Jump to content
Dogomania

Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE


PIKA

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Amaka idz do weta i napisz co i jak! :kciuki:

Mejk wariat jeden wariowac chce w domu i na dworze ( z dworu nie , dobrze ze te szwy jeszcze nie poszly i mam nadzieje ze nie pojdaa! :roll: Staram sie go ciagle miec na oku, ale juz pare razy dotarl jezykiem do szwow :roll:
Poza tym to na moje oko jest dobrze :) Ale ja tam tak sie znam jak wcale :lol: Jutro idziemy do weta po antybiotyk to zobaczymy co powie.

Aha jeszcze jedno :( jakiegos guza ma az sie boje jutro isc do weta :( Mam nadzieje, ze to nic gorznego :( Eh jak nie jedno to drugie mnie martwi..

A jak Saba i Kreska sie maja??

Link to comment
Share on other sites

mrówka, nie wygłupiaj się, groźne guzy z dnia na dzień się nie pojawiają, to pewnie guz po zastrzyku, albo rąbnął się o coś. A nawet jak rośnie od jakiegoś czasu, to najpewniej jest to tłuszczak. Więc nie ma się czego bać, tylko spytaj się weta jak będziesz jutro.

Link to comment
Share on other sites

Uspokoilyscie mnie troche :D Jutro z samego rana lece do weta.. Moze rzeczywiscie sie w cos walnal bo z tego wynika, ze on sie nagle pojawil. Tylko martwi mnie ta wielkosc-rawie jak pilka do tenisa :roll:

Super ze Saba ma sie dobrze!! :angel: Wysciskaj ja od nas..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowka'] Moze rzeczywiscie sie w cos walnal bo z tego wynika, ze on sie nagle pojawil. Tylko martwi mnie ta wielkosc-rawie jak pilka do tenisa :roll: ..[/quote]

Saba kiedys szarpiąc się z moim TZ-tem smyczą (on niestety jej na to pozwala :roll: ) potraktowała sie po obu bokach karabińczykiem, a karabińczyk mamy solidny do wielkości Saby
No i miala guzy na bokach po obusstronach - wyskoczyły w przeciągu kilku godzin :wink:

Saba wymyziana :D Dziękuje
Teraz odpoczywa po szaleństwach z bokserką na śniegu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestem juz po wizycie u weta. Uslyszalam dokladnie to samo co wczoraj przeczytalam tutaj (dziekuje!! :) ).
Pika :hmmmm: moze i Mejk sie rabnal karabinczykiem bo od niedawna mamy nowa smycz z sporym karabinczykiem :roll: Nie bralam takiej mozliwosci pod uwage odrazu jakies czarne mysli mi do glowy przyszly :roll:
Mejk na widok weta tak sie dzisiaj cieszyl, ze z ledwoscia dostal ten antybiotyk, jak nigdy.. Czyzby byl zadowolony z braku klejnotow? :lol:
Wszystko sie dobrze goi, obawialam sie, ze uslysze "Mejk lizal szwy" :oops: :wink: Szwy idziemy sciagnac w sobote lub w poniedzialek.
Od paru godzin Mejk chodzi jakis przybity, chyba go boli.. :(

No zaczynamy Sabie zazdroscic :oops: Nastepnym razem prosimy zeby za nas tez sie wyszalala :angel: :lol:

Pozdrawiamy :D

Link to comment
Share on other sites

Mrowka, nic sie martw, Kreska w czasie rekonwalescencji tez miala lepsze i gorsze chwile. Najpierw szalala, skakala, biegala, a potem sie kiepsko czula... nie ma co sie dziwic. Trudno zwierzaczkom pojac, ze sie maja oszczedzac.
Jeszcze chwila i zapomnicie o wszystkim. ;)

Kreska juz nic nie pamieta, ze byla jakas sterylka. Co prawda nie ma mnie przy niej, ale mamusia mi donosi, ze psina jak nowa!
:D

Link to comment
Share on other sites

A mój wcześniejszy żarłok wcale nie ma zwiększonego apetytu :o

Dostaje sporo mniejsze porcje i wcale się nie domaga więcej :o
Zrezygnowalam z wypełniaczy typu kasze, ryże itp. ale za to dostaje więcej warzywek :D
Starsznie jej szpinak ( :grab: ) zasmakował :o

Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze chwile i sie wykoncze :roll: Znowu zauwazylam jakies zmiany u Mejka, tym razem jest to wiszaca skora miedzy przednimi lapaki. W dotyku jest podobna do tego guzka.. :hmmmm: moze z zawodu jakims obserwatorem zostane? :lol: bo jak tak wszystko mam obserwowac to kto wie :lol:

A co do jedzenia to jak daje mu nagrode to malo co mojej reki nie zjada :o innnych zmian nie zauwazylam, ale jeszcze jest czas.. Mam nadzieje, ze bardziej zerty sie nie zrobi :wink:

Noo mam nadzieje, ze Mejk tak samo szybko worci do siebie jak Saba i Kreska. Musze mu powiedziec zeby bral z nich przyklad :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wklejam zdjecia Mejka

Kilka godzin po zabiegu
[img]http://photos.heremy.com/mrowka/107672548292.jpg[/img]
A to juz na drugi dzien
[img]http://photos.heremy.com/mrowka/107672448292.jpg[/img]
[img]http://photos.heremy.com/mrowka/107672348292.jpg[/img]


:lol: :wink:
Pozdrawiam i sciskam piechy!!

Link to comment
Share on other sites

Bercia ma megaurojona ciaze - do tej pory miala mleko i byla bardziej przytulajska, teraz mleka prawie wcale, za to psychika jej siadla zupelnie - piszczy ciagle, trzesie sie, opiekuje sie wszystkim - skarpetkami, kawalkiem papieru :evil: do tego ma dziwny wyciek z pochwy, samce sie nia baaardzo interesuja - w sobote ide z Bigosem na badania krwi i juz sie umowilam na USG z Bercia - do tego prawie nic nie je, pragnienie w normie. Za 2-3 tyg. jestem wstepnie umowiona na sterylke.

Link to comment
Share on other sites

hej, dzięki za zainteresowanie, dopiero teraz odpisuję, bo myśłałam, że będę mogła juz po wizycie u weta, jednak kasa ciągle nie wpływa, więc muszę jeszcze się z wizytą wstrzymac...
Ranka Runy juz trochę lepiej wygląda, gulaja sie zmniejszyła, ale ropka czasem jeszcze się sączy. Nie widzę jednak dużej poprawy i na pewno na dniach do weta pójdę.
Pogarsza jej się z każdym stresem, jak np. dłuższy samotny pobyt w domu (prawie cały czas jestem w domu, ale czasem gdzieś się z dziećmi w odwiedziny do kumpeli wybiorę, może z tego na razie zrezygnować?)

Runa ma straszny apetyt, ale też była nieźle wychudzona, aż ludzie na ulicy mnie zaczepiali czemu ona taka chuda, ale w końcu nabrała trochę ciała ;)

Pozdrawiam i zapowiadam ciąg dalszy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']kazał mi uważać, żeby nie próbowała chodzić po ścianach albo łapać wirtualnych myszy :o[/quote]
:o po ścianie? :o


Trzymamy kciuki za kociaczka :kciuki:


[b]Tuffi[/b] za Twoją „mamuskę” też :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...