,pani ma dużo wolnego czaxsu,Irysyek bedzie wyprowadzany na spacery kilka razy dziennie /5-6/  w pobliżu jest park

pani podała adres,szukam kogos kto zrobi wizytę

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To pozostaje trzymać kciuki:) 

Tylko ważne, aby pani wiedziała, że Irysek waży 8,5 kg. Jak pani miała wcześniej yorka to może się spodziewa, że to taka malizna 3 kilogramowa... Zastanawiałam się nawet czy ta pani co wcześniej adoptowała Iryska nie była rozczarowana jego wielkością. Irysek na zdjęciach z kotami wygląda na malutkiego, jak mix yorka wygląda:)

Link to comment
Share on other sites

Pani z Krakowa się rozmyśliła wczoraj... w sumie to dobrze, bo stawała się coraz bardziej natrętna i denerwująca. Nie mogła zrozumieć, że trzeba trochę poczekać na wizytę i transport... Zamęczała telefonami Dorę i nawet do mnie znalazła telefon. W między czasie zgłosiła się pani z Warszawy, pan z Holandii i jeszcze jedna pani z Krakowa. Dora dzwoniła już do pani z Warszawy, ale tu już sprawa nieaktualna. Nie wiem jak z tą drugą panią z Krakowa, czy Dora się dodzwoniła do niej. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...